Отново смърт на терена!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Отново смърт на терена!

Мнениеот ralka_levskarka » 31 авг 2013 16:43

Сърдечен удар покоси играч в разцвета на силите му

Аржентински футболист колабира на терена и почина в следствие на сърдечен удар по време на мач от четвъртото ниво на футбола в страната.

Ектор Санабрия, нападател на Депортиво Лаферере, е покосен от инфаркт в 29-та минута на мача от първенството на Премира дивисион "С" срещу Дженерал Ламадрид. Двубоят е прекратен след инцидента.

Въпреки усилията на лекарите, играчът е починал още по пътя път към болницата само ден преди да навърши 28 години. Нападателят не е имал никакви физически проблеми досега и е показвал отлични резултати по време на медицинските тестове, съобщават от клуба му.

Всички футболни срещи в Аржентина през уикенда ще започнат с минута мълчание в памет на Санабрия.


Много жалко. Същото се случи и с Фабрис Муамба, но при него, за радост на всички привърженици на футбола, той имаше късмет и успя да се възстанови.

RIP!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот Tommi » 31 авг 2013 16:59

Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот ralka_levskarka » 31 авг 2013 17:06

Tommi написа:Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:

То не е казано, че от 16,17 годишни трябва да вземат химии. Имам приятели, които си правят тяло и без тия глупости.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот Tommi » 31 авг 2013 17:10

ralka_levskarka написа:
Tommi написа:Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:

То не е казано, че от 16,17 годишни трябва да вземат химии. Имам приятели, които си правят тяло и без тия глупости.

Професионални футболисти ли са?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот ralka_levskarka » 31 авг 2013 17:16

Tommi написа:
ralka_levskarka написа:
Tommi написа:Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:

То не е казано, че от 16,17 годишни трябва да вземат химии. Имам приятели, които си правят тяло и без тия глупости.

Професионални футболисти ли са?

Някои от тях да, не се блъскат с ненужни и вредни вещества.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот Tommi » 31 авг 2013 17:17

ralka_levskarka написа:Някои от тях да, не се блъскат с ненужни и вредни вещества.

Добре. :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

proscrip
Мнения: 32
Регистриран на: 27 фев 2010 08:39
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот proscrip » 31 авг 2013 17:28

Едно е да си тренираш за кеф, друго е да търсиш професионални резултати. Никой не може да ме убеди, че днешната младеж дори за кеф да си тренира не взема стимуланти, търпението днес не е добродетел - да не говорим за енергийни напитки, които се пият като вода. Има един архивен материал от Тур дьо Франс - от 50 или 60-е години, на едно изкачване колабира състезател, 3 мин лекарите се чудят какво да го правят и накрая умира в ръцете им - ако го пускат редовно във фитнес залите като клип - доста замислени физиономии ще има. При някой има вродени недостатъци в сърцето, но зачестилите инфартки на спортисти напослъдек се дължат главно на приемането на различни добавки.

ПП Не дей да вярваш на думите им, че не вземат нищо - защото, дори, самите те не знаят какво вземат - един най-обикновен протеин или аминокиселина, не е нищо, натъпкани със стимуланти на кръвообръщението и тестостерон, то дори пилешко от магазина има доволно количество хормони, телешко - антибиотици и стероиди - зависи от това дали е внос или местно, да не говорим в свинските смески какви ензими има вкарани за усвояване на соевия протеин и тнт. Прекалено много се е променил света, за да си мислим, че си растем невинни в него.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот sandi74 » 31 авг 2013 17:36

ralka_levskarka написа:
Tommi написа:
ralka_levskarka написа:
Tommi написа:Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:

То не е казано, че от 16,17 годишни трябва да вземат химии. Имам приятели, които си правят тяло и без тия глупости.

Професионални футболисти ли са?

Някои от тях да, не се блъскат с ненужни и вредни вещества.

Само закусват,обядват и вечерят в аптеките и дрогериите. :mrgreen: 8-)

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот LSFC 1914 » 31 авг 2013 17:49

sandi74 написа:Само закусват,обядват и вечерят в аптеките и дрогериите. :mrgreen: 8-)


Явно правиш сравнение със себе си. Факт.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Отново смърт на терена!

Мнениеот South_Park » 31 авг 2013 18:04

ralka_levskarka написа:
Tommi написа:Ами нали искате футболистите на 16-17 години да имат физика, да са здрави, да не са клечки и не знам още какво, иначе не ставали. :roll:

То не е казано, че от 16,17 годишни трябва да вземат химии. Имам приятели, които си правят тяло и без тия глупости.

Мерси , че си ме споменала 8-) , само дето не съм на 17 ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта