бербатов в сити

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gstyle777
Мнения: 224
Регистриран на: 09 авг 2008 14:56
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот gstyle777 » 01 сеп 2008 18:22

Kato bqh vav Francia gledah gONZO po TV. Ren VS Nant, samo deto ne mogah da go vidq po vreme na cqloto predavane- mai be6e na skameikata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sega go gledam, 4e e dosta po-napred v karierata: :D :D :D :D :D igrae VS BATE, VIHREN, LOKO,BOTEV PLOVDIV.. Nqkoi den moge i v nacionalnia- Dqdo vucof i bate bobi moge da mu udarqt edno ramo..
CSKA SOFIA - THE CHAMPION OF BULGARIA

alspatov
Мнения: 7
Регистриран на: 01 сеп 2008 14:43
Контакти:

договаряне на личните условия

Мнениеот alspatov » 01 сеп 2008 18:27

Някой има ли представа ако двата клуба са се съгласили, дали Бербо все пак може да откаже трансфера и да се опита да натисне отново за Юнайтед дори и при по-малко пари?

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот cvetan » 01 сеп 2008 18:31

Да - може и нищо не могат да му направят. Но едва ли му се играе след това при юношите..

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот rhaegar » 01 сеп 2008 18:39

cvetan написа:
lauta hools написа:абе всъщност така като се замисля няма лошо това са страшно много пари а и хората от сити явно имат амбиций за нещо голямо,и представете си бербатов и мартин ще са неповторим тандем повече даже от кийн и торес сигурен съм ,няма да е толкова зле :)



като свалиш сините очила - и светът става по готин --НАЛИ
(без зла умисъл)

Абе аз все си мисля,че човек от Лаута едва ли може да е левскар(особено след вчера) та да носи сини очила,ама здраве да е.Иначе да крачка назад ще е,независимо от това колко пари взема.По-добре е да отиде в Юнайтед за 70000 хиляди на седмица,но да постигне успехи,отколкото в Сити и да се бори за влизане в четворката,което няма как да стане,освен при по-слаб сезон за някой от големите,ама много слаб сезон.А те вече подобни излагации не допускат.И ако някой мисли че Сити могат до 3 години да станат шампиони-нещо не е разбрал.То не става само с пари,става с манталитет,а Сити са с манталитет на втори отбор-като Атлетико Мадрид,Еспаньол,Торино и т.н.И това е разликата с Челси-там нямаше кой да ги подтиска така,както Сити са в сянката на Юнайтед или Тотнъм на Арсенал.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

росен
Мнения: 3
Регистриран на: 13 авг 2008 22:31
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот росен » 01 сеп 2008 18:39

Хора нали преди половин час ви казах нещо.Имайте малко търпение преди от Ман Юн да обявят трансфера,спокойно .
Прикачени файлове
berbwi6pv0.jpg
(200.82 KиБ) Свален 923 пъти

alspatov
Мнения: 7
Регистриран на: 01 сеп 2008 14:43
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот alspatov » 01 сеп 2008 18:44

Дано Росен да е прав и Юнайтед да успеят да извадят съизмерима оферта. Ако Бербатов откаже колосалните условия на Сити и отиде в при врага, то феновете непременно ще започнат да го уважават от самото начало. За другия вариант просто не ми се мисли - това си е една провалена кариера на един (потенциално) голям футболист.

LimboRock
Мнения: 1
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:03
Контакти:

Re: бербатов в сити

Мнениеот LimboRock » 01 сеп 2008 19:26

хора, докарайте го до това ниво за вас фирми като мтел, загорка и нова тв да се бият с пари на масата и тогава съдете бербатов
това че е докарал нещата до това ниво ще остане много дълго в историята
помнете тази дата 01 септември 2008 понеделник


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта