Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 ное 2017 00:54

Thsmith написа:Няма значение кои харесваш. Аз харесвам Крис Брънт, но няма да го сложа на мястото на Меси някъде : ) Най добрите по пост естествено. 8-)


Кой от сегашния отбор на Реал би поставил в една световна 11-ка? :roll:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 19 ное 2017 00:58

Middlesbrough написа:Рекорд за Съндърланд 20 мача поред без победа у дома :oops: :mrgreen: :geek:


Темата е за ВЛ, кво ни пука? :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 19 ное 2017 01:05

При положение, че разликата между Топ 3 и Топ 10 е минимална ще се въздържа от коментар и ще направя личностна класация, без никакъв субективизъм, който би могъл да има при определяне на границите между Топ 3, Топ 4, Топ 5 и пр.
Като цяло мисля, че от всеки един ТОП отбор може да сложиш средно 2-3 ма играчи в тази 33-ка за която говориш, което доста усложнява нещата и създава висока доза субективизъм.
Както казах, Манчестър Юнайтед съвкупно като индивидуалности е ТОП 3 Англия и ТОП 10 в Световен мащаб.(точка)

p.s.
Иначе, в кръга на шегата, към момента с най-голямо удоволствие бих искал да бъда на мястото на Сампаоли и да ръководя Аржентина :P
Този човек, ако не ги докара до финала в Русия...
Да, конкуренцията е огромна, но като им видиш футболистите визирайки основно великолепната 6-ка в нападението, направо ти пада шапката.
Меси, Агуеро, Ди Мария, Игуаин, Дибала, Икарди
Ромеро е класа, защитниците Рохо и Отаменди са здравеняци/смелчаги, Масчерано и Банега са опитни дефанзивни халфове, наистина привилегия и лукс е да имаш такъв ресурс.
При точната схема и указания, управление на състава, мисля че Аржентина има всички шансове да вземе поправителния от Бразилия 2014.
Последна промяна от smoothc на 19 ное 2017 01:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 ное 2017 01:06

Нз точно какво каза, но ще ми е интересно да ти видя "класацията" : 0 Отивам да дремна 2 часа, че ме хвана милгаммата и ми се доспа :lol:

Furious_Monk написа:
Thsmith написа:Няма значение кои харесваш. Аз харесвам Крис Брънт, но няма да го сложа на мястото на Меси някъде : ) Най добрите по пост естествено. 8-)


Кой от сегашния отбор на Реал би поставил в една световна 11-ка? :roll:


Има разлика между лоша форма и липса на класа. Нямам предвид да прави отбор на месеца в крайна сметка.
Кросчо може да не играе добър мач, може да няма добър месец. От друга страна е възможно да кажем Паулиньо да направи добър мач или добър месец, но Паулиньо няма да стане по-добър играч от първия заради това. Месеца ще мине.
Едно време Македа влезе и направи фурор за няколко мача. Изкарваха го до новия Марадона. Сега играе на майната си някъде.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 ное 2017 01:10

Thsmith написа:
Furious_Monk написа:
Thsmith написа:Няма значение кои харесваш. Аз харесвам Крис Брънт, но няма да го сложа на мястото на Меси някъде : ) Най добрите по пост естествено. 8-)


Кой от сегашния отбор на Реал би поставил в една световна 11-ка? :roll:


Има разлика между лоша форма и липса на класа. Нямам предвид да прави отбор на месеца в крайна сметка.
Кросчо може да не играе добър мач, може да няма добър месец. От друга страна е възможно да кажем Паулиньо да направи добър мач или добър месец, но Паулиньо няма да стане по-добър играч от първия заради това. Месеца ще мине.
Едно време Македа влезе и направи фурор за няколко мача. Изкарваха го до новия Марадона. Сега играе на майната си някъде.


Аз имах предвид сериозно, а не като някакъв отговор на твоето запитване.

При мен това са Карвахал, Модрич, Кроос и Роналдо( въпреки потресаващата форма в която се намира).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 19 ное 2017 01:13

Към края на месец ноември двата най-добри отбора в Европа са...милиардерите от ПСЖ и Сити.

На линия
CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 19 ное 2017 09:15

Факт, смуути. Само че БДЖ-то го кара на индивидуална класа само, при тях няма структурност, няма отборност, няма я ясната футболна идея, която мениджърът/треньорът задава. С удоволствие бих гледал как Сити унищожават ПСЖ в директен сблъсък 8-)

https://streamable.com/b6g79
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 19 ное 2017 10:28

CSKA69 написа:Факт, смуути. Само че БДЖ-то го кара на индивидуална класа само, при тях няма структурност, няма отборност, няма я ясната футболна идея, която мениджърът/треньорът задава. С удоволствие бих гледал как Сити унищожават ПСЖ в директен сблъсък 8-)

https://streamable.com/b6g79


Файда си! На никого не му пука.
Щото Сити си нямат подфорум да се коментират техните мачове.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот iliev72 » 19 ное 2017 11:09

Виждаш ли изведнъж за фена на Пепчо Сити добиха лице :) Иначе при Пелегрини и Манчини са били сбирщина от звезди.
Вече Сити имат лице , но сега пък ПСЖ нямат щото са сбирщина от звезди , но ако ги поеме Пеп ще станат отбор :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

На линия
CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 19 ное 2017 12:30

Точно така, Илийка.. Един път и ти да се ориентираш правилно по футболни въпроси.. Рядко ти се случва :lol: Емери е доста надценен треньор, който даже Лудогорец го надигра насред Париж :lol: Той трябваше задължително да изхвърчи след кошмарния реванш с Барса миналата година :roll: На всичкото отгоре няма никакъв контрол над съблекалнията в ПСЖ в момента, ако се вярва на слуховете ;) И въпреки това ПСЖ мачка по всички фронтове - класически пример, когато един отбор побеждава въпреки треньора ;) В случая на Сити е точно обратното и дърводелци като Мангала, Данило и Делф изглеждат като световна класа бранители в момента - благодарение на системата на Гуардиола :idea:
Изображение

Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта