Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1803
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот locke » 11 дек 2017 18:04

Pichichi написа:Много лесен жребии за Сити и доооооста приемлив за Юнайтед и Ливърпуул!
Ако и Челси и Тотнъм вземат да минат ще има да слушам глупости денонощно!
:mrgreen:



Ако Реал и Барселона отпаднат ще има спор(т)ни специалисти и юзъри от форума с прерязани вени :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот paceto » 11 дек 2017 18:14

ПСЖ не е добре на този етап, но пък няма какво да се прави.
Ще ни дадат и на нас 2-3 дузпи и ще ги отстраним. 8-)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот bilyaletdinov » 11 дек 2017 18:26

За ПСЖ ще съм. Не, че нещо ама съм нашил едни фишове с Неймар голмайстор на Лигата :lol:
Иначе си мисля, че Реал ще ги отстранят.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 11 дек 2017 18:42

Pichichi написа:Лично на мен Модрич, Крос, Каземиро и Иско плюс Карвахал и Марсело ми изглеждат доста по-стабилни
от алтернативите им в ПСЖ а дори и С.Рамос, Варан, Начо и Кейлор. От защитниците на ПСЖ единствения
който ми харесва като футболист е Курзава. Д.Алвеш и Т.Силва не ги харесвам, остава това Маркиньос
да е няква неземна класа но не го вярвам. Юри екс Реал Сосиедад доста спорен и много се риташе в Испания.
Кавани е малко като Игуаин- вкарва->вкарва->вкарва->вкарва и вземе та те издъни, а Бензема дори и
не вкарва :mrgreen: но Борха Майорал :mrgreen: . Роналдо с/у Неймар определено Роналдо. Роден лидер
докато Неймар се изявява като такъв само в нац. отбор на Бразилия но стига до ->7 : 1. Като цяло при
здрави Карвахал и Каземиро Неймар може и да бъде неутрализиран. М'бапе-то е надеждата на ПСЖ!



за мен и мотивацията ще изиграе роля в позла на ПСЖ.....и Неймар и Мбапе и изобщо целия им отбор изглежда адски мотивиран, за разлика от този на Реал....има 2 месеца де ще видим....според мен ПСЖ ще продължи като не изключвам да бият още в Мадрид
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 11 дек 2017 20:01

Доволен съм от жребия. Надявах се на Бешикташ или Ман. Юнайтед по ред причини. Евентуално можеше и Рома, но те щяха да са ни по-кофти противник от англичаните. Най-силно очаквах турците, за да ми е по-лесно да отида на мач, но както и да е :mrgreen:
Манчестър Юнайтед е отбор, който трудно ще ни бие с много голове и затова се радвам. Признавам, че не съм гледал нито един техен мач от доста време, но статистиките от двубоите би трябвало да са що-годе меродавни при оценката на игровия стил. Мач с ПСЖ, Сити, Тотнъм и т.н. от друга страна щеше да е грозна картинка :lol: Срещу Червените дяволи обаче имаме шанс дори за продължаване, макар че ще е доста невзрачен. Някои казват, че това била най-слабата Севиля от 10 години, но не съм съвсем съгласен. Горе-долу от толкова време симпатизирам на отбора (от финала срещу Еспаньол) и никога не сме били водещ отбор в Испания или Европа. Вярно, че 5 титли в ЕКТ са си сериозно нещо, но за ШЛ или например битка за титлата в Ла Лига се изисква много повече, а ние го нямаме. Може би 2 и 3 сезон на Емери бяха по-силни от този до момента, но като цяло Севиля си върви доста добре тая година. Явно ще сме в борбата за 4 място, минахме си групата в ШЛ...не знам какво повече може да се иска като резултати. Играта е доста зле, най-вече в защита, но щом води до изпълнение на целите, всичко е наред :mrgreen: По принцип и на мен отборът не ми харесва в последните месеци, но осъзнавам, че на тоя етап това всъщност е приемливо представяне.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот COVINI » 11 дек 2017 20:09

Познах две двойки,от другите не съм изненадан.Искам да отпадне балетО,но не очаквам това да стане от песижету,ако се получи ще поздравя френските фенове съвсем искрено.Дано фаворитите за титлата продължат за да има велики мачове до финала,голямите отбори имат нужда от тях.Ще бъде интересно дали ще има избори между вътрешното първенство и турнира на богатите.Има шанс за финал между англичани,ако се получи някои хора ще получат инфаркт защото много плюят този футбол.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Udoji90 » 11 дек 2017 21:53

Преди няколко дни изразих мнение, че няма да се учудя нито един измежду ПСЖ и Сити да не стигне до финала, и ето, че се открива идеална възможност за едните да отпаднат още на 1/8-финал. Не съм привърженик на Реал, но твърдо ги предпочитам пред французите. Иначе Челси - Барселона си е класика и няма да се учудя пак да се получат някакви драми. Тотнъм са способни да изненадат Ювентус, а същото важи за Шахтьор спрямо Рома (те даже вече са го правили точно в тази фаза). Иначе Байерн и Сити могат да са много доволдни. Базел имат навика да тупат английски отбори, но в 2 мача срещу "гражданите" според мен нямат шанс. Последното важи и за Бешикташ спрямо Байерн, иначе турците се представят впечатляващо досега, но срещу отбори, които са далеч от нивото на баварците. Ливърпул и Ман Юн ми се струва, че имат с една идея по-трудни задачи от Байерн и Сити, но може би ще продължат и двата. Севиля не са лош тим, но силата им не е в този турнир.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 11 дек 2017 22:38

Аз го написах това за Севиля но не за заяждане ами просто така ги виждам нещата. Като цяло севилци са ми доста симпатичен отбор и скрито ви симпатизирам и ще се израдвам супер ако ударите Жозе и дяволите но не го вярвам. Гледам доста мачове на Севиля и никак не ми харесва играта и изпълнителите. Вярно е и това че излезнаха от групата но това се обуславя от лесната група. Да се върна на изпълнителите:
Кяер- ужасен трансфер
Васкес, Сарабия, Крон Дели,Гансо,Навас не играят на ниво. Банега не е същият вече. Нзонзи е пред напускане. Нападателите Бен Ядер и Мюриел доста под стандартите за Севиля от последната декада. Специално това Бен Ядер го продавайте на момента във ВЛ през зимата :-)

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 11 дек 2017 22:43

Ювентус - Тотнъм

Базел - Манчестър Сити

Порто - Ливърпул

Севиля - Манчестър Юн

Реал Мадрид - ПСЖ

Шахтьор - Рома

Челси - Барселона

Байерн - Бешикташ

Подчертаните ще продължат. 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 11 дек 2017 23:01

Ако ПСЖ продължи, това ще им вдигне много самочувствието и увереността. Шахтьор не са никак слаби, а Рома са способни на всякакви резултати... Там нещата са много мътни.

Не е нужно специалистите да си прерязват вените, може нечии други да режат, за успокоение. Достатъчно лош материал има и тук, и навън. :twisted:

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта