Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tobacco » 20 юли 2017 10:33

Furious_Monk написа:Че той Погба като имаше, това не му попречи да е 100 млн. флоп.

Според кой тва? Според теб ли?
От кога тва определение се слага на млад играч,който е изиграл само един сезон в отбора си? :roll:
Виж,Гарет Бейл примерно твърдо може да му се сложи такова нарицателно,щото за 4 години не само,че не повиши качеството си,а точно обратното.
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 20 юли 2017 11:05

Как дъбстеп звездата ще е слаб бе, направи много силен сезон :roll:
Изображение
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2017 11:16

БейлС поне е вкарвал голове на финали и полуфинали, но всъщност и той заради чупливостта си е флоп. Единствената причина да не се завърне в Англия е отказа на Перес да приеме пораженията с лека ръка.

Бензема е много по-слаб нападател от Мората, но за сметка на това, когато е здрав, почти винаги играе на неговото място.

Така че, това кой и къде е титуляр няма кой знае какво значение. Понякога клубната политика пречи на дадени играчи. Хамес е един от най-резултатните съвременни офанзивни халфове, но това не пречи да бъде изместен от испанците Иско и Асенсио(като само първият е достигнал нивото му).


Така че това кой къде е бил титуляр не е от кой знае какво значение. Особено когато става дума за голям клуб, където политиката и играта на агентите също е от голямо значение.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tobacco » 20 юли 2017 11:24

Тва с головете на финали и полуфинали ми омръзна да го слушам..щото е доста относително.
Точно пък финалите доста често се решават от по-нискоразрядните футболисти в отбора.Пък и за 4 години Реал изиграха доста финали,нормално е да вкара,все пак тва му е работата.
Офтопик:

Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 20 юли 2017 11:25

Furious_Monk написа:Сигурно. То при повечето отбори в Англия от години се постигат добри резултати по този начин- сипваш топката на главата на някой, който има физиката и умението да се бори и да я насочва с глава, и я чакаш да влезе във вратата. Някаква крайно извратена форма на билярд.

Щом и онзи некадърник Лейтън Бейнс им се водеше за един от най-добрите офанзивни бекове... :lol:


Само дето това е вярно за английския футбол, колкото е вярно че в Испания всички са женички и хомота.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 20 юли 2017 11:26

Лукаку имаше 1 голям турнир (СП14) и там беше резерва на Ориги след груповата фаза. Не знам! :lol:
Тепърва трябва да се доказва в големите мачове в Европа, така че ще го видим :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tobacco » 20 юли 2017 11:28

JackPackage написа:Лукаку имаше 1 голям турнир (СП14) и там беше резерва на Ориги след груповата фаза. Не знам! :lol:
Тепърва трябва да се доказва в големите мачове в Европа, така че ще го видим :roll:

При положение,че игра в Евертън и Уест Бром какви големи турнири очакваш да има?

:shock: :shock: :shock: :shock:

Изобщо не се и опитвайте да сравянвате Мората и Лукаку,неуместно е.Поне на база представянето им досега.
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tobacco » 20 юли 2017 11:34

Изображение
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13801
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 20 юли 2017 12:24

Tobacco написа:
JackPackage написа:Лукаку имаше 1 голям турнир (СП14) и там беше резерва на Ориги след груповата фаза. Не знам! :lol:
Тепърва трябва да се доказва в големите мачове в Европа, така че ще го видим :roll:

При положение,че игра в Евертън и Уест Бром какви големи турнири очакваш да има?

:shock: :shock: :shock: :shock:

Изобщо не се и опитвайте да сравянвате Мората и Лукаку,неуместно е.Поне на база представянето им досега.


А в момента в който Ориги беше титуляр за Белгия а Лукаку пейка знаеш ли къде играеше Ориги? :lol:
Като цяло Лукаку е доста спорен, то се видя и с трансфера на Бентеке в Пуул, едно е в средняк/изпадащ отбор
да си титуляр и да вкарваш определен бр. голове съвсем друго е в топ отборите в големите мачове. Не съм убеден
че Лукаку ще вкара повече голове през първата си година в Юнайтед от Ибрахимович миналата година. Може и да го
направи но в момемта усещането ми е че няма да може.
Лукаку в никакъв случай не мога да приема че е по-реализиран от Мората. Да Лукаку има повече голове но не е играл
до сега в голям отбор докато другия беше в Ювентус и Реал М където не е бил титиуляр.
Мората също не мисля че може да влезе веднага в обувките на Коща.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 20 юли 2017 12:26

Furious_Monk написа:БейлС поне е вкарвал голове на финали и полуфинали, но всъщност и той заради чупливостта си е флоп. Единствената причина да не се завърне в Англия е отказа на Перес да приеме пораженията с лека ръка.

Бензема е много по-слаб нападател от Мората, но за сметка на това, когато е здрав, почти винаги играе на неговото място.

Така че, това кой и къде е титуляр няма кой знае какво значение. Понякога клубната политика пречи на дадени играчи. Хамес е един от най-резултатните съвременни офанзивни халфове, но това не пречи да бъде изместен от испанците Иско и Асенсио(като само първият е достигнал нивото му).


Така че това кой къде е бил титуляр не е от кой знае какво значение. Особено когато става дума за голям клуб, където политиката и играта на агентите също е от голямо значение.



ако ми кажеш 1 качество, в което Мората превъзхожда Бензо, ще те призная

може би само, че е по НЕмързелив :mrgreen: :mrgreen: и донякъде че има пласиране, иначе за мен си е слаб нападател, а Челси как очакват да замени Коста не знам....ще патат много тоя сезон, как са и на 4 фронта...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта