Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот drvasko98 » 15 дек 2017 11:08

Furious_Monk написа:
А това, че Сити положили много усилия. Не живеем в детските приказки. Богати, но коплексирани араби, или арогантни еврейско-американски печалбари.



Сити ритат топчето много преди в Кастилия да са чували за тази игра. :oops: Друго е общината да ти купи нивата за 100 млн (точната цифра не ме вълнува) и да ти я даде безплатно да си я ползваш, нали?

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 15 дек 2017 11:41

THE G.A.M.E написа:Аз искам да видя Сити как ще излезнат от криза.
В смисъл... За сега всичко е цветя и рози, но неминуемо ще дойде спад на резултатите.
От там вече зависи ...
- Колко точки ще загубят при тоя спад ?
- Преследвачите дали ще са идеални ?
- Колко мача ще е спадът ?
Три фактора, на които предстои да видим отговора.

Челси миналата пролет за три мача загубиха 6 точки ако не се лъжа и Тотнъм се доближиха на 3 т.
После обаче самите "Шпори" сбъркаха и Първенството приключи.
Според мен Сити е възможно да изпушат много сериозно, ако преследвачите ( реално са Ман Юн. но и Челси не бива да се отписват ) ... Спечелят всичките си мачове, когато те сбъркат.



Аз исках да видя Сити как играят под напрежение ала срещу Арсенал при резултат 2:1 за Сити когато Арсенал вкараха Сити в напрежение, съдията зачете гол на Сити от засада.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 15 дек 2017 11:47

drvasko98 написа:
Furious_Monk написа:
А това, че Сити положили много усилия. Не живеем в детските приказки. Богати, но коплексирани араби, или арогантни еврейско-американски печалбари.



Сити ритат топчето много преди в Кастилия да са чували за тази игра. :oops: Друго е общината да ти купи нивата за 100 млн (точната цифра не ме вълнува) и да ти я даде безплатно да си я ползваш, нали?

Май беше 400 млн долара :lol: :mrgreen: :x
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 15 дек 2017 12:25

Твърде широк състав имат Сити, за да изпаднат в чак толкова дълбока криза. Освен ако не им се изпоконтузят 4-5 титуляра и нямат възможност за ротации в натоварен период, но дори и така, пак имат дълбочината да се справят. Докато при преследвачите, 1-2 контузии и всичко приключва.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2017 12:30

Като шибнеш 4 гола на Юве идвам и те поздравявам, че си шибнал 4 гола на Юве и си спечелил тенекията заслужено. Не почвам да търся под вола теле и да ти ровя засадите на Роналдо.
Ама да ми говорите, че Реал не са един от най-бутаните отбори в Испания е Европа е скандално.

Сити и да навлязат в криза кой е отборът, който ще им хвърли ръкавицата и ще ги гони? Юнайтед?

Edit: Съставът им, с който играят е почти същия от миналата година. Имат само Едерсон, Данило, Уокър и Бернардо. От тези футболисти единствените титуляри са Уокър и Едерсон. Менди е с дълга контузия и не играе, а Бернардо не знае къде се намира още. Явно не е толкова до играчите, колкото до приспособяването им към стила на Гуардиола.
Данило не е нещо повече от Коларов.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 15 дек 2017 12:41

Виж сега. Ще ти дам един прост пример. Когато Гуардиола вади Давид Силва, пуска Гюндоган. Когато Конте вади Фабрегас, пуска Дани Дринкуотър. Ако Моуриньо извади Погба, кой ще пусне? Намираш ли разлики?
Положението е също толкова фрапантно, на всеки пост.


Лесно е, когато ти угаждат на всеки каприз и можеш да си позволиш 150м за бекове само. Или да си на минус толкова всеки джам, без последици.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 15 дек 2017 13:41

drvasko98 написа:
Furious_Monk написа:
А това, че Сити положили много усилия. Не живеем в детските приказки. Богати, но коплексирани араби, или арогантни еврейско-американски печалбари.



Сити ритат топчето много преди в Кастилия да са чували за тази игра. :oops: Друго е общината да ти купи нивата за 100 млн (точната цифра не ме вълнува) и да ти я даде безплатно да си я ползваш, нали?


Те я ритат, но за цялата си история не са го правили по правилния начин. В този случай титлите имат значение.

Всъщност става дума за самите бази, които в момента са собственост на общината. Перес чрез частна фирма наду цената на базите, чрез самата конкуренция между нея и общината. Бахти колко е тъпо да говориш, без поне да си прочел малко по темата. Нищо не е било ползвано безплатно, просто договорът е бил такъв, че е влизал в сила след определен период от време. Явно някои хора бъркат умелото управление с измамата, може би защото те самите не виждат разликата между двете.



Джаки, имаше много моменти в които Реал бе ощетяван, дори и този сезон. Фактът че се покри вместо да признаеш това което е като мъж, говори прекалено много, че да има какво да добавя към това.

Ювентинецо, след тази статия като допълнение към всичко направено от вас до този момент, ще е смешно някога изобщо да отвориш дума за спорни съдийски решения.

https://fakti.bg/world/230247-tamnata-sdelka-s-italianskata-mafia
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2017 13:58

Тогава го разбирам, но Гюндоган миналия сезон също беше в Сити. Както и по-голяма част от играчите. Сиреч, явно не е само да събереш добри играчи, щото 11 човека 9 са същите от миналата година.
Значи нещо в тоя отбор работи щом същите футболисти играят много по-добре от миналата година.
Парадоксалното е, че Челси дадоха повече пари за Дринкуотър, отколкото Сити за Гюндоган.
Давам ти пример с Юнайтед. Юнайтед дадоха близо 350млн. паунда( само при Моуриньо) за Лукаку, Мхитарян, Погба, Матич, Линдельоф и Баи.
За същите пари Сити взеха Гюндоган, Стоунс, Данило, Уокър, Менди, Едерсон, Стане и Жесус(това са трансфери при Гуардиола).
Нека всеки сам прецени дали парите са най-важното и само те са в основата на успеха на Сити.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 15 дек 2017 14:06

Ами да, след като тези 2 отбора са на първите две места, дали парите не играят? Колкото и да не ги е "уцелил" Моуриньо играчите, все пак е на второ място в класирането. Отделно че той трябва да подмени почти целия отбор, оставен му в наследство от Ван Хаал, докато Сити правеха трансфери тип "Гуардиола", още преди той да дойде.

Челси може да е дал повече за Дринкуотър, отколкото Сити за Гюндоган (има доста фактори, оправдаващи това-опитен англичанин, отчаян купувач, не особено голяма нужда на продавача да продава и т.н.), но Челси е -25м някъде тоя джам, а Сити е -150м.

P.S.: с трансфера на Диего, сме -3м за това лято. За 16-17 сме -24м.

Сити за 16-17 и 17-18 до сега са -333м. Enough said.

P.S.2: Юнайтед са -291м някъде.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2017 14:22

И каква е разликата между Юнайтед и всички останали? Нима Роман го интересуваха загубите когато налагаше Челси на Европейската футболна карта?
Ако трябва ще се върнем и по-назад, в 2015 г. и ще видиш, че разликата между Юнайтед и Сити специално не е толкова голяма. Просто Сити взеха по-добри футболисти на цени, на които Юнайтед взеха една сбирщина.
Колкото и да е добър Погба 105 млн. за вътрешен халф са нереална надценка. Също както 90 млн. за Игуаин са глупост, но това е друга тема.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта