Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Middlesbrough » 17 окт 2017 23:51

CSKA69 написа:Много впечатляващ мач на Наполи. С изключение на първите 20 минути бяха по-добрия отбор от Сити, дори през второто полувреме открито доминираха ;) Индивидулната класа на играчите измъкна Гуардиола в биткaтa със Сари, но поне засега си личи, че италианецът е имплементирал позиционната игра по-добре от каталунеца в своя отбор..

От това което гледах Сити имаха много шансове за гол , нормално е при 2-0 да са по предпазвили .

Севиля ко напраиха ве :Д


Офтопик:

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот nghcvth » 17 окт 2017 23:55

Никой не отбелязва огромната издънка на Дортмунд, която хептен ограничава шансовете им.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 17 окт 2017 23:59

CSKA69 написа:Много впечатляващ мач на Наполи. С изключение на първите 20 минути бяха по-добрия отбор от Сити, дори през второто полувреме открито доминираха ;) Индивидулната класа на играчите измъкна Гуардиола в биткaтa със Сари, но поне засега си личи, че италианецът е имплементирал позиционната игра по-добре от каталунеца в своя отбор..

Сити смаза Наполи през първото полувреме. Домакините спокойно можеха да се приберат на почивката с четири гола аванс. Нищо впечатляващо нямаше в представянето на Наполи тази вечер за мен.

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот nghcvth » 18 окт 2017 00:03

Според Йовов, при Наполи имало спад тази година, в сравнение с предната. Абсолютен корифей на анализите.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18040
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 18 окт 2017 02:08

не знам ама аз скоро не съм виждал такъв като Де Бройне с такива пасове и с такъв погледа върху играта......както вика Сардукар и патката му е футбол на тоя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ето това за мен е човек, за който си струва да се дадат 150 млн(при днешния пазар)........той прави играта на целия отбор


П.П. Тия Марибор е чудо как са се добрали до групите, те не можеха да си подадат, вижте головете на Пул :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Udoji90 » 18 окт 2017 08:49

Севиля изпуснаха няколко отлични ситуации при 1-1, иначе можеше съвсем различно да се развие срещата за тях. Все пак Спартак според мен нямат големи шансове за продължаване, тъй като имат да гостуват и на испанците, и на Ливърпул.
Сити до момента са достатъчно убедителни, но все пак им предстоят гостувания и на Шахтьор, и на Наполи, така че на теория може да се получи въртележка между трите тима. Дори само точица в тези 2 мача им върши работа на "гражданите".
След първите 2 кръга не бях склонен да бързам да класирам Тотнъм за сметка на Борусия, но след вчера вече везните са наклонени много сериозно към "шпорите". Дори в следващите 2 кръга германците да ги настигнат и да вземат превес в преките двубои, пак нещата ще опрат до последния кръг, в който Борусия гостуват на Бернабеу, а Тотнъм приемат АПОЕЛ.
Бешикташ най-силно ме изненадват към този момент. Не съм ги отписвал след жребия, но и не съм очаквал да имат пълен актив след първите 3 кръга. Още повече пък, като се има предвид, че гостуваха на Порто и Монако. Ако не се случи нещо извънредно, ще излязат от групата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот tevez » 18 окт 2017 10:46

Вечер на изненадите.
Не съм гледал нито един мач, защото бях на работа, но сега като видях резултатите и :shock: :o .
Спартак без нито един корнер за целия мач са вкарали 5 гола. :mrgreen: :roll: Оставаше и Попов да се разпише, ама е сменен рано.
Загубата на Монако съща е една от изненадите. С тази загуба намалиха драстично шансовете си за продължаване на 1/8 финалите. Още една загуба в Турция в следващия кръг и могат да си играят за здраве останалите два мача. При една победа обаче могат да се върнат в играта.
Бешикташ с 3 победи от 3 мача са големите фаворити за 1-то място. Въпросът е кой ще е втори. Порто или Лайпциг.

Реал и Тотнъм ще се класират напред, въпросът е кой като първи и кой като втори. В Англия мачът ще е с огромно значение.
Дортмунд да не могат да бият АПОЕЛ :lol: :roll: Изключително слабо представяне в ШЛ до момента. Лига Европа ги зове.

Единствено в група Ф мачовете са минали без изненади. Сити с резонна победа, а Шахтьор очаквано за мен са били неопитните Фейенорд.
Наполи, ако паднат отново от Сити, а Шахтьор вземат победа, то разликата между тях ще стане 6 точки в оставащи 2 кръга. А италианците имат гостуване на Фейенорд и приемат Шахтьор. Много интересни мачове в борбата за 2-то място.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 18 окт 2017 10:49

tevez написа:Реал и Тотнъм ще се класират напред, въпросът е кой като първи и кой като втори. В Англия мачът ще е с огромно значение.


Всичко зависи от тази легенда.

Изображение

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот nghcvth » 18 окт 2017 10:53

Не разбирам с какво Кейн заслужава подигравки.
Последна промяна от nghcvth на 18 окт 2017 11:59, променено общо 1 път.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Sardukar » 18 окт 2017 11:04

Щото е англичанин и те никога не са пробивали в Испания!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта