Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16740
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот Udoji90 » 25 окт 2016 14:30

И аз мисля, че титлите в ШЛ и Евро 2016 доста ще наклонят везните в полза на Роналдо, макар че наградата е индивидуална, а не колективна. Няма да бъда особено учуден и на място на Меси в тройката, а другият играч сред първите трима може би ще е някой измежду Бейл, Суарес и Гризман. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот 1982 » 25 окт 2016 14:51

"Златната топка" умря 2009-а, когато Франс Футбол се продадоха на алчните и корумпирани дъртаци от ФИФА. Оттогава, всичко е пълна пародия.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13342
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот sapio0o » 25 окт 2016 14:55

Поредното неадекватно мнение без капка аргументация. Добре бе, и кой футболист показа същото или по-голямо постоянство през последните години, за да се мери с Меси и Роналдо? Или викате с франс футбол щяха да изберат Нойер 2014-та и Кристиян Ериксен 2015-та? :lol: Единствено 2010-та я заслужаваше Снайдер/Иниеста и 2013-та Рибери. 2012-та я взе Меси, а трябваше Роналдо, но пак е между двамата. Стига глупости или поне измислете нещо ново.

Съгласен съм, че наградата стана предвидима и почти безсмислена, но като има само двама футболисти така ще е. Сравнете поколенията 80-те, 90-те и ранните години на новия век с това в момента. Жалко е.
Последна промяна от sapio0o на 25 окт 2016 14:57, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот JackPackage » 25 окт 2016 14:57

sapio0o написа:Поредното неадекватно мнение без капка аргументация. Добре бе, и кой футболист показа същото или по-голямо постоянство през последните години, за да се мери с Меси и Роналдо? Или викате с франс футбол щяха да изберат Нойер 2014-та и Кристиян Ериксен 2015-та? :lol: Единствено 2010-та я заслужаваше Снайдер/Иниеста и 2013-та Рибери. 2012-та я взе Меси, а трябваше Роналдо, но пак е между двамата. Стига глупости или поне измислете нещо ново.

Е реалната тройка според Диемаджиите сигурно е
Ериксен
Марез
Джон Стоунс
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13342
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот sapio0o » 25 окт 2016 14:59

Варди, Варди. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 окт 2016 15:00

Очаквам за N-ти път да изберат Меси или Роналдо. Иначе, според мен "Златната топка" заслужава Антоан Грийзман или Артуро Видал.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот goro_man » 25 окт 2016 15:01

Мисля че би било от полза за Барса а и за самият Меси ако остане извън тройката...може да се постресне и да спре свободното падане към което се е устремил. При два толкова важни трофея през годината всеки друг победител би бил несправедлив колкото и да не харесвам човека Роналдо футболиста Роналдо я заслужава повече от всеки. И имат късмет че е той иначе изборът между Гризман , Бейл и Буфон ( заради цялостно представяне ) би бил много труден и при всеки би оставил горчив привкус...

Windhook
Мнения: 11
Регистриран на: 14 апр 2015 17:56
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот Windhook » 25 окт 2016 16:41

sapio0o написа:2012-та я взе Меси, а трябваше Роналдо.


Съгласен съм с цялото ти мнение освен тази част. На базата на какво смяташ, че Кристиано Ронладо е заслужавал тогава? Реал Мадрид спечели Ла Лига, Барселона взе купата, т.е. две купи, които от днешна гледна точка са незначителни постижения. Реал Мадрид като отбор счупи няколко рекорда в Ла Лига, Меси счупи индивидуалния рекорд по брой вкарани голове за една календарна година. Героят в Шампионска лига беше Дидие Дрогба, който сам си провали пътя към Златната топка с трансфер в Китай. Другият реален претендент бе Андрес Иниеста, който стана европейски шампион с Испания на Евро 2012 и беше избран за футболист на турнира. Надявах се тогава треньорите от Гуам, Тайланд, Филипините и всякви други измислени футболни центрове, които имаха правото да гласуват, да изберат Иниеста.
Последна промяна от Windhook на 25 окт 2016 17:04, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Обявиха всички претенденти за "Златната топка"

Мнениеот Tiberius » 25 окт 2016 18:22

При всички положения тройката трябва да е измежду Роналдо, Бейл и Гризман, който и да спечели от тези трима играчи няма да е незаслужено. Трудно ми е да преценя кой от тях заслужава най-много отличието.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 22 госта