Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 14 окт 2017 23:55

kingofpop написа:
sapio0o написа:Причината Симеоне да продължава да не постига особени успехи е отказа му да разгърне потенциала на този отбор, с който разполага. Не може при толкова добри футболисти в атакуващ план да се защитаваш 90 минути у дома. Манталитет ли ще е или нещо друго, но сме 2017 и това се вижда от самолет. Докато не се реши да излезе от комфортната зона отборът ще трябва да се задоволява с трети места, които въобще не са зле, но в момента Атлетико е сред най-богатите клубове в света, има страхотен стадион и големи футболисти, които заслужават повече. Феновете също.


и кои са тия големи футболисти, освен Гризман, който днес направи всичко възможно да бием между другото :mrgreen: :mrgreen:

за мен нито Коке, нито Саул, нито Караско, нито някой от защитата им е голям футболист, въпреки че Габи играе със сърце и заслужава големи похвали

Коке и Саул са по-добри от всичките ви халфове без Иниеста и оня гнусен симулант като е във форма, което е 1 от 3 години при него :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Groucho » 15 окт 2017 00:02

sapio0o написа:Реално половината отбор на Атлетико е по-добър от този на Барселона. :)

Направо :lol: Затова барселонците си доминираха спокойно днес в центъра, спечелиха поне две трети от единоборствата, пробиваха лесно и по двете крила и отправиха два пъти повече удари от домакините :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 15 окт 2017 00:02

Паузите също идват в повече. Ето днес Реал отново можеше да се издъни докато Хетафе са се готвили със зъби и нокти. Отделно гол от засада.. Въобще, този сезон започва сериозно да ме дразни отрано. :lol:

Groucho написа:Направо :lol: Затова барселонците си доминираха спокойно днес в центъра, спечелиха поне две трети от единоборствата, пробиваха лесно и по двете крила и отправиха два пъти повече удари от домакините :lol:


Чоло.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 15 окт 2017 00:09

sapio0o написа:
JackPackage написа:
Saúl has five (5) caps for Spain. Jack Wilshire has 34 for England, Henderson has 36. Megalolz


Levels. Стандартите на Испания и Англия са коренно различни.

kingofpop написа:и кои са тия големи футболисти, освен Гризман, който днес направи всичко възможно да бием между другото :mrgreen: :mrgreen:

за мен нито Коке, нито Саул, нито Караско, нито някой от защитата им е голям футболист, въпреки че Габи играе със сърце и заслужава големи похвали


Реално половината отбор на Атлетико е по-добър от този на Барселона. :) Каталунците имат Меси, Буси, Стеген и до известна степен дядо Иниеста. Всичко друго е жива мъка. Симеоне обаче не използва каквото има и си залага на сигурното, а именно 11 човека отзад и каквото стане напред. Той така излиза и срещу опашкари понякога.


със сигурност, не ми отговори кои са тия големи футболисти, ама айде :mrgreen:


дай малко по-сериозно....Кокета, Сауловци и т.н. тия хора никога дори няма да са близо до титуляри в националния отбор, сметни колко големи играчи са.....ако отидат в други отбори, далеч от колектива на Атлетико, ще станат като Арда и с нищо няма да изпъкват, просто защото нямат индивидуална класа.....тоя Саул от многото мачове, дето съм му гледал, само с гола срещу Байерн съм го запомнил и с ония голове дето вкара срещу ония дечица в оня турнир там за националните до 19 или до 21 беше :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 15 окт 2017 00:18

Това че ти си невежа и не си гледал мачове на Саул не е наш проблем :lol:

Извън постовете на Меси, Буси, Иниеста и Суарез (като не броя Диего Коста в момента) на всеки един имаме по-добри или равностойни играчи - Облак, Годин, Савич, Филипе, Коке, Саул или Щайгата, Умтити, Андре Гомес и Ракитич са по-добри :?

Коке на 25 в поколението на Давид Силва, Иниеста, Шави, Фабрегас, Мата има 35 мача за националния :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 15 окт 2017 00:20

JackPackage написа:Това че ти си невежа и не си гледал мачове на Саул не е наш проблем :lol:

Извън постовете на Меси, Буси, Иниеста и Суарез (като не броя Диего Коста в момента) на всеки един имаме по-добри или равностойни играчи - Облак, Годин, Савич, Филипе, Коке, Саул или Щайгата, Умтити, Андре Гомес и Ракитич са по-добри :?

Коке на 25 в поколението на Давид Силва, Иниеста, Шави, Фабрегас има 35 мача за националния :roll:


гледал съм достатъчно мачове на Саул, с нищо не ме е грабнал :roll:

иначе мачовете на Коке нали ти е ясно, че са с по-слабите отбори в квалифицкациите или в приятелските срещи, цяло чудо ще е да запише дори минута на Световното
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 15 окт 2017 00:20

Оф... даже не се сбиха. Язък, че си загубих 2 часа... Поне едно меле да бяха направили.


----
Хендерсън е пълен фейл, но Уилшър си играеше супер и имаше адски много хляб преди контузиите. Колко играчи изобщо се сещате да са играли футбол на такова ниво като вътрешен халф на 18 г? Имаше и игра и дух... изкара 35 мача в ЕПЛ на 18 и след това не успя да изкара и един свестен сезон от контузии.
*Между другото е хубаво да се гледа дори мача с барса при скандалния червен картон на Перси. Беше единствения играч на Арсенал, който не губеше моментално топката и влизаше здраво, а беше на 18. Такива като Фабрегас бяха като плюмки, а уж изградени играчи... Жалко, че след това не игра една година и се върна вече различен играч.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 15 окт 2017 00:23

kingofpop написа:
JackPackage написа:Това че ти си невежа и не си гледал мачове на Саул не е наш проблем :lol:

Извън постовете на Меси, Буси, Иниеста и Суарез (като не броя Диего Коста в момента) на всеки един имаме по-добри или равностойни играчи - Облак, Годин, Савич, Филипе, Коке, Саул или Щайгата, Умтити, Андре Гомес и Ракитич са по-добри :?

Коке на 25 в поколението на Давид Силва, Иниеста, Шави, Фабрегас има 35 мача за националния :roll:


гледал съм достатъчно мачове на Саул, с нищо не ме е грабнал :roll:

иначе мачовете на Коке нали ти е ясно, че са с по-слабите отбори в квалифицкациите или в приятелските срещи, цяло чудо ще е да запише дори минута на Световното

Точно вашето ръководство (както и на Манчовците) на няколко пъти имаше интерес и към двамата - ама им отрязаха мераците и двамата ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 15 окт 2017 00:25

sapio0o написа:Паузите също идват в повече. Ето днес Реал отново можеше да се издъни докато Хетафе са се готвили със зъби и нокти. Отделно гол от засада.. Въобще, този сезон започва сериозно да ме дразни отрано. :lol:

Groucho написа:Направо :lol: Затова барселонците си доминираха спокойно днес в центъра, спечелиха поне две трети от единоборствата, пробиваха лесно и по двете крила и отправиха два пъти повече удари от домакините :lol:


Чоло.

Симеоне ако се махне, Атлетико ще се върнат там където ги завари и то за нула време...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 15 окт 2017 00:26

Thsmith написа:Симеоне ако се махне, Атлетико ще се върнат там където ги завари и то за нула време...


Зависи кого ще изберат за заместник. И ти си прав донякъде, но точно тези футболисти в момента в отбора са готови за нещо повече от защита в хода на всички 90 минути у дома.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта