Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Middlesbrough » 20 ное 2017 12:06

sapio0o написа:Роналдо след 2 месеца и 15 дни ще навърши 33. Намира се в етап от кариерата си, в който зависи от работата на отбора. Ако му се осигуряват удобни топки ще вкарва. Ако ли не, ще се запомни с 2-3 точни подавания на близко разстояние, още толкова неточни и много ръкомахане. Реал Мадрид този сезон не създава чисти положения. Топката се предава от единия на другия фланг, през Кроос и Модрич, през безполезния дрибъл на Иско и се центрира. Там се търси нещо, което през миналия сезон вършеше работа в такива закучени мачове, но този не върши.

Иначе казано, Реал на Зидан залага на простоват футбол, който работи безотказно, когато на изпълнителите им тръгне играта и са в цялостно добро състояние. Когато не са, топката просто не влиза. Няма план Б. Не мога да повярвам, че го казвам, но за този стил липсва Бейл. Липсва между другото и Хамес. Това са хора, които знаят как да центрират, а уелсецът освен това играе отлично и с глава. Хамес пък има страхотен удар от дистанция. Все елементи на изненада, които в момента липсват у Роналдо, у Бензема, у Иско най-вече. Най-набеденият ни футболист е последният.

Междо другото ми прави впечетление , че Валверде ползва формацията на Зидан :lol: и ние страдаме този сезон , но побеждаваме някак си ... къде с избухване на Меси , къде с избухване на Паулиньо :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 20 ное 2017 12:10

Виждам, виждам. Сладко е да побеждаваш без игра, цял минал сезон го правехме в Ла Лига. Виж, в ШЛ пускахме турбото, да видим дали и вие ще можете. Титлата този сезон я отписвам на този етап, но има още две надпревари и ако на момчетата им стиска, ще се борят. Сами си го направиха.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Middlesbrough » 20 ное 2017 12:17

sapio0o написа:Виждам, виждам. Сладко е да побеждаваш без игра, цял минал сезон го правехме в Ла Лига. Виж, в ШЛ пускахме турбото, да видим дали и вие ще можете. Титлата този сезон я отписвам на този етап, но има още две надпревари и ако на момчетата им стиска, ще се борят. Сами си го направиха.

Трудно могат да се прават прогнози , от много неща зависи тая ШЛ , но на Барса им липсва креативност и острота в атаката ...
Пике е в ужасна форма ... Бековете са на приливи и отливи ... но пък Тер Щеген е номер едно този сезон 8-)
Ракитич е отново слаб , а Валверде си му гласува доверие , макар Паулиньо да играе много по - добре от него :o ! Много изненада бразилеца ! Много зависи и Суарез какво ще направи , вчера показа наченки на подобрение , но с него никога не се знае ... Кофти с тази контузия на Дембеле обаче
Докато при вас индивидуалната класа я има , но наистина явно или не са във форма или нещо друго куца при вас
Примера не я отписвай , Барса ще се дънат , въпроса е обаче дали вие ще се възползвате
накрая да не честитим на Лос Че :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 ное 2017 13:15

Ако е вярно това за Зидан, Перес тотално разбива отбора. Първо отслабва състава чисто спортно-технически, след това гони един от най-успешните треньори, а за капак назначава и спорен треньор с визия на манекен и който толкова силно мечтае да е Гуардиола, че се опита дори и да наложи Гьотце като фалшива деветка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Middlesbrough » 20 ное 2017 13:41

https://gong.bg/football-sviat/ispania/multimedia/video/benzema-i-ronaldo-vtoroto-naj-slabo-napadenie-v-evropa-459176

Защо като копирам текста ми излиза на руски или някво подобие :Д


Офтопик:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Middlesbrough » 20 ное 2017 13:50

СуареЗ и Пике са наказани срещу Валенсия освен ако федерацията не се надупи и не им отмение картоните ...
Пике в тази си форма даже ще е плюс , че няма да играе , дано Маск е готов за игра ...
Пако пък ще замени канибала и ще вкара на бившия си отбор :oops: :mrgreen:
Паулиньо задължително титуляр 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 13:59

Middlesbrough написа:
Защо като копирам текста ми излиза на руски или някво подобие :Д



Защото Гонг не искат да им се копират новините. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 ное 2017 14:14

А имат една доста забавна такава, в която скаути на Сити са станали свидетели на типичен балкански цирк. Кой знае, може пък англичаните да оценят по достойнство импровизаторския талант на балканците и да привлекат целия отбор като пътуваща циркова трупа из цяла Англия. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Groucho » 20 ное 2017 14:21

Middlesbrough написа:https://gong.bg/football-sviat/ispania/multimedia/video/benzema-i-ronaldo-vtoroto-naj-slabo-napadenie-v-evropa-459176

Защо като копирам текста ми излиза на руски или някво подобие :Д

При мен се копира нормално, явно са турили някакво ограничение само барселонисти да не могат да извършват това действие с новини за Реал :lol:

A, всъщност и при мен излиза на македонски :lol: Значи остава десен бутон, view page source и копираш оттам :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23208
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 20 ное 2017 17:47

Middlesbrough написа:
sapio0o написа:
Middlesbrough написа:коментирай и ти моето видео 8-)


Няма респект, слаба форма. 8-)

Бива ли чак толкова слаба форма за най - добрия играч последните 20 година :lol:
и не само последните 20 години, а като цяло 8-)

Изображение


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта