Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 26 юни 2017 18:12

Ми то няма, ти сещаш ли се за британец, който да е дори в топ10 на позицията си?


Е как бе, някой си Али бил най-скъпият футболист в света според британски медии!
:mrgreen:

Същият Али е англичанин май ако не бъркам?

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 26 юни 2017 18:18

Как най-скъп :lol: :mrgreen: - на каква база - щото нито като пазарна цена, нито като заплата, нито като нищо дори няма да е в топ 5 като качества на играчите на неговия пост само в отборите от Мадрид, без да говорим за по-широка извадка :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот ChelseaFUN » 26 юни 2017 18:53

Harry Kane
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 26 юни 2017 19:04

Али дори не е най-добрият атакуващ халф в собствения си отбор.

Кейн......Ако не броим Меси и КР за нападатели, можем да формираме една десетка, в която би се сместил, след такива като Суарез, Левандовски, Обамеянг, Кавани, Кун, Диего Коста.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 26 юни 2017 20:49

Ем тъй пишеше ... с очите си го видях!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Най-голяма трансферна цена Бемиделе Али, следван от Хари Кейн сумите не ги помня които бяха поставили!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Да не е била някоя медия собственик на Тотнъм?
Меси беше на 3/4-то място а КР дори извън топ 5.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 26 юни 2017 20:52

Pichichi написа:Ем тъй пишеше ... с очите си го видях!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Най-голяма трансферна цена Бемиделе Али, следван от Хари Кейн сумите не ги помня които бяха поставили!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Да не е била някоя медия собственик на Тотнъм?
Меси беше на 3/4-то място а КР дори извън топ 5.


Честно казано, ако някой английски отбор реши да го купи, нищо чудно да е за рекордна сума. Млад е, англичанин е, Тотнъм нямат нужда да го продават, а единствените, които могат да им го вземат, са им директни конкуренти. Всичко това вдига цената, а на фона на и без това раздутия пазар, един такъв трансфер ще счупи световния рекорд, колкото и да е нелогично откъм футболни качества на играча. Същото важи и за Кейн може би.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 26 юни 2017 22:14

ако някой английски отбор реши да го купи, нищо чудно да е за рекордна сума

Що направо не кажеш Манчестър Юнайтед :)
Знаеш, че през годините ние им напълнихме гушите с рекордните трансфери на Карик и Бербатов, so...

Ми то няма, ти сещаш ли се за британец, който да е дори в топ10 на позицията си?

Извън Англия единствено Гарет Бейл и никой друг.
От Висшата лига няма такъв към 2017 година.
Преди 5, 10, 15 години имаше минимум един-двама британци(играещи във Висшата лига) в топ10 на позицията си, просто поколенията се смениха, но пък хубавата новина е, че има доста добър процент имена от набор 1997-2000, които след 5-10 години имат всички шансове да се превърнат в първокласни футболисти(повечето са шоколадови принцове).
Стърлинг например беше перфектен талант, но понеже е безхарактерен човек, рязко смъкна цялата харизма около себе си.
Получи се нещо както с Шон Райт-Филипс, по мое мнение.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 26 юни 2017 22:36

Е, щом спечелиха световно, значи има някакъв талант в младите им играчи. Проблемът е, че английските отбори трудно налагат местните младежи и е доста вероятно този талант да бъде похабен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 26 юни 2017 22:41

Е, щом спечелиха световно,

Именно, малките пък спечелиха(дублираха) първенството в Тулон. Утре Англия 21 играе полуфинал срещу Германия 21, да видим какво ще стане.
След по-малко от 10 дни пък почва Европейското до 19, където България също ще участва, дори ще играем срещу англичаните.
И като цяло, не че съм толкова съм загрижен(реално ми пука единствено за Манчестър Юнайтед във футбола), но силно се надявам англичаните да спечелят поне едно от двете състезания, защото имат потенциала и силите да го направят.
На практика общото между младите поколения на Англия и Франция е, че шоколадовите момчета движат цялата верига в спортно-технически план.
По-издръжливи, по-силни физически и по-бързи също така са от белите си връстници, което в модерния футбол е от огромно значение и им действа като трамплин за влизане при мъжете.
Забележете, че през последните 1-2 години основните интегрирани младоци в топ отборите са все шоколадови момчета.
Рашфорд в Юнайтед, Айб като беше в Ливърпул, Лофтус-Чийк от Челси, Ихеаначо от Сити, Айоби от Арсенал и пр.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 27 юни 2017 13:47

Кой харесваше Тим Шерууд като мениджър, да вдигне ръка:

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта