Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 фев 2018 23:50

Някой който се интересува от статистика ( може и фен на Барса ) да каже, кога последно каталунците са губили мач в Европа на свой терен ? :? :roll:

Макар че, с оглед на последният резултат на Кампа между двата тима, на Челси може и да не им трябва победата. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 20 фев 2018 23:53

Аз не съм много съгласен. ОК, играха добре в защита, но реално не успяваха да създадат нищо напре 3 далечни удара на Уили, които се получиха добре, но до там.
Според мен сега беше момента да пробват да натиснат барселона, но без нападател няма как. На Кампа няма как да натискат и да търсят центриранията, а тази барса не играе толкова глупаво като при плешивия наркоман и няма да се оголи безсмислено за контра.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 20 фев 2018 23:55

Голов Х върши работа поне за продължения а ако е много голов и повече дори!
:mrgreen:
Ако Челси повтори показаното днес има големи шансове! Но и Барселона трябва да го повтори а те бяха ужасни!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот 1914.1902 » 20 фев 2018 23:56

THE G.A.M.E написа:Някой който се интересува от статистика ( може и фен на Барса ) да каже, кога последно каталунците са губили мач в Европа на свой терен ? :? :roll:

Макар че, с оглед на последният резултат на Кампа между двата тима, на Челси може и да не им трябва победата. :mrgreen:


Барселона 0-3 Байерн Мюнхен (2013)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 20 фев 2018 23:57

Thsmith написа:Аз не съм много съгласен. ОК, играха добре в защита, но реално не успяваха да създадат нищо напре 3 далечни удара на Уили, които се получиха добре, но до там.
Според мен сега беше момента да пробват да натиснат барселона, но без нападател няма как. На Кампа няма как да натискат и да търсят центриранията, а тази барса не играе толкова глупаво като при плешивия наркоман и няма да се оголи безсмислено за контра.


Съгласен. "Положенията" ни бяха удари от далеч. Да, с малко късмет можеше да са голове, но това не ги прави признак на някакво надиграване. Не че те нещо играха де. Особено на фона на приказките как щели да ни убият и мачът е едва ли не формалност.

Мората отново беше абсолютно безполезен. На реванша трябва да играе Жиру, най-малкото ще има кой да обира балонните пасове напред, които днес просто бяха подаръци за защитата на лошите.
Последна промяна от rhaegar на 20 фев 2018 23:57, променено общо 1 път.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sunscres92 » 20 фев 2018 23:57

Ако бяха натиснали Барса, Месьо щеше да ги разкъса при първата контра - все пак им виж Централните защитници. Барса на Гуардиола беше класи над тази или поне от това което видях този мач.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 фев 2018 23:59

Groucho написа:Разиграванията пред наказателното поле при дълбока преса са върха на простотията според мен. Ако някой треньор си мисли, че толкова рисковани действия свидетелстват за класа на отбора му, то той не е добре с главата и най-добре да изгледа подаръка, който получиха гостите тая вечер.
Ами те Челси на няколко пъти преди тая грешка изритваха топки напред, ама там нямаше кой да ги обере, демек, пак си бяха подарък за гостите.
Макар че... Ест. далеч по добре е да подариш топката на центъра, вместо пред пеналта.
Ето това беше един от рисковете Конте да не излезе с Ц.Н. Мората или Жиру спокойно можеха да обират изритани топки.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 20 фев 2018 23:59

Лош късмет за Челси, добро развитие за Барселона.
Конте очевидно не играеше нито за 0-0, нито за 1-0 вече след гола!
Барселона в типичен стил мотаха топката 70%, но като цяло почти не създадоха опасности за Кортуа.
Челси трябваше да атакува повече, защото ясно се видя, че когато са подложени под напрежение Барселона са доста уязвими, а на няколко пъти и гредата ги спаси.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 21 фев 2018 00:00

След това равенство на реванша ще е различно . Поне Барселона ще играят по спокойно на техен терен . :) Иначе второто полувреме мога да кажа че това се наричаше мач и двата отбора правеха атаки.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Santiago Munezz » 21 фев 2018 00:01

Страхлив Челси втората част.Не трябваше да се приема играта толкова дълбоко в нашата половина.В Испания е ясно ,всичко приключи още тази вечер.Няма как с едно полувреме и няколко гениални избухвания на Вили да имаме претенции за нещо повече от достойно отпадане.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта