Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 яну 2018 21:00

Това е доста спорна теория. Че той един Луис Суарес и в момента не може да си спре топката като един Бензема например( нищо че е по-нахъсан и доказан нападател), а в Англия се водеше сред техничните играчи.

Арсенал не се защитава много по-добре от някой испански средняк от миналото, а се води топ клуб. От това което съм виждал от отбори като Уест Бромич и подобни, защитниците са им тромави, неподготвени, груби и агресивни. Не виждам с както превъзхождат тези на една Болоня например, дори напротив...

Колкото за симулацията... Мората по принцип е техничен, но е и тромав. Затова доста често човек се обърква, как може да направи хубаво отиграване, след което тотално да се осере при следващото. Просто не е достатъчно гъвкав, Обамеянг огт друга страна не е толкова техничен колко испанеца, но е много гъвкав и бърз. Нормално е втория да има предимство в подобни ситуации. Просто симулациите на Мората изглеждат нелепо заради ръста и физиката му.

Сега просто замести Обамеянг със Стърлинг и добави факта ,че вторият е най-техничния английски футболист в момента.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 20 яну 2018 21:05

Не съм съгласен. Горното описание все едно представи Берлинската стена. Дори миналата година имаше демонстрация как изглежда същата стена и то без основния си поддръжник от халфовата линия, които го покриваше и срещу отборите от други първенства. Може да се каже, че изглеждаше дори по стабилен.

Нормално е да търсиш по твърди и наглед недодялани централни защитници при положение, че знаеш как ще завалят топките в наказателното ти поле и как ще те връхлитат с лакти : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 20 яну 2018 21:25

Е като има дузпи да не ги свирят ли? Нюкасъл с толкова умрели, че няма накъде - те за 2 мача срещу Сити, 1 път не си спомня да са организирали атака.

Иначе, Стърлинг е сравнително техничен(въпреки, че доста често се спъва и в топката) - мисля, че Уилшър е най-техничният от англичаните. Това момче, ако го оставят контузиите, ще стане феномен.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2018 21:32

sunscres92 написа:Е като има дузпи да не ги свирят ли?


Къде казвам такова нещо? Просто искам критериите да са еднакви за всички, не в една ситуация да е дузпа, а в друга симулация. За мен нито едното положение не е за дузпа, но не е в това проблема.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 20 яну 2018 21:50

sunscres92 написа:Е като има дузпи да не ги свирят ли? Нюкасъл с толкова умрели, че няма накъде - те за 2 мача срещу Сити, 1 път не си спомня да са организирали атака.

Няма лошо да се дават, но то 90% от дузпите им са фалшиви. От друга страна, срещу тях не се свирят по явни.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 яну 2018 22:49

rhaegar написа:
sunscres92 написа:Е като има дузпи да не ги свирят ли?


Къде казвам такова нещо? Просто искам критериите да са еднакви за всички, не в една ситуация да е дузпа, а в друга симулация. За мен нито едното положение не е за дузпа, но не е в това проблема.


Няма как критериите да са еднакви. Практически във футбола вече няма правила, а само личното мнение на рефера.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2018 23:01

Еми затова VAR и готово.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 20 яну 2018 23:03

Thsmith написа:
sunscres92 написа:Е като има дузпи да не ги свирят ли? Нюкасъл с толкова умрели, че няма накъде - те за 2 мача срещу Сити, 1 път не си спомня да са организирали атака.

Няма лошо да се дават, но то 90% от дузпите им са фалшиви. От друга страна, срещу тях не се свирят по явни.


Е те имат през целия сезон 5 дузпи, ама карай 90% :) Дай да ги видим, тези измислени дузпи. Днескашната я, имаше - спомням си срещу Хъдърсфилд също я имаше. Срещу Бърнли си беше явна.

Тази срещу Арсенал за мен е пресилена, да. Последната, беше при 5-0 срешу Уотфорд.

Дай да ги видим тея, несвирирени дузпи сега,

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 20 яну 2018 23:17

Деа, как ме караш да гледам видеа на тия наркомани :lol:


---
Абе човек... Как ще я има? Това си е абсолютна симулация! Подобна на Мората, даже повече. Ако толкова са истински и останалите, няма смисъл да ги гледам. Точно потвърждава тезата ми, че са 90% фалшиви барселонски пльосвания.

rhaegar написа:Еми затова VAR и готово.

Това ще е най-големия пирон в ковчега.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2018 23:24

Не знам как някой с два грама мозък може да твърди, че днешното е дузпа. Просто не е реално.

Thsmith написа:Това ще е най-големия пирон в ковчега.


Ако се използва правилно, може да бъде полезно. Технологията е добра, приложението куца.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта