Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 22 фев 2018 00:17

Хубаво е да си ментално в Киев, ама не е лошо да си отстраниш съперниците преди финала.

Речено-сторено!

за мен е изненада, че Рома загуби!

Няма никаква изненада.
Шахтьор наредиха 3 победи като домакин, а Рома от своя страна винаги са били доста слаби като гости.
Въпросителната бе дали ще вкарат гол. Е, вкараха, което въпреки загубата им дава добри шансове на реванша.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 22 фев 2018 00:30

smoothc написа:Стига, бе! Моуриньо просто си направи тренировка за дербито с Челси, какво толкова сте се разлютили?
Още повече, че ментално вече сме в Киев и можем да си позволим този лукс.
Знаете ли, че за първи път Севиля не вкарват домакински гол в турнира, а?
На Олд Трафорд взимаме ситуацията под контрол и ще изпратим гостите по живо по здраво, защото "самолетчовците" и без това имат по-важни дела в Испания.

Поне се надявам, че ви направихме здрава тренировка 8-) Монтела пък запази резервите свежи за Атлетико. Чиста работа.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 22 фев 2018 00:37

Поне се надявам, че ви направихме здрава тренировка 8-) Монтела пък запази резервите свежи за Атлетико. Чиста работа.

Да, добре мина тренировката, хем за дефанзивния блок, хем и за Де Хеа, атсмосферата беше на високо ниво, вие от друга страна си запазихте резервите вежи, всичко е точно.
Но фактът, че Манчестър Юнайтед е първият отбор НЕдопуснал гол на "Р.С.П" в турнира, мисля че говори сам по себе си.
Иначе, относно резултата 0-0 само да спомена, че Манчестър Юнайтед няма абсолютно никакви проблеми с него.
2008 Барса-Юнайтед 0-0, 1-0
2009 Интер-Юнайтед 0-0, 2-0
2011 Марсилия-Юнайтед 0-0, 2-
1

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот LaRgO » 22 фев 2018 01:31

Жалко, Севиля заслужаваше да победи, напълно надигра Юнайтед. Дано да отстранят Манчестър. Юнайтед показа доста депресиращ футбол.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 22 фев 2018 02:54

Като почнете с тези "надигравания". Реално Севиля изтърваха едно положение, горе долу същото направи и Лукаку и това беше.

Прави ми впечатление, че се потвърждават очакванията ми за Санчес за момента, а именно че с нищо няма да подобри играта на Ютд, дори напротив.
Отгоре на това и Погба дръпна здраво ръчната по същото време. Нямам представа дали е свързано със заплатата му, със статуса на фаворит за треньора или просто с постоянното застъпване на перимиетър при влизанията на санчес навътре. Просто отбелязвам. Като цяло разочароващ мач.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 09:45

smoothc написа:
Хубаво е да си ментално в Киев, ама не е лошо да си отстраниш съперниците преди финала.

Речено-сторено!



За момента сте на етап "речено", ама до "сторено" бая хлебец има да изядете. Севиля са слабички, може и да ги биете, ама срещу Реал/ПСЖ, Барса/Челси, Сити, Байерн, Юве/Тотнъм сте аутсайдери, поне с показаното до момента. Шансовете ви с Ливърпул са 50/50, понеже е дерби. Може да сте фаворити само срещу Рома/Шахтите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 22 фев 2018 09:49

Смит, пишеш пълни глупости! Явно си гледал някакъв друг мач. Де Хея само в края на първото полувреме спаси на няколко пъти Манчестър Юнайтед. Англичаните играха потресаващо грозен футбол и това за 500 млн. евро селекция.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Red_Neck » 22 фев 2018 10:50

Моу е специален! Само той може да похарчи толкова пара и отборът му да играе с 9 пред наказателното поле ;)
Подозирам, че в понеделник с Конте са пили заедно чай някъде ...

Ако жената похарчи 100 кинта за продукти и за вечеря сервира бъркани яйца с бекон и топла бира, .... ще има делови разговор ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 22 фев 2018 11:01

Red_Neck написа:Моу е специален! Само той може да похарчи толкова пара и отборът му да играе с 9 пред наказателното поле ;)
Подозирам, че в понеделник с Конте са пили заедно чай някъде ...

Ако жената похарчи 100 кинта за продукти и за вечеря сервира бъркани яйца с бекон и топла бира, .... ще има делови разговор ;)

Ем, може тигана за яйцата да струва 90 лв, кво :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 22 фев 2018 11:20

Малко са парите за селекция в Юнайтед, мисля че Моу трябва да купи Роналдо и Меси за да ги пусне
после в ШЛ съответно като ляв и десен бек!
Като цяло очакван резултат за мен, все си мислех че повече от 1 гол няма да има в този мач.
Ревашна си е отворен и ако нападателите на севилци не влезнат в обувките на Гуидети от миналата година
имат шанс за голов Х поне. Ман Ю е лек фаворит но това 0 : 0 в домакинския мач на севилци е добър резултат
за тях определено.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта