Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 14 дек 2017 22:03

Aре не ми се прави на луд само. Миналата година Роналдо вкара три поредни гола от засада в елиминациите на ШЛ :lol:
С какво очи ми говориш за Ювентус предвид, че вие и Барса сте най-бутаните отбори в Испания и Европа...
Много мразя фенове на Реал и Барса да мрънкат за съдии.

Тоя експлоататор с един десен бек и един вратар и същия отбор от миналата година този сезон преби всички като кучета и води с 11 точки.
Ако трябва да цитирам Карик "Show some fucking respect". :lol: :lol: :lol:
Ман Сити положиха много грижи Гуардиола да иде там. Това не моментни решение. От назначаването на Бегиристайн до привличането на играчи, които биха паднали на стила на Гуардиола.
През това време Юнайтед градиха отбор от ботушар и Инстаграм звезди.
Можеш да питаш Смуута защо предпочиташе Пеп пред Моуриньо... :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 14 дек 2017 22:15

Можеш да питаш Смуута защо предпочиташе Пеп пред Моуриньо...

Момент, първо, аз мислех за Гуардиола година-две преди сър Алекс да се пенсионира и второ, Моуриньо никога, ама абсолютно никога не съм го предпочитал, (за) пред когото и да било.
Но както и нерядко става в живота - от каквото бягаш, това те постига.
Сигурно в този форум няма човек, който да го е хранил повече от мен. :)
Но, сега си трая, защото оценявам единствено огромния му опит в професията, считам, че като фундамент ще е най-полезен за Манчестър Юнайтед(особено и след провалите при Ван Гаал), иначе другото ми е пределно ясно, но пък е добре и като като цяло, че значително омекна откакто пристигна при нас.
На фона на всичко само това ми(ни) трябва, огромни скандали и скимтене през седмица, така както беше в Челси и Реал Мадрид.
В момента Пеп Гуардиола е от другата страна и се явява враг на Манчестър Юнайтед(грубо казано разбира се).
Харесвам го, не мога да отрека и това е така, най-вече защото философията му е насочена към офанзивната част, вкарването на голове и пр., което реално се покрива напълно и с моите възгледи, това е!
Иначе и той си има кусури, които няма да изброявам сега, но в случая най-важна е основната идея - атаката!
Последна промяна от smoothc на 14 дек 2017 22:25, променено общо 1 път.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 14 дек 2017 22:22

Ако не беше Сити на Гуардиола, Юнайтед на Моуриньо всъщност прави много добър сезон. Вторите сезони на Моуриньо в даден отбор обикновено са най-добрите му и наистина ако не беше Пеп, той си се движи по шампионски график ;) Също така обаче Моуриньо никога не е ставал шампион в позицията си на догонващ, така че този му втори сезон ще е различен от предишните му ;)
Иначе за Моуриньо, мисля, сме писали и казали вече всичко, няма смисъл да повтаряме едни и същи неща ;)
Изображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 6951
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот drvasko98 » 14 дек 2017 22:36

Много ми е интересно, ако направите два идеални отбора на света колко играчи на Сити ще влязат вътре, че само се говори какъв отбор имал Пеп. С някакви условности само Де Бройне според мен.
А огромната част от тях няма да влязат и в следващите 2 идеални 11-ки

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 14 дек 2017 23:28

CSKA69 написа:Ако не беше Сити на Гуардиола, Юнайтед на Моуриньо всъщност прави много добър сезон. Вторите сезони на Моуриньо в даден отбор обикновено са най-добрите му и наистина ако не беше Пеп, той си се движи по шампионски график ;) Също така обаче Моуриньо никога не е ставал шампион в позицията си на догонващ, така че този му втори сезон ще е различен от предишните му ;)
Иначе за Моуриньо, мисля, сме писали и казали вече всичко, няма смисъл да повтаряме едни и същи неща ;)

Кое му е доброто на сезона? Смисъл може да се постигат дадени резултати, но отбора е уязвим във всеки аспект и определено не изглежда способен да се елиминира топ съперник в ШЛ.
Наркомана просто разчита на зверско реферско рамо, късмет и доста класни играчи спрямо съперниците си.
Единствено не може да се отрече, че направи доста по бързо селектиране на нужните му играчи, без значение колко струват...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 14 дек 2017 23:35

bilyaletdinov написа:Aре не ми се прави на луд само. Миналата година Роналдо вкара три поредни гола от засада в елиминациите на ШЛ :lol:
С какво очи ми говориш за Ювентус предвид, че вие и Барса сте най-бутаните отбори в Испания и Европа...
Много мразя фенове на Реал и Барса да мрънкат за съдии.

Тоя експлоататор с един десен бек и един вратар и същия отбор от миналата година този сезон преби всички като кучета и води с 11 точки.
Ако трябва да цитирам Карик "Show some fucking respect". :lol: :lol: :lol:
Ман Сити положиха много грижи Гуардиола да иде там. Това не моментни решение. От назначаването на Бегиристайн до привличането на играчи, които биха паднали на стила на Гуардиола.
През това време Юнайтед градиха отбор от ботушар и Инстаграм звезди.
Можеш да питаш Смуута защо предпочиташе Пеп пред Моуриньо... :lol:



А освен този мач, да дадеш някой друг за пример... ей така, да видим че това е тенденция, а не моментна грешна преценка на съдията в дадени ситуации?


Има мачове, има записи, само вчера отмениха редовен гол( по старите правила автогол) на Реал. Няма как когато си в лайната и другите да ги буташ там. Има достатъчно материал и точно заради него казвам, че Реал е от съвсем различно ниво, много далечно от това на Барселона и Ювентус.

Парите не те правят аристократ, трофеите не те вкарват в елита.


Много хора бъркат успелите хора( не само отбори) с елита на едно общество, но това всъщност не е така. За да си там ти трябва много повече от парите и постиженията, които имаш. Защото извън хартията и статистиката има и други качества, които трябва да притежаваш. Затова винаги ще го има въпроса- има трофеите и пари, защо не е там... защото само това не е достатъчно, никога не е било... и едва ли някога ще бъде...

А това, че Сити положили много усилия. Не живеем в детските приказки. Богати, но коплексирани араби, или арогантни еврейско-американски печалбари.

Гуардиола си е направил много добре сметката откъде може да извлече повече ползи.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 15 дек 2017 02:31

Фернандиньо, Силва и Де Бройне влизат при мен - може би и Агуеро. Отборът на Сити е добър, но не чак толкова

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2017 10:30

Били от различно ниво. Едни и същи лайнари сте си.
Ония япончета миналата година как ги победихте?
Гола на Рамос от засада във финала.
Айде да не ровя повече.
Фен на Реал да реве от съдиите, докъде стигнахме :lol:
Горките те.

Иначе в топ отбор по 11 души от Сити бих сложил единствено Де Бройне.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rmfan5 » 15 дек 2017 10:34

bilyaletdinov написа:Били от различно ниво. Едни и същи лайнари сте си.
Ония япончета миналата година как ги победихте?
Гола на Рамос от засада във финала.
Айде да не ровя повече.
Фен на Реал да реве от съдиите, докъде стигнахме :lol:
Горките те.

Иначе в топ отбор по 11 души от Сити бих сложил единствено Де Бройне.


Кво ровиш,подбираш си квот ти е удобно...
Друго е да шибнеш 4 гола срещу Ювентус,на него мач сигурно не си имал претенции...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 дек 2017 11:08

Аз искам да видя Сити как ще излезнат от криза.
В смисъл... За сега всичко е цветя и рози, но неминуемо ще дойде спад на резултатите.
От там вече зависи ...
- Колко точки ще загубят при тоя спад ?
- Преследвачите дали ще са идеални ?
- Колко мача ще е спадът ?
Три фактора, на които предстои да видим отговора.

Челси миналата пролет за три мача загубиха 6 точки ако не се лъжа и Тотнъм се доближиха на 3 т.
После обаче самите "Шпори" сбъркаха и Първенството приключи.
Според мен Сити е възможно да изпушат много сериозно, ако преследвачите ( реално са Ман Юн. но и Челси не бива да се отписват ) ... Спечелят всичките си мачове, когато те сбъркат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта