Примера дивисион (2016/2017)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот JackPackage » 25 май 2017 21:45

Ще видим какви ще ги свършим... :roll:
Може да ги сменим Витоло/Вието, макар че Вието направи слаб сезон и не знам дали ще искат да го купуват :roll:

Арда да си стои в Барса и за 15 млн не го искам - тръгна си да печели титли, да си ги бие у главата сега тези титли :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11043
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2017 22:55

Направо избра отличен момент за това. :lol:

Просто ще е интересно, ако си върне старата форма. Да се види, че всъщност не е толкова спрял, колкото някои не знаят как да го използват.

Иначе и това момче Андре Гомеш е възможно да излезе на пазара. Той също се справя добре като външен полузащитник, а и едва ли цената ще му голяма.

Алкасер, Гомеш и Туран са футболистите, които имат голям шанс да се справят доста по-добре в друг клуб. Както, поне според мен, Данило също има голям шанс да се справи по-добре в друг отбор. Най-вероятно някой италиански.

В Реал и Барселона винаги ще има талантливи играчи, от които тези два клуба няма да могат да извлекат най--доброто от тях. Хубавото е, че в Реал, специално този сезон, тази бройка се намали драстично и общо взето всеки успява да бъде полезен с нещо.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13408
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот sapio0o » 25 май 2017 23:01

Furious_Monk написа:Хубавото е, че в Реал, специално този сезон, тази бройка се намали драстично и общо взето всеки успява да бъде полезен с нещо.


Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11043
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2017 23:10

Само се надявам от другата година да дава още повечко игрово време и на Кова, че вече му е време да влиза в обувките на маестро Модрич.

Иначе сега лятото си е доста скучно на тема футболни трансфери, защото практически този отбор в момента няма спешна нужда от тях, и всичко е просто освежаване и подмяна с цел някаква изненада за противника следващата година.

Примерно Мбапе титуляр вместо Бензема... :lol:

Така че, ще се бъркаме в работата на другите. Иначе се губи цялото удоволствие от това да бъдеш канапе мениджър.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23358
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Thsmith » 26 май 2017 00:29

аз пък се надявам да няма изобщо игрово време и да го сменим с някой добър играч :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Pichichi » 26 май 2017 08:52

Иначе сега лятото си е доста скучно на тема футболни трансфери, защото практически този отбор в момента няма спешна нужда от тях ....


Да прав си но това не пречи на г-на да хвърли едни огромни пари за играч на 16 който до преди 2 седмици нямаше
и 1 мач на ниво мъжки професионален футбол а сега има общо 17 мин. футбол на такова ниво! :mrgreen:
Не го разбирам това, ОК нека е талант нека да е новия Неймар но сумите по медиите са колосални (в някои вестници
над цената на Витоло :? ). Еми дай им 2 млн. Е примерно на Фламенго и сключи договор с тях че имаш право
да купиш играча по всяко време с преференция. Кой го знае тоя "дришльо" с извинение дали ще стане Неймар
или Йодегард на квадрат!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13408
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот sapio0o » 26 май 2017 09:40

Това с Винисиус си е глупост и за мен, но съвременното футболче не пита. Перес не иска да повтаря случая с Неймар и се застрахова отрано, но доколко ще сполучи е друг въпрос.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Pichichi » 26 май 2017 09:49

Така си е момчето може да е новия Пеле ама на 16 и без да е играл при мъжете нищо не се знае.
Професионалният футбол е нещо съвсем друго, определено доста рисковано от Реал.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11043
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 26 май 2017 10:02

Мбапе е само 2 години по-голям от него и вече струва 100 млн. Ще изчакам да видя какви ще ги свърши на терена, защото ако се справи добре, тия 40 млн, няма да са толкова голяма сума след време... В интерес на истината Барселона даваха 30 млн., което не е много по-малко, вероятно в това момче има нещо по-различно.

Йодегаард още не е достигнал 20-си годишнина. Аз не съм убеден колко хора познаваха Кроос и Модрич на тази възраст, докато Кова си беше известен талант още от периода му в Динамо. Мисля че тази година максимално се доближи до Лука, като поведение и качества, но му трябва още време и увереност.

Тази размяна на ролите става плавно и безболезнено. БейлС от друга страна вече се замени напълно с тези контузии. :lol:

П.П

Има и друго нещо. Ако бразилчето не успее изгрее до 23-4 години, спокойно може да се продаде и за сума около 20 млн. Така че, този трансфер не е кой знае каква загуба за отбор с бюджета на Реал.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Примера дивисион (2016/2017)

Мнениеот Pichichi » 26 май 2017 10:35

Признавам си че на тая никакви надежди за Йодегард че ще играе футбол на топ ниво. Също и Халилович аналога
му от Барселона. Ще си кютат по средняци в някое първнество според мен. Даже хърватина има по-голям шанс
да е в по-силен отбор от норвежеца. За Реал М и Барселона да играят абсурд!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта