Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот tevez » 25 май 2017 13:05

Алваро Мората е приел офертата на Милан, твърди "Гадзета дело Спорт". Испанският нападател на Реал Мадрид е казал "Да" на предложението от 7,5 милиона евро на сезон, което новите шефове на "росонерите" са му предложили. Ако трансферът се осъществи, той ще стане най-скъпоплатеният футболист в клуба.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2017 13:30

Мората не струва по-малко от един Лукаку или недоказал се никъде Белоти. Момчето може да играе на втори финал в ШЛ, ако Зизу го пусне срещу Ювентус. Печелил е титлите на Испания (има огромен принос за нея) и на Италия, има и ШЛ във визитката си, печелил е купата на Италия и Испания, както и суперкупата на двете страни. Голмайстор на европейското до 17 и 19 години.

И този играч се котира по-евтино от един неизвестен до този момент Белоти, например... :|
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот rhaegar » 25 май 2017 13:58

Furious_Monk написа:Мората не струва по-малко от един Лукаку или недоказал се никъде Белоти. Момчето може да играе на втори финал в ШЛ, ако Зизу го пусне срещу Ювентус. Печелил е титлите на Испания (има огромен принос за нея) и на Италия, има и ШЛ във визитката си, печелил е купата на Италия и Испания, както и суперкупата на двете страни. Голмайстор на европейското до 17 и 19 години.

И този играч се котира по-евтино от един неизвестен до този момент Белоти, например... :|


Не мисля, че се котира по-евтино от Белоти, даже обратното. За Мората се споменават суми от рода на 60м евро и (според слуховете) го искат доста големи отбори. Ако някой плати повече от 40 за Белоти, въпреки наистина силния сезон, който направи, ще си е обир. Но това е пазар, а на него има доста луди купувачи.
Отделно, трофеите не са задължително условие, за да струва много даден играч. То и Хари Кейн нищо не е спечелил в кариерата си, но вашият Перез като нищо ще извади пак чек с 8 нули на него.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2017 14:10

Същото се отнасяше и за Модрич, преди да дайде в Реал, но ей го къде е сега.

Въпросът е, че Мората при всичките тези години е работил усилено за да стигне дотук и хич не е случаен фактът, че е бил харесван от толкова мениджъри. Със сигурност има по-талантливи играчи от него, но фактът че е стигнал дотук показва, че също така е отговорен и трудолюбив човек, които е запознат с изискванията и напрежението в голям клуб.

Така че, отборните трофеи също качват цената на даден играч, въпреки че няма как да не се признае легенда като Тоти, заради тяхната липса в кариерата му.

Белоти и да не направи добър следващ сезон, пак могат да му се вземат едно 20 млн.. Тогава загубата на Торино ще бъде в порядъка на 20 млн., докато ако сега го продаде за 60+, печалбата ще нарастне с 40. Дали може да си го позволят и имат куража да го направят, не знам. Но със сигурност президента на Торино има причина да не сваля с много цената, поне докъм края на трансферния прозорец. Където вече може да добавя различни опции, чрез които да покачи цената с допълнителни бонуси.

Та за момента няма особено големи предпоставки той да клекне за по-малко от 60, освен ако не е адски страхливец и бърз печалбар.

Та от тази гледна точка, цената на двамата става приблизително еднаква.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот rhaegar » 25 май 2017 14:20

Трансферите са странно нещо, а футболистите са стока, чиято цена може да падне от нищото с една нелепа контузия, или със слаб сезон. Морати сигурно още сънува ония 80м, които отказа от Абрамович за Адриано навремето. Ако бях президентът на Торино и някой ми изпрати оферта над 50м, бих го занесъл на ръце до съответното място.
Ще видим, пазарът се промени ужасно много, особено с навлизането на все по-големи пари, в джобовете на не много умни хора.....Англия........ :lol: Та може и наистина някой да извади 60м за Белоти.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот tevez » 25 май 2017 15:40

Капитанът на Рома и нападател на отбора в последните повече от две десетилетия Франческо Тоти обяви чрез профила си във Фейсбук, че в неделя срещу Дженоа ще изиграе последния си мач с екипа на "римските вълци".

"Рома - Дженоа в неделя, 28 май 2017 година, ще бъде последният път, в който мога да нося екипа на Рома. Не мога да ви кажа само с няколко думи колко много тези цветове са значили, значат и винаги ще значат за мен. Чувствам, че любовта ми към футбола никога не е угасвала. Това е страст, моята страст", пише Тоти.

"Толкова е дълбока, че не мога да си представя, че повече няма да ме зарежда. Никога. От понеделник ще бъда готов отново. Готов съм за ново предизвикателство", добави Принца на Рим.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот rhaegar » 25 май 2017 15:55

Като го знам Спалети, ако им се закучи мача, може и да не играе изобщо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот tevez » 25 май 2017 16:00

Дженоа се спасиха, би трябвало вече да са в почивка.

Даже би трябвало и е нормално да го пусне титуляр и в 85 минута да го смени и да го изпрати целият стадион.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Serie "A"(Сезон 2016/2017)

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2017 17:44

Последният от тримата велики италиански трекуартиста, които съм имал възможност да гледам( Роберто Баджо, Александро Дел Пиеро и Франческо Тоти)- напуска и той голямата сцена.

А на колко играчи се влагаха надежди да ги заместят, като се започне от Касано и се стигне до Джовинко... никой от тях не се доближи твърде близо до нивото им.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта