Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 14 дек 2017 10:24

JackPackage написа:
kingofpop написа:якото е, че всички предвиждаха провал за Пеп, а той е на път да спечели най-лесната титла в кариерата си.....не че и в Германия беха трудни де, ама тука като нищо може да постави рекрод за най-много точки разлика между първия и втория в ерата на ВЛ

Миналия сезон ако не е провал, не знам кво е - да почнеш с 6/6 и едвам да хванеш място в топ 4, на колко - 20т от шампиона? :lol: :mrgreen: :mrgreen:



а сега като стане шампион с 30 точки кво прайм :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 14 дек 2017 10:28

kingofpop написа:
JackPackage написа:
kingofpop написа:якото е, че всички предвиждаха провал за Пеп, а той е на път да спечели най-лесната титла в кариерата си.....не че и в Германия беха трудни де, ама тука като нищо може да постави рекрод за най-много точки разлика между първия и втория в ерата на ВЛ

Миналия сезон ако не е провал, не знам кво е - да почнеш с 6/6 и едвам да хванеш място в топ 4, на колко - 20т от шампиона? :lol: :mrgreen: :mrgreen:



а сега като стане шампион с 30 точки кво прайм :mrgreen:

Ти кажи дали мин сезон се провали - дали ще стане с 30 или с 1 все хой :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 14 дек 2017 11:47

не мисля, че се е провалил - като за първи сезон топ 4 не е чак толкова зле...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 14 дек 2017 11:58

kingofpop написа:не мисля, че се е провалил - като за първи сезон топ 4 не е чак толкова зле...

След 200+ млн за трансфери и почване с 18/18 точки, да...трудно е да станеш 4-ти в такъв сезон деба.... :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 14 дек 2017 12:10

kingofpop написа:не мисля, че се е провалил - като за първи сезон топ 4 не е чак толкова зле...


ти се моли да се поспрат Сити и да намалят темпото, иначе ще вземат да поставят некой рекорд за най-много точки в 1 сезон и ще се покриете :mrgreen: :mrgreen:

сега по Коледа е интересно как ще вървят, иначе като нищо може да свършат 105 точки ублизо, разликата между тях и останалите отбори е зверска
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 14 дек 2017 12:21

kingofpop написа:
kingofpop написа:не мисля, че се е провалил - като за първи сезон топ 4 не е чак толкова зле...


ти се моли да се поспрат Сити и да намалят темпото, иначе ще вземат да поставят некой рекорд за най-много точки в 1 сезон и ще се покриете :mrgreen: :mrgreen:

сега по Коледа е интересно как ще вървят, иначе като нищо може да свършат 105 точки ублизо, разликата между тях и останалите отбори е зверска

Зверска е, щото ги пазят като писани яйца - страх ги е да им влезнат дърварската, както си могат :evil:

Ония ги пребиват на куче като гости и Сванзитата нямат 1 ЖК и имат 2 фала на ХТ - фарс :shock:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 14 дек 2017 13:02

kingofpop написа:якото е, че всички предвиждаха провал за Пеп, а той е на път да спечели най-лесната титла в кариерата си.....не че и в Германия беха трудни де, ама тука като нищо може да постави рекрод за най-много точки разлика между първия и втория в ерата на ВЛ


Щото е най-лесната му трябваше един сезон преди това в когото можеше да не класира отбора си в ШЛ.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 14 дек 2017 15:32

Alexx написа:
kingofpop написа:якото е, че всички предвиждаха провал за Пеп, а той е на път да спечели най-лесната титла в кариерата си.....не че и в Германия беха трудни де, ама тука като нищо може да постави рекрод за най-много точки разлика между първия и втория в ерата на ВЛ


Щото е най-лесната му трябваше един сезон преди това в когото можеше да не класира отбора си в ШЛ.


ако ми обясниш какво общо има едното с другото ше те черпя :mrgreen: :mrgreen:

все 1 да кажеш, че Лестър не им важи титлата, щото другите сезони са около 10 ката
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 14 дек 2017 15:37

Сравняваш Лестър които имат една десета от бюджета на Ман Сити?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 14 дек 2017 16:36

Аз ви го казах онази вечер след мача, че повечето газ пикаете от доминацията на Гуардиола.
Джак, много добре знаеш, че инвестирането на пари не е равно на успех. Едно палавници в Италия изхарчиха 200 млн. за нови играчи и няма да завършат в шестицата.
Не знам защо отричате качествата на Гуардиола като треньор и неговата философия.
Всеки има право да печели/губи по избран от себе си начин.
Да, миналата година завърши на 20точки от първия, но този ще пребие абсолютно всички и ще завърши на 10+ точки.
Жалкото за мен е, че няма да се разбие другия мит, че Меси няма да е успешен в ПЛ.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта