Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 23 фев 2018 02:47

Кво съревнование? Пепчо мога да го сравнявам с Рийкард, Луис Енрике и други подобни. Другото е все едно да сравняваш каже автомата от старбъкс с джезве или девойка от Хутърс с Марта Вачкова :lol:

Сега сериозно...
- 3 та мин? Ти сериозно ли? Това и Касияс нямаше да го пусне. Нали се сещаш, че ако вратар на топ отбор пусне няколко такива гола и сяда пейка на секундата? Не може да си сериозен, че удар от 30 метра без относителна сила и близо до вратаря е някаква опасност. То онзи Скот отправи по як удар от по близка дистанция, но си беше във вратаря и не е някакво положение. Заради това и не го споменавам.
- 44? Пак удар с глава с гръб право над главата на вратаря? Кво трябваше да направи там един вратар? Пак рутинна намеса...
- 45 е единственото положение което дъвчем.
Е значи в крайна сметка излезе точно това което говорех? Изсмука от пръстите 2 "положения" и добави последното. Просто си останал с впечатлението, че владението на топката е създало някакво невиждано напрежение, а като изгледа репортажа видя, че не е така, но реши все пак да се изкажеш.

Ютд играха слабо и даже срамно слабо срещу такъв отбор, но няма нужда да си фантазираме разни работи, че едва ли не са ги натикали в миша дупка и някой е правил уруки на вратата. 90 мин по едно положение, толкова...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 23 фев 2018 08:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Е, аз не смятам, че има какво да обсъждам с теб в този случай. Ти си имаш някакви твои представи за играта, нямащи нищо общо с действителността. Спасяванията на Де Хея били рутинни, а опита на Лукаку да прати топка в космоса рутинен гол, ако бил Ван Перси. Желязна логика, човек. :lol: Принципно мога да ти дам и пример с положението на Севиля от 41 минута. Отново голово положение за тях, но е факт, че нападателят на Севиля не изиграва ситуацията по най-добрия начин. И по логиката за Ван Перси и аз мога да заключа, че ако Луиш Фабиано е бил на мястото на нападателят на Севиля това щяло да бъде гол. И това да ми основния аргумент. Също толкова безсмислено би било. Най-смешното, че положенията, които ти така лекомислено определяш като рутинни са в пъти по сериозни от положението на Лукаку. Ама нали Севиля не са англичани и трябва да им отричаме качествата. Ако бяха КПР е друго. Трансфера на Гранеро, това и онова. :lol:
Севиля тотално контролираха центъра на терена през цялата среща. Имаха достатъчно положения да вкарат гол, но не вкараха, което си е само техен проблем.
Манчестър Юнайтед към момента са само име на голям отбор и добър маркетингов продукт, но са далеч от понятието на истински отбор. Единственият им играч от световна класа към момента е Де Хея, а всички останали са някакъв странен сбиртак от псевдозвезди. Не ми харесва неглижирането на Севиля!
Последна промяна от Tiberius на 23 фев 2018 13:51, променено общо 1 път.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 23 фев 2018 09:38

Thsmith написа:Сега сериозно...
- 3 та мин? Ти сериозно ли? Това и Касияс нямаше да го пусне. Нали се сещаш, че ако вратар на топ отбор пусне няколко такива гола и сяда пейка на секундата? Не може да си сериозен, че удар от 30 метра без относителна сила и близо до вратаря е някаква опасност. То онзи Скот отправи по як удар от по близка дистанция, но си беше във вратаря и не е някакво положение. Заради това и не го споменавам.

Близо, близо... колко да е близо, при положение, че вратарят прави плонж и избива с върха на пръстите :roll:
Това в третата минута не е рутинно спасяване. Рутинни са тези в 41 и 44-а минута.

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4912
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот barca4ever » 23 фев 2018 10:09

Кво се занимаваме с тия дяволи тука, и да бият Севиля, на 1/4 финала с който и да се натресат с изключение може би на победителя Рома/Шакьор ще го изядат много яко :mrgreen: :mrgreen: Тоя мач ако играеха срещу Барселона така, Меси и Суарес не са нападателите на Севиля и Моу щеше си припомни онова 5:0 от 2010 :mrgreen: :mrgreen:
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13260
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 23 фев 2018 10:18

Със смит не се спори, заблудена кратуна е. :lol: Ако друг на негово място просто ще млъкне с типичното "като не ти отърва не ме чети" или пък ще вади аргумент след аргумент, (ако има такъв), той просто ще ти надува главата до утре и няма да се задъха дори. Смит просто си живее в свой собствен ботушарски свят. ;)

Ти само забележи, било срамно да играеш слабо срещу Севиля на техния стадион. Ама иначе не би било срамно да те надиграе УБА. :twisted:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4453
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 23 фев 2018 12:03

Оставете го смити.. Очевидно е в дълбока вътрешна криза, след като вече втора поредна година вижда, че методите на Моуриньо не само не сработват в пореден отбор, те започват все повече да превръщат в гротеска някога считания от мнозина за един от най-добрите треньори на нашето съвремие :idea: Като основен контрамотив той непрекъснато използва аргумента, че видите ли играчите на този Манчестър Юнайтед не са достатъчно добри за да играят футбола на Моуриньо :lol: Без да осъзнава, че това всъщност е още един пирон в ковчега на португалеца, защото вече 4 трансферни прозореца трансферите в тима се осъществяват според изискванията му ;) Аз бих отишъл и по-далече като кажа, че същият състав на Юнайтед с друг тип мениджър в момента, практикуващ открит, атакуващ футбол с много пресиране и движение с топка и без, би бил в играта за титлата и един от отборите, които другите фаворити не биха искали да срещнат в Шампионската лига :!:
Изображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 6917
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот drvasko98 » 23 фев 2018 12:06

Абе, всички английски отбори може би без Сити ще берат доста ядове с Юнайтед, ако ги срещне жребия

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5454
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот insaneboy1 » 23 фев 2018 13:10

аз не знам как някой може да твърди че футболът на Пеп е скучен и да възхвалява този на Моуриньо без да има някакви психически отклонения :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот doktora25 » 23 фев 2018 13:52

insaneboy1 написа:аз не знам как някой може да твърди че футболът на Пеп е скучен и да възхвалява този на Моуриньо без да има някакви психически отклонения :lol:

Аз знам, макар и да не възхвалявам чак толкова португалеца.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 23 фев 2018 13:54

Аз също знам. Първият му период в Челси, сезон и половина във втория период, голяма част от времето му в Мадрид, отборите му играеха приятен за окото футбол. С тези на Гуардиола не се е случвало никога. Е, ако харесваш 9230759356298 безсмислени паса между централните защитници и дефанзивния халф, докато се организира бърза атака, може да ти е привлекателно. Всеки според вкуса си.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта