Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 15 авг 2017 19:00

Middlesbrough написа:https://lucasammr.wordpress.com/2017/08/14/the-decay/

Мдаааа


То хубаво, ала защо всъщност се стигна дотук? Ами, първо всяко начало си има и край. Второ никой не би могъл да замени богоизбрано поколение от играчи като Лео Меси, Андрес Иниеста, Шави Ернандес, Карлес Пуйол, Виктор Валдес, Дани Алвеш, Ерик Абидал и т.н. Друг много важен фактор е, че реално всички научиха как да противодействат на стила на Барса. Затова се наложи след 2 слаби сезона да бъдат закупени звезди като Суарес и Неймар за маса пари, та да бъде използван малкото останал потенциал на Меси, Шави и Иниеста. Ами я си представи, ако въпросната машина може да работи и да си работи без отказ, да бъде заменяна с друга всеки следващ път и клубът да не мърда от топ позиции.. Това просто не е възможно. Реално Барса опита. Опита да наложи футболисти от школата. Сандро, Бартра и Мунур например се провалиха. Рафиня също изглежда като да е неуспешен в момента. Това е то кръговратът във футбола.

Реално ще излъжа, ако кажа, че не се радвам на случващото се, защото на мадридистите ни дойде в повече въпросния период между 2004 и 2010. Толкова бой от знайни и незнайни, а не му се виждаше края. Тук там проблясък, но и липса на всякаква стабилност + много въпроси за бъдещето. А нищо не предвещаваше всичко това след последния успех в ШЛ през 2002. Тогава Реал имаше всичко. Уви, на Перес не му се получиха сметките между това да развива Реал като клуб, като марка и не на последно място, своя бизнес. Дел Боске тъкмо бе спечелил пореден трофей преди да му бъде връчено, че няма да продължи с клуба. WTF? Ами естествено, като не ти е удобен за маркетинга. Впоследствие се изяви и Калдерон като уволни Капело или човек с ясни идеи за това как Реал Мадрид да се върне на мястото си. В крайна сметка дължим много на Моуриньо, Анчелоти и най-вече на Зидан в момента. Всички те бавно, но сигурно успяха да отворят очите на Флорентино, за да може сега Реал да се чувства на едно по-сигурно място.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

kryvopieca
Мнения: 175
Регистриран на: 18 юли 2012 13:54
Skype: pitaite ako iskate
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот kryvopieca » 15 авг 2017 20:57

sapioo изби рибата, сравнявайки Дембеле и Коутиньо с Йоренте :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 15 авг 2017 22:55

Не съм, бре. :lol: Просто елвис говори за доминация, ако бъдат привлечени Коу и Дембеле, което само по себе си граничи с някаква сериозна фантастика. Единият е на 20 и не се знае как ще му тръгне кариерата на високо ниво, другият на 25 и без капка успехи в кариерата си. Та и затова опрях до Йоренте и все едно аз да си мисля, че с него отборът има гарантирана трета поредна ШЛ.

Иначе талантът на Дембеле е безспорен. На мен ми се искаше да акостира на Бернабеу на мястото на Бейл, но..
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 15 авг 2017 23:15

sapio0o написа:Не съм, бре. :lol: Просто елвис говори за доминация, ако бъдат привлечени Коу и Дембеле, което само по себе си граничи с някаква сериозна фантастика. Единият е на 20 и не се знае как ще му тръгне кариерата на високо ниво, другият на 25 и без капка успехи в кариерата си. Та и затова опрях до Йоренте и все едно аз да си мисля, че с него отборът има гарантирана трета поредна ШЛ.

Иначе талантът на Дембеле е безспорен. На мен ми се искаше да акостира на Бернабеу на мястото на Бейл, но..


това, че няма успехи, значи ли, че няма да е звезда ако дойде ???

а и Коу ще играе зад триото, Меси ще иде отново по напред, както през 2015 та....незайно защо последните 2 сезона се върна малко назад......ще има място и за двамата, само да дойдат... :oops:

-----------Дембеле---------------Суарез--------------Меси
----------------------------------Коу-----------------------
---------------------------Иниеста/Паулинчето---------
-------------------------Буси-------------------------------
Алба-------Пике-------Умтити-----Семедо------------
-------------------------------Щеген--------------------------


предполагам така ще играем, ако станат двата звездни траснфера
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот paceto » 15 авг 2017 23:32

Дръпна се назад заради Неймар и Суарес, защото вече не можеше да дърпа на 100% отбора както преди години. Използваше се бързината и финтовете на Неймар, което и беше целта на привличането му т.е. да отнеме малко от работата на Меси в предни позиции + след това идването и на Суарес като човек, който да вкарва головете. Сега ако мине напред не се знае дали ще е така ефективен както очаквате вие феновете понеже и годините вече си казват думата и няма да е същият, така както се случи при Роналдо. Все пак Меси е вече на 30 години и не е като да не му тежат годините, така че не очаквай ако мине по напред да си върне пак формата от преди и под форма разбирай да жъне купища голове.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 16 авг 2017 00:01

kingofpop написа:
sapio0o написа:Не съм, бре. :lol: Просто елвис говори за доминация, ако бъдат привлечени Коу и Дембеле, което само по себе си граничи с някаква сериозна фантастика. Единият е на 20 и не се знае как ще му тръгне кариерата на високо ниво, другият на 25 и без капка успехи в кариерата си. Та и затова опрях до Йоренте и все едно аз да си мисля, че с него отборът има гарантирана трета поредна ШЛ.

Иначе талантът на Дембеле е безспорен. На мен ми се искаше да акостира на Бернабеу на мястото на Бейл, но..


това, че няма успехи, значи ли, че няма да е звезда ако дойде ???

а и Коу ще играе зад триото, Меси ще иде отново по напред, както през 2015 та....незайно защо последните 2 сезона се върна малко назад......ще има място и за двамата, само да дойдат... :oops:

-----------Дембеле---------------Суарез--------------Меси
----------------------------------Коу-----------------------
---------------------------Иниеста/Паулинчето---------
-------------------------Буси-------------------------------
Алба-------Пике-------Умтити-----Семедо------------
-------------------------------Щеген--------------------------


предполагам така ще играем, ако станат двата звездни траснфера


Чакай и аз да предложа един състав.


Изображение

Даже два звездни трансфера съм добавил. Да се оползотворят парите от наймар : 0

С такъв състав даже аз бих пуснал да гледам барса : )

--
едит: Сега се сетих, че съм забравил бускетс. Може да изкараме умитити от състава и бускетс на негово място. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 16 авг 2017 00:06

kingofpop написа:
-----------Дембеле---------------Суарез--------------Меси
----------------------------------Коу-----------------------
---------------------------Иниеста/Паулинчето---------
-------------------------Буси-------------------------------
Алба-------Пике-------Умтити-----Семедо------------
-------------------------------Щеген--------------------------




Ще има бе, ако заради вас променят правилата, да играете с 12 човека. :lol: Верно че сте свикнали, доста често да сте 14, ама чак толкова ли?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 16 авг 2017 00:09

rhaegar написа:
kingofpop написа:
-----------Дембеле---------------Суарез--------------Меси
----------------------------------Коу-----------------------
---------------------------Иниеста/Паулинчето---------
-------------------------Буси-------------------------------
Алба-------Пике-------Умтити-----Семедо------------
-------------------------------Щеген--------------------------




Ще има бе, ако заради вас променят правилата, да играете с 12 човека. :lol: Верно че сте свикнали, доста често да сте 14, ама чак толкова ли?



Иниеста/Паулинчето значи единия от двамата :mrgreen: :mrgreen:

ти си гледай твоите, че с тоя отбор ще е чудо ако сте в четворката....даже пък Джак ми се лови на бас преди сезона, че в първите 7 кръга ще вземете 10 точки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 16 авг 2017 00:11

а моя състав не хареса ли? Виж само как страшно изглежда в нападение! Страховит чак.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 16 авг 2017 00:11

kingofpop написа:
rhaegar написа:
kingofpop написа:
-----------Дембеле---------------Суарез--------------Меси
----------------------------------Коу-----------------------
---------------------------Иниеста/Паулинчето---------
-------------------------Буси-------------------------------
Алба-------Пике-------Умтити-----Семедо------------
-------------------------------Щеген--------------------------




Ще има бе, ако заради вас променят правилата, да играете с 12 човека. :lol: Верно че сте свикнали, доста често да сте 14, ама чак толкова ли?



Иниеста/Паулинчето значи единия от двамата :mrgreen: :mrgreen:

ти си гледай твоите, че с тоя отбор ще е чудо ако сте в четворката....даже пък Джак ми се лови на бас преди сезона, че в първите 7 кръга ще вземете 10 точки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Разбрах те, ама нямаше как да пропусна. :lol:

Не ни мисли нас, сега като ви изпреварим за Коу и Дембеле, ще газим по Европа. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта