Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот boys85 » 24 дек 2017 21:06

Колко трябва да е разцъквал 41 годишен англичанин, завършил втори с Блекпул, който дори не е бил избран за играч на годината в собствената си страна? И то пред Ди Стефано и Копа, които печелят КЕШ с Реал. Ама бил голям джентълмен и техничар сред дърветата в Албиона, айде стига бе... :lol:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот plmar » 24 дек 2017 21:39

boys85 написа:Колко трябва да е разцъквал 41 годишен англичанин, завършил втори с Блекпул, който дори не е бил избран за играч на годината в собствената си страна? И то пред Ди Стефано и Копа, които печелят КЕШ с Реал. Ама бил голям джентълмен и техничар сред дърветата в Албиона, айде стига бе... :lol:

+1.
Що се нервиш? Страхотни празници са!
Изображение

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот plmar » 24 дек 2017 22:03

Да вмъкна Алан Симонсен- не спечелил никога, никъде нищо, и Игор Беланов- понеже много се е напечелил, хванат да краде дънки с жена си в Дюселдорф!
Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 24 дек 2017 23:31

pomiqr272 написа:Златната топка се обезцени в момента, в който Анри беше пренебрегнат през 2003 и 2004. Той бродираше тогава, а вторият път дори не беше в тройката. 2003 Анри стана футболист на годината във Франция, а наградата на ФИФА отиде при Зидан!

Умрелият Оуен има златна топка, а футболисти като Анри и Батистута нямат!!! Каква 2003!?! Батистута 1995 не беше в тройката и направиха по политически причини Уеа носител на приза. Ехооо.

Съпоставете Канаваро с Малдини. Алоооо.


Човек... Малдини може да е бил невероятен защитник, един от най добрите. Със сигурност е бил много по-добър от Канаваро, НО Канаваро стана световен шампион и изведе отбора си като капитан. Ако Франция беше била, Зидан щеше да я вземе. Все пак световното е най-големият футболен форум и най-голямата награда. Най нормалното нещо е този, които е допринесъл най много за триумфа на отбора си в този форум да е победител. Малдини не успя да спечели нищо с Италия и не я спечели (да не говорим, че той беше единия, който изтърва Трезеге за златния гол на финала). Идеята е, че Канаваро я спечели заради световната титла, а Малдини обратното. Вече за Оуен и аз нямам отговор. :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот plmar » 24 дек 2017 23:43

Thsmith написа:
pomiqr272 написа:Златната топка се обезцени в момента, в който Анри беше пренебрегнат през 2003 и 2004. Той бродираше тогава, а вторият път дори не беше в тройката. 2003 Анри стана футболист на годината във Франция, а наградата на ФИФА отиде при Зидан!

Умрелият Оуен има златна топка, а футболисти като Анри и Батистута нямат!!! Каква 2003!?! Батистута 1995 не беше в тройката и направиха по политически причини Уеа носител на приза. Ехооо.

Съпоставете Канаваро с Малдини. Алоооо.


Човек... Малдини може да е бил невероятен защитник, един от най добрите. Със сигурност е бил много по-добър от Канаваро, НО Канаваро стана световен шампион и изведе отбора си като капитан. Ако Франция беше била, Зидан щеше да я вземе. Все пак световното е най-големият футболен форум и най-голямата награда. Най нормалното нещо е този, които е допринесъл най много за триумфа на отбора си в този форум да е победител. Малдини не успя да спечели нищо с Италия и не я спечели (да не говорим, че той беше единия, който изтърва Трезеге за златния гол на финала). Идеята е, че Канаваро я спечели заради световната титла, а Малдини обратното. Вече за Оуен и аз нямам отговор. :lol:

О к'ей. А Тоти и оня дузпа....Като фен на Рома....
Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот bilyaletdinov » 25 дек 2017 02:06

E, какво направи Анри през 2003? Безапелационна топка на Недвед, който разпиля оригиналния Галактики и уволни Дел Боске. Ако онзи зализан английски пеераст Макманаман не беше подвил краче, като някоя балерина финала в Манчестър най-вероятно щеше да е различен.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 25 дек 2017 02:15

Финалът в Манчестър си беше много хубав. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 25 дек 2017 02:59

Кой финал бил хубав? Онова 0:0 ли? Това е единствения финал на които съм заспивал без да искам :lol: И се събудих като коментатора крещеше при една дузпа :lol: :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот doktora25 » 25 дек 2017 09:26

Откъде накъде Анри? Мен ме хващаше яд всеки път, когато попадаше в тройката. 2003 - или Недвед, или Малдини. 2004 - по-скоро Деко (макар че много симпатизирах на Шевченко по онова време и не съм недоволен). 2006: успехите на Франция на световното се дължаха на трима и Анри не бе един от тях. Става дума за Зидан, Рибери и Вили Саньол.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 25 дек 2017 12:22

Той англичанин от толкова време не бе вземал златната топка, че онова изпълнение на Оуен срещу Германия бе напълно достатъчно да му я дадат. Затова казвам, че е възможно след време Стърлинг да я вземе. Някак си дискриминирани остават англичаните, но пък и като нямат материал, какво да ги правиш. Другия възможен играч си остава Кейн, но пък едва ли има кой знае какви шансове, ако не напусне Тотнъм.

Иначе те англичаните цяла песен посветиха на този мач, та златната топка ли няма да получи Оуен заради него. :lol:

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта