Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 16 окт 2017 20:28

Паце, съвсем се обърка. Джак коментираше фена на Валенсия. :oops:

Иначе тотално не съм съгласен че Симеоне сбърка и в двата финала. Можеше да натисне като Алегри първото полувреме и второто отборът му да изплези език.


При първият мач се бореше за титлата и за ШЛ. Трябваше да избере един от двата трофея, защото Атлетико в онзи момент страдаше от липса на широчина. Той избра питомното и не тръгна да гони дивото...

А защо Коща е играл... когато имаш един от най-добрите централни нападатели, понякога изкушението да гу пуснеш в мача е прекалено голямо. Освен това щеше да е по- зле, ако бе влезнал като резерва и се бе контузил, така щеше да загуби две смени.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот paceto » 16 окт 2017 21:47

Не аз го хванах само като основа понеже е разбираемо, защото феновете на Атлетико така го обичат. Плюс, че е бивш играч на отбора и сега се раздава като треньор с любов и от сърце. На мен също ми харесва как работи, ама надали ще се справи добре в отбори като Реал, Барселона, Манчестър Юн. и т.н. :roll:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 17 окт 2017 04:17

paceto написа:Не аз го хванах само като основа понеже е разбираемо, защото феновете на Атлетико така го обичат. Плюс, че е бивш играч на отбора и сега се раздава като треньор с любов и от сърце. На мен също ми харесва как работи, ама надали ще се справи добре в отбори като Реал, Барселона, Манчестър Юн. и т.н. :roll:


Не знам за Симеоне, според мен има доста от прагматизма на САФ и би се справил добре( може би само в Барселона не биха му се получили нещата), но за себе си съм убеден, че Сари няма да се справи, ако бъде поставен в подобна ситуация. Просто е твърде наивен треньор със селски манталитет, който разчита на атракцията и на това че не гони задължителни успехи.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 17 окт 2017 11:11

Лично си признавам че на мен Чоло ми беше/все още е любимият футболист играл за Атлети!
По принцип поста на който той играеше и начинът по който го правеше плюс това че е дивак
а и като цяло аз обичах да играя футбол на същата позиция. Няма как да не ми любимец и като
треньор! Аз лично исках много по- рано той да стане тренер на Атлети още като беше в
Аржентина и преди да изкара няква мъка в Катания.
Като цяло критиката с/у него я приемам, има го това за което се пише но пък резултатите са от
значение!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Los Che » 21 окт 2017 23:07

Изображение
gong.bg вече със стандартни заглавия за вратлето на Варса
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 21 окт 2017 23:33

Току виж ги и захапете по някое време :mrgreen:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 21 окт 2017 23:51

Тези, които критикуват Бензема очевидно не следят Барселона и в частност Суарес. Последният изглежда като аматьор с топка в крака.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 21 окт 2017 23:53

sapio0o написа:Тези, които критикуват Бензема очевидно не следят Барселона и в частност Суарес. Последният изглежда като аматьор с топка в крака.


Аз и двата отбора не ви следя, ама вашият хубавец изтърва на празна врата и после от метър и половина срещу картофите. Каквото и да е направил Суарез, малко е като "присмял се хърбел на щърбел".
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 21 окт 2017 23:53

rhaegar написа:
sapio0o написа:Тези, които критикуват Бензема очевидно не следят Барселона и в частност Суарес. Последният изглежда като аматьор с топка в крака.


Аз и двата отбора не ви следя, ама вашият хубавец изтърва на празна врата и после от метър и половина срещу картофите. Каквото и да е направил Суарез, малко е като "присмял се хърбел на щърбел".



:!: :!: :!:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот sapio0o » 21 окт 2017 23:59

rhaegar написа:Аз и двата отбора не ви следя, ама вашият хубавец изтърва на празна врата и после от метър и половина срещу картофите. Каквото и да е направил Суарез, малко е като "присмял се хърбел на щърбел".


Само че Бензема има на главата си Роналдо, който е постоянно в наказателното поле и изпълнява ролята на консуматор. Суарес няма никакво оправдание. Меси му сервира елементарни положения, а получи ли топката се спъва в нея. Карим освен да реализира може и да създава опасности, тръгвайки от центъра или от крилото. Да навърже петима и да подаде за гол не му е чуждо. Това е безценно за отбора. Да, понякога прави глупости и не е най-постоянният футболист в Реал, но на негово място всеки ще изглежда така до Роналдо. Затова и ръководството не прави нищо по въпроса вече толкова години. Сигурно ще знаят повече от нас. Всеки типичен нападател ще страда редом до Роналдо и ще трябва да изпъква с друга роля.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта