Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот diplomat » 27 окт 2014 00:38

wer написа:подкупени жалки капиталистчета слуги на домуса и ДПС

Тоест и на Пеевски ---> Левски? :?

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3337
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот crazy_one » 27 окт 2014 08:05

Мен коментаторите ме забавляват, не очаквам да са толкова добри, адекватни и да не правят "паузи" от по 3-4 минути понякога без да им чуем гласа.
Все пак освен да гледаме шоу на терена е добре и някой да те развлича допълнително със смешни и абсурдни понякога коментари и изказвания - с това се справят много добре :shock: :!:

Естествено когато същия мач е предаван по някоя от Al Djazeera (Be In Sport) програмите на английски език, веднага превключвам. За мен няма по-добри (в коментирането), емоционални и засипващи ни с всякакви футболни факти и мнения коментатори от тези на английските канали (Sky Sports и др.).
LIVERPOOL RULZZ

ventsog
Мнения: 1
Регистриран на: 27 окт 2014 08:20
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот ventsog » 27 окт 2014 08:29

Най - добрите коментатори. Изключвам, разбира се, това русото момченце, което коментира българските мачове. Говори, като футболист, а не като коментатор. Много е далеч от Боби и останалите. Това, което харесвам са точно анализите на играта. За какво ми е да ми казва като Алекси Сокачев, кой на кого подал? Аз това и сам си го виждам.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот izumrud » 27 окт 2014 08:40

русото момченце е човекът клише...тоя е толкова стандартен, че вероятно няма нито едно изненадващо движение и в живота си
иначе повечето са пълни палячовци и неразбиращи материята. За английските мачове - има хиляди мачове, които са уредени и манипулирани от тотото, но нито дума. Нашите мачове - постоянно плюнки. Да не говорим какви безобразни футболисти играят в Англия, но никога не се изтъква какви нещастни некадърници са...
моето мнение е, че когато има корупция и некадърност, тя трябва да се посочва където и да е - в Англия, в Албания, в България и дори на ЛУната
ми в крайна сметка в Германия изхвърлиха 10 съдии и посочиха 10 отбора, които са уреждали, но ние тука ги забравихме за нула време

единственият читав в Диема е Антон Манолов - начетен, умерен, премерено емоционален, добре води играта и оставя мача да "диша"
оня с попската брадичка - Драгоев ли е какъв е, ебати и човека статистика - принтира си два топа листа със статистика от 1909 година насам и почва. Като че ли някой от ония играчи е жив, да му еуа майката...

qmarinski
Мнения: 1
Регистриран на: 27 окт 2014 09:08
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот qmarinski » 27 окт 2014 09:16

Ако един телевизионен коментар става за радио,значи не струва.Тези от Диема да има как и картината ще ни изключат,толкова са обстоятелствени

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот zaleza1234 » 27 окт 2014 09:19

Мексикото е най-голЕм няма 6-5. Иначе коментаторите на Английския шампионат ми харесват, тези от БГ първенството са много пристрастни и си личи и е неприятно.

rty
Мнения: 8
Регистриран на: 27 окт 2014 10:36

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот rty » 27 окт 2014 10:47

diplomat написа:
wer написа:подкупени жалки капиталистчета слуги на домуса и ДПС

Тоест и на Пеевски --->цска ? :?

точно така

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот atanas7510 » 27 окт 2014 11:59

Добре се справят момчетата по безпристрастни са от Гонг където всичко е Левски малко Цска и за другите от дъжд на вятър.Общо взето проблема на Бг спортните журналисти е че са много пристрастни към някой отбор и оставят това да им личи.Рядко се срещат обективни безпристрастни Бг спортни журналисти.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24530
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот boabbb » 27 окт 2014 14:35

sslevski написа:Гади ми се от пристрастията им и най-гадното е че са анти Челси.Много явно си го показват.


Ами, и на теб да ти се налага да коментираш 90 минути ритане, блъскане и корнери, и ти ще коментираш така :lol: :lol: Боби уж е наш човек, но го усещам как клони към Манчо, Катинарчето също :lol: Оня третия има леко към Сити ... Скоро беше на мача Арсенал-Сити, Арсенал им бомбят 2 гола за 10 минути, ония викат "Сити контролира мача" :lol: :lol:

Все пак Илиян Енев е един :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Какво ви е мнението за коментаторите на Диема?

Мнениеот stefani » 27 окт 2014 19:23

Хич го няма,ама и тия БиТВ не са стока :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 3 госта