Давид де Хеа- фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот kalinek » 20 мар 2016 13:14

Пускам тази тема поради това че от доста време в пространството витае едно такова мнение че това перушанче било вратар. Аз следя футбола от 30 години и мога спокойно да кажа че Ман. Юн. по- слаб вратар не са имали. По- старите фенове предполагам че са на същото мнение. Този ''де Гея'' го нареждам редом до една от издънките на Сър Алекс- Рой Карол. Ако Шмайхел или ван дер Саар или даже Бартес бяха на вратата тоя щеше да гони топките покрай игрището. Нека поспорим малко та да видим кой какво мисли за тоя ''вратар'' Приятен ден

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот Балкански Орел » 20 мар 2016 13:20

Де гея и мангаал, страшен тандем.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
old_traff
Мнения: 3386
Регистриран на: 18 дек 2012 18:24
Skype: ЛС :)
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот old_traff » 20 мар 2016 13:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот slash1912 » 20 мар 2016 14:10

Ako така наречения "Де Гея" не беше на вратата на Юнайтед,те сега щяха да се борят за оставане във ВЛ,а не за 4 място.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kalinek
Мнения: 56
Регистриран на: 26 май 2011 11:45
Skype: venci_83083
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот kalinek » 20 мар 2016 14:25

Ako така наречения "Де Гея" не беше на вратата на Юнайтед,те сега щяха да се борят за оставане във ВЛ,а не за 4 място

Явно четвъртото място е успех- така ли да разбирам??????
Тоя де Гея при Сър Алекс нямаше да се допуска да гледа на живо мачовете на отбора а камоли да пази

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот cska-632 » 20 мар 2016 14:52

kalinek написа:Ako така наречения "Де Гея" не беше на вратата на Юнайтед,те сега щяха да се борят за оставане във ВЛ,а не за 4 място

Явно четвъртото място е успех- така ли да разбирам??????
Тоя де Гея при Сър Алекс нямаше да се допуска да гледа на живо мачовете на отбора а камоли да пази

"Тоя" не стана ли вратар при Фъргюсън? Троловете в днешно време и за троловете не ставате.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот Gary Shaw » 20 мар 2016 15:43

ха-ха-ха , Давид Де Хея за втора поредна година ви е най-добрия играч и за втора поредна година ви спасява задниците и ви държи в горната половина на таблицата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: хората масово са изтрещели

Бартез беше особено добър, повече голове между краката му правеха от колкото спасявания правеше :mrgreen: :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fWqybN5FZk0[/youtube]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 20 мар 2016 17:40

cska-632 написа:
kalinek написа:Ako така наречения "Де Гея" не беше на вратата на Юнайтед,те сега щяха да се борят за оставане във ВЛ,а не за 4 място

Явно четвъртото място е успех- така ли да разбирам??????
Тоя де Гея при Сър Алекс нямаше да се допуска да гледа на живо мачовете на отбора а камоли да пази

"Тоя" не стана ли вратар при Фъргюсън? Троловете в днешно време и за тролове не ставате.

+1 :) Напълно съм съгласен. Може да прозвучи еретично, но според мен де Хеа в някои аспекти вече превъзхожда дори Нойер, който за мен (все още) е вратар № 1 в света. Следващият вратар № 1 ще се казва Давид де Хеа. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот g3_ev2 » 20 мар 2016 18:17

Позволявам си да предложа един контра въпрос - днешната крайна защита на Манчестър Юнайтед има ли качества да защитава пространството пред вратар с качествата на Де Хеа, има ли нужните качества тази, на моменти истерично действаща защита, за ефективно взаимодействие с него.
Само пребройте колко голове влязоха от напълно неадекватни рикошети в краката на идиотски придвижващи се и групиращи се защитници.
Де Хеа в началото имаше известни слабости в борбата във въздуха, но те много отдавна са история.
Не съм вещ във вратарския занаят, но такова съчетание на пъргавина, рефлекс, стабилно ловене на топката на всякакви височини, толкова взривен подход към топката и т.н. (следя футбол от 1955 г. като първокласник) съм наблюдавал много, много рядко. А съм гледал почти всички вратари - легенди. Общото при тях беше, че прекрасно "четяха" действията пред себе си и в този смисъл на някои от тях Де Хеа отстъпва, може би, но физически и психомоторно е невероятен!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Давид де Хеа- фен тема

Мнениеот PSvilenov » 20 мар 2016 21:13

Преди 3 години беше колеблив . Сега е в топа на Европа заедно с Буфон и Нойер


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта