Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 21 сеп 2017 09:35

Не знам какво е това първенство, ама Меси ще го спечели сам. Без Суарез и Неймар.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 21 сеп 2017 09:39

bilyaletdinov написа:Не знам какво е това първенство, ама Меси ще го спечели сам. Без Суарез и Неймар.


:lol:
Може и да се окажеш прав накрая! Няма го Игуаин да го спъне.

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 21 сеп 2017 10:01

Всеки отбор извън топ4 в останалите уж най-силни първенства в Европа би изял поне 3 парцала на Бернабеу дори и срещу този разколебан Реал. А Бетис за Испания дори не е отбор и за зона УЕФА, нещо като Виляреал/Билбао да речем, а типичен средняк, който в сезоните в които е в Примера гравитира между 10-15то място. И въпреки това нулира Реал вчера, показвайки перфектна организация в отбрана. Разбира се положения пред вратата му имаше, а и няма как да е иначе срещу отбора разписал се в 74 поредни официални мача, но на контраатаки Бетис също изтърва своите шансове, които не бяха много по-малко от тези на Реал. Айде сега ми посочете аналог на Бетис от другите първенства (Англия, Италия, Германия, Франция) и как би се представил вчера на тяхно място. :roll:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 21 сеп 2017 10:03

Vanderlei_Luxemburgo написа:Айде сега ми посочете аналог на Бетис от другите първенства (Англия, Италия, Германия, Франция) и как би се представил вчера на тяхно място. :roll:


Уест Бромич :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Чичо Тони Пюлис ще ги нулира и той :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот matador » 21 сеп 2017 10:56

Vanderlei_Luxemburgo написа:Всеки отбор извън топ4 в останалите уж най-силни първенства в Европа би изял поне 3 парцала на Бернабеу дори и срещу този разколебан Реал. А Бетис за Испания дори не е отбор и за зона УЕФА, нещо като Виляреал/Билбао да речем, а типичен средняк, който в сезоните в които е в Примера гравитира между 10-15то място. И въпреки това нулира Реал вчера, показвайки перфектна организация в отбрана. Разбира се положения пред вратата му имаше, а и няма как да е иначе срещу отбора разписал се в 74 поредни официални мача, но на контраатаки Бетис също изтърва своите шансове, които не бяха много по-малко от тези на Реал. Айде сега ми посочете аналог на Бетис от другите първенства (Англия, Италия, Германия, Франция) и как би се представил вчера на тяхно място. :roll:

И колко пъти се случва това отбори който не са от най-силните да бие Реал като гост за последно го прави Сарагоса през 2011 година :lol: За 6 години имат загуби само от Барселона,Атлетико и сега от Бетис :roll:

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 21 сеп 2017 11:36

Щот не играят тото като вас в Жабария... ;)

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 21 сеп 2017 12:16



Браво на Бетис :o Толкова време да владеят топката в продължението на Бернабеу при 0:0 и да вкарат накрая - иначе имаше толкова много грешки в защита от страна на Реал при гола, че....приличат на Клоповия Пул отзад :roll: :lol:

Сетиен след като направи 2:2 и 3:3 срещу Реал с Лас Палмас миналия сезон, сега печели на Бернабеу :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 21 сеп 2017 12:25

JackPackage написа:

Браво на Бетис :o Толкова време да владеят топката в продължението на Бернабеу при 0:0 и да вкарат накрая - иначе имаше толкова много грешки в защита от страна на Реал при гола, че....приличат на Клоповия Пул отзад :roll: :lol:

Сетиен след като направи 2:2 и 3:3 срещу Реал с Лас Палмас миналия сезон, сега печели на Бернабеу :roll:



Обаче нищо няма да кажеш за съдията. Някой ден и вие ще паднете след сериозни тесли и аз ще поздравя мазно противника за мъжката игра... :twisted:

Pichichi написа:
bilyaletdinov написа:Не знам какво е това първенство, ама Меси ще го спечели сам. Без Суарез и Неймар.


:lol:
Може и да се окажеш прав накрая! Няма го Игуаин да го спъне.


Чакай сега, Игуаин е друг левъл. Това е хипер трудно за изпълнение. Все едно да очаквам, че Зидан ще може да повтори резултатите от миналата година с Гаринча и Пеле в състава...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 21 сеп 2017 12:33

Монк, какво да кажа за съдията - гледах 8-9 мин репортаж и не видях нищо фрапиращо от съдията - иначе нас в Билбао опитаха да ни спрат много, но и трите тесли не им помогнаха :twisted:

ПП: От това което гледах Гаринча ви беше най-добрия :shock: :shock:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 21 сеп 2017 13:04

Като цяло съдиите са пълни простаци и от началото на сезона сътвориха куп издънки.
Сравнявам 2 положения за дузпа в мачове на Атлетико, при първото Гризман стига до топката повежда я настарни
и се сблъсква с вратаря на Жирона- > резултата е ЧК за симулация и оспорване на съдийско решение!
Снощи Ф.Луис прави шпагат избива топката и тичащия до него Раул Гарсия се сблъсква с него и пада
-> резултата е дузпа отсъдена по идея на съдята зад вратата който дори не може да види със сигурност
дали има нарушение къде е извършено това нарушение което въобще го нямаше!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта