Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 фев 2018 00:01

1914.1902 написа:
THE G.A.M.E написа:Някой който се интересува от статистика ( може и фен на Барса ) да каже, кога последно каталунците са губили мач в Европа на свой терен ? :? :roll:

Макар че, с оглед на последният резултат на Кампа между двата тима, на Челси може и да не им трябва победата. :mrgreen:


Барселона 0-3 Байерн Мюнхен (2013)
Благодарско.
Не е толкова далеч в историята тоя мач, но така или иначе Челси са далеч от класата на онзи Байерн.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 21 фев 2018 00:03

sunscres92 написа:Ако бяха натиснали Барса, Месьо щеше да ги разкъса при първата контра - все пак им виж Централните защитници. Барса на Гуардиола беше класи над тази или поне от това което видях този мач.


Айде сега да не издребняваме, те и Челси на Лампс и Дидие Дрогба бяха класи над тия в момента.
Като цяло днес не се получи мач в сравнение с летвата от предишни сблъсъци между тези отбори в ШЛ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 21 фев 2018 00:03

Pichichi написа:3-та испанци от Челси решиха да правят сечено на доминацията с 5 английски отбора на 1/2 финалите и асистираха на Иниеста и Меси. Ако не бъркам Алонсо пусна паса а Секса и Аспи увиснаха. Но нищо има реванш съотборниците им може да поправят нещата.

Абсолютни троянски коне, инфилтрирани да спрат английската армада :lol: Но като цяло си е жалко, когато даден отбор започва мач без нито един играч от собствената си страна, с 11 чужденци в титулярния състав.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2018 00:05

Groucho написа:
Pichichi написа:3-та испанци от Челси решиха да правят сечено на доминацията с 5 английски отбора на 1/2 финалите и асистираха на Иниеста и Меси. Ако не бъркам Алонсо пусна паса а Секса и Аспи увиснаха. Но нищо има реванш съотборниците им може да поправят нещата.

Абсолютни троянски коне, инфилтрирани да спрат английската армада :lol: Но като цяло си е жалко, когато даден отбор започва мач без нито един играч от собствената си страна, с 11 чужденци в титулярния състав.


Като се има предвид от коя страна е отбора, това си е в реда на нещата. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 21 фев 2018 00:06

Парадоксалното е, че точно подобна постройка като днес(без нападател), би било удачен вариант за реванша, но...
Жиру трябваше да е титуляр според мен, хем да обира високите топки, хем да мачка смешния Пике, хем да отваря поле за действия пред Азар, Педро и Вилиан.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 21 фев 2018 00:07

rhaegar написа:
Thsmith написа:Аз не съм много съгласен. ОК, играха добре в защита, но реално не успяваха да създадат нищо напре 3 далечни удара на Уили, които се получиха добре, но до там.
Според мен сега беше момента да пробват да натиснат барселона, но без нападател няма как. На Кампа няма как да натискат и да търсят центриранията, а тази барса не играе толкова глупаво като при плешивия наркоман и няма да се оголи безсмислено за контра.


Съгласен. "Положенията" ни бяха удари от далеч. Да, с малко късмет можеше да са голове, но това не ги прави признак на някакво надиграване. Не че те нещо играха де. Особено на фона на приказките как щели да ни убият и мачът е едва ли не формалност.

Мората отново беше абсолютно безполезен. На реванша трябва да играе Жиру, най-малкото ще има кой да обира балонните пасове напред, които днес просто бяха подаръци за защитата на лошите.

Мората влезе в 82-та минута, какво искаш да направи? Въпросът е защо Конте го държа толкова дълго на пейката.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот enguerino » 21 фев 2018 00:08

Много тъп мач. Вилито с 2 избухвания и две много груби грешки в защита (по-голяма е тази на Кристиансен). Челси имат шанс и на реванша, но не мисля, че мача ще се развие по много по-различен начин.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2018 00:08

Tiberius написа:Мората влезе в 82-та минута, какво искаш да направи? Въпросът е защо Конте го държа толкова дълго на пейката.


Искам да може да спира топката и да не си изкарва картони за глупости. Като за начало. То ако става на въпрос, искам да ги гази като Диего и Дрогба, ама нема.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 21 фев 2018 00:10

Като цяло днес не се получи мач в сравнение с летвата от предишни сблъсъци между тези отбори в ШЛ.

Челси ако бяха атакували по-агресивно в техен типичен стил, бас ловя че щяха да качат на разлика Барселона, която е коренно различен отбор като гост в Шампионската лига, да не кажа че за статуса си са много податлив/неуверен гост.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 21 фев 2018 00:12

След това 0:3 от Байерн, Атлети ги отстрани нa Кампа но с Х. Челси си имат шансове!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта