Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот 1914.1902 » 19 авг 2017 16:21

Юнайтед отново с успех и пак 4:0 , този път като гост . ;)

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 19 авг 2017 16:50

Пак не успях да гледам мача на Юнайтед. Те ли са много добри или другите са безобразно слаби

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 авг 2017 16:56

Това е началото на сезона, резултатите са срещу доста слаби отбори и не може да се правят крайни изводи, но това което прави силно впечатление и би могло да буди притеснение за конкурентите е:
1. Юнайтед изглеждат много балансирани и добре подготвени за Англия.

Добре подредени, с нужното самочувствие. Тук не става въпрос за съпротивата на противника, а за това че идеите на Моуриньо се възприемат доста добре от играчите и се чувстват комфортно на терена.

2. Подобряват играта на скорост, което не позволява на съперника да изнася защитата твърде високо.

3. Мхитарян прави много силно начало на сезона, а той е ключът към фантазията и творчеството на Юнайтед. Мата по-скоро е допълнение към тази нужди на един отбор.

4. Баий може да се оформи като един най-силните защитници в първенството. Ако Моуриньо развие и Линдельоф, може да създаде доста балансирана и силна, поне за Висшата лига, централна двойка бранители.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 авг 2017 17:11

Furious_Monk написа:Това е началото на сезона, резултатите са срещу доста слаби отбори и не може да се правят крайни изводи, но това което прави силно впечатление и би могло да буди притеснение за конкурентите е:
1. Юнайтед изглеждат много балансирани и добре подготвени за Англия.

Добре подредени, с нужното самочувствие. Тук не става въпрос за съпротивата на противника, а за това че идеите на Моуриньо се възприемат доста добре от играчите и се чувстват комфортно на терена.

2. Подобряват играта на скорост, което не позволява на съперника да изнася защитата твърде високо.

3. Мхитарян прави много силно начало на сезона, а той е ключът към фантазията и творчеството на Юнайтед. Мата по-скоро е допълнение към тази нужди на един отбор.

4. Баий може да се оформи като един най-силните защитници в първенството. Ако Моуриньо развие и Линдельоф, може да създаде доста балансирана и силна, поне за Висшата лига, централна двойка бранители.



Бейли пак беше безобразен ако питаш мен. Освен, че вкара гол, какво хубаво видя от него? Първите минути изчисти топката на тъча в противник и онзи излезе на почти чисто голово положение и удари греда, абсолютно аматьоркса грешка. Остави онзи младия Ейбрахам да печели почти всяка първа топка, няколко пъти заспа и не мръдна докато съперника му направи движение и взе топката. Веднъж нещо махаше с ръце и отново играч на суонси мина зад него и взе топчето, при статични изтърва два пъти човек да бие с глава от 7-8 метра. Направо не виждам какво хубаво си видял днес от него.


--
Иначе смятам, че резултатите лъжат. Ютд изобщо не ми изглеждат толкова балансирани или стабилни. Има подобрение от миналата година, но са далеч от това което трябва за мен.
Дори днес, при 0:0 не създаваха абсолютно никакви положения. Нещата се развързаха при втурването на онези в атака.
Не ми харесва и как се отбраняват при статични. Много разминавания с топката стават и много пъти съперника взима първа топка при корнер, нещо което е абсурдно.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 19 авг 2017 17:44

Не играха лошо Манчо, но и не играха кой знае кво, просто при 2-0 ония спряха и резултата малко лъже
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 авг 2017 18:01

Thsmith написа:
Furious_Monk написа:Това е началото на сезона, резултатите са срещу доста слаби отбори и не може да се правят крайни изводи, но това което прави силно впечатление и би могло да буди притеснение за конкурентите е:
1. Юнайтед изглеждат много балансирани и добре подготвени за Англия.

Добре подредени, с нужното самочувствие. Тук не става въпрос за съпротивата на противника, а за това че идеите на Моуриньо се възприемат доста добре от играчите и се чувстват комфортно на терена.

2. Подобряват играта на скорост, което не позволява на съперника да изнася защитата твърде високо.

3. Мхитарян прави много силно начало на сезона, а той е ключът към фантазията и творчеството на Юнайтед. Мата по-скоро е допълнение към тази нужди на един отбор.

4. Баий може да се оформи като един най-силните защитници в първенството. Ако Моуриньо развие и Линдельоф, може да създаде доста балансирана и силна, поне за Висшата лига, централна двойка бранители.



Бейли пак беше безобразен ако питаш мен. Освен, че вкара гол, какво хубаво видя от него? Първите минути изчисти топката на тъча в противник и онзи излезе на почти чисто голово положение и удари греда, абсолютно аматьоркса грешка. Остави онзи младия Ейбрахам да печели почти всяка първа топка, няколко пъти заспа и не мръдна докато съперника му направи движение и взе топката. Веднъж нещо махаше с ръце и отново играч на суонси мина зад него и взе топчето, при статични изтърва два пъти човек да бие с глава от 7-8 метра. Направо не виждам какво хубаво си видял днес от него.


--
Иначе смятам, че резултатите лъжат. Ютд изобщо не ми изглеждат толкова балансирани или стабилни. Има подобрение от миналата година, но са далеч от това което трябва за мен.
Дори днес, при 0:0 не създаваха абсолютно никакви положения. Нещата се развързаха при втурването на онези в атака.
Не ми харесва и как се отбраняват при статични. Много разминавания с топката стават и много пъти съперника взима първа топка при корнер, нещо което е абсурдно.


Човек, на теб когато някой не ти харесва, просто не ти харесва и толкова. Примерът с Кова е уместен.
Единствено при корнера допусна сериозна грешка. В крайна сметка срещу него играят професионални футболисти, а не някакви аматьори. Нормално е да не се започва с гол от съблекалнята като се казва. Противникът е нахъсан, играе и на свой терен. В началото на сезона, нахъсан, с пресни сили.

Сега гледам Пуул. Ужасно полувреме, едвам се държа да не заспя. Второто вероятно ще вдигнат чувствително темпото или поне се надявам на това.

П.П

Тази грешка в началото на мача съм я изпуснал...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 авг 2017 18:33

Това значи, че не е направил грешки и е бил много добър ли? Не става въпрос дали ми харесва или не, а че днес направи пак непредизвикани грешки. Точно това ме дразни в играта му. Играе, играе, направи 9 идеални намеси и пльосне някое лайно по едно време.

Миналата година, най стабилните във фаза защита мачове на Ютд си бяха без него, а с Фил и Рохо, а те определено не са Кайзер Франц : )
Последна промяна от Thsmith на 19 авг 2017 18:48, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 19 авг 2017 18:46

Доста слабички Пуул, добре че вкараха късметлийски гол, с тая игра нищо хубаво не ги чака
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 авг 2017 18:47

Няма безгрешен защитник. Между другото пропуснах първите 15-на минути, така че, някои неща съм пропуснал.




Тия Кристъл Палас какъв футбол играят, май и самият Франк де Бур не може да обясни.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 авг 2017 18:51

Furious_Monk написа:Няма безгрешен защитник. Между другото пропуснах първите 15-на минути, така че, някои неща съм пропуснал.




Тия Кристъл Палас какъв футбол играят, май и самият Франк де Бур не може да обясни.

Чакай сега, какво значи няма безгрешен? Аз само Смоулинг виждам да бърка повече от него в Ютд. Точно това казвам, че прави изключително много непредизвикани грешки, много вероятно от липса на концентрация и мозък, а не на умения де. Прави няколко много добри намеси, изключително добри и с това се набива в очи, но се изпуска непредизвиканата грешка която има почти всеки мач и някой път повече от една.
Просто не е от типа "студени" защитници на които може да разчиташ, че няма да допуснат грешка в ключов момент.

Иначе той тия дивотии и днес май ги направи в първата третина. Да, днес не са фатални, но в друг момент...


Furious_Monk написа:Доста е относително кой каква работа би им свършил. Някои играчи се адаптират бързо и лесно към друго първенство, други не...

Аз бих заложил на Серхи Роберто, с много условности на Денис Суарес и с голяма доза риск на Сампер. Последният направи много силен наем в Гранада.

Къде да заложиш? Пул ще ми гонят титла (уж) с някакъв дето са го чували само роднините му и колегите от изпадналата боксова круша граната ли? Освен Тони Адамс да го е научил да пие, друго не виждам с кво ще им помогне да замени евентуално Коутиньо ; )
Другите двама са също периферни играчи, аре тоя първия играе по честно, но основно като бек, нищо от това каква му е титулярната позиция.

Ако разгледаме състава на барса, какво виждаме? Швабата, Дин/Алба, черния, педала, онзи от севиля и тоя новия циганин. Бускетс, Иниеста, Ракитич, Меси, канибала и онзи кльощавия дето се провали в Евертън.
Тези можем да ги разделим на 3 групи. Такива, които ще свършат работа, но са невъзможни (като дребния и канибала примерно), парии, които няма да има свършат никаква работа като онзи от севиля и да кажем такива, които могат да бъдат убедени и биха свършили някаква работа в изграждането на отбора им. Аз в последната графа освен Ракитич, кой друг?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта