Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44024
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:02

Buck32 написа:
rhaegar написа:Като цяло се видя страшната некадърност и на двамата странични, които вдигнаха засада и при втория гол на Хоселу - а то беше очевадно че няма засада, а и при това положение в края. Просто Реал имаха късмет, че главният баламурник не наду свирката и при тяхната ситуация.


При гола на Реал мисля, че просто нямаше време да свирне, понеже засадата я вдигнаха при паса към Хоселу и топката вече влезе. При Байерн имаше малко повече време и той успя да свирне и Лунин, а май и някой от защитниците да спрат игра.


To това е още по-лошо, как вдигаш засада, при очевиден пас назад? Толкова ги е страх да не оплескат нещо в последните минути на мачовете, че направо не знаят какво правят.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 11:08

Еми щом ги е страх, да си поемат друг път в живота, аз не съм станал професионален войник поради тази причина.Не търся печалба от нещо което ме е страх да правя.Вярно е, егоистично е да съдиш хората по себе си... но, ако не стават... да търсят друга реализация....

Май е време да отвърнем на чалга хейтърите...защото Реал Мадрид е почнал от нищото и поколение след поколение е градял.

https://www.youtube.com/watch?v=tJj6Z-q9kcA&list=RDtJj6Z-q9kcA&start_radio=1
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

На линия
drvasko98
Мнения: 7071
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 09 май 2024 11:15

rhaegar написа:
Buck32 написа:
rhaegar написа:Като цяло се видя страшната некадърност и на двамата странични, които вдигнаха засада и при втория гол на Хоселу - а то беше очевадно че няма засада, а и при това положение в края. Просто Реал имаха късмет, че главният баламурник не наду свирката и при тяхната ситуация.


При гола на Реал мисля, че просто нямаше време да свирне, понеже засадата я вдигнаха при паса към Хоселу и топката вече влезе. При Байерн имаше малко повече време и той успя да свирне и Лунин, а май и някой от защитниците да спрат игра.


To това е още по-лошо, как вдигаш засада, при очевиден пас назад? Толкова ги е страх да не оплескат нещо в последните минути на мачовете, че направо не знаят какво правят.


Няма значение дали пасът е назад, а играчът къде е спрямо топката. Може пасът да е назад, а играчът да е пред топката :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44024
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:21

drvasko98 написа:
Няма значение дали пасът е назад, а играчът къде е спрямо топката. Може пасът да е назад, а играчът да е пред топката :mrgreen:


Сигурно аз нямам достатъчно богато въображение, че да си го представя това. Как едновременно играчът ще е пред топката и подаването към него ще е назад, ей Богу?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5478
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот insaneboy1 » 09 май 2024 11:27

rhaegar написа:
drvasko98 написа:
Няма значение дали пасът е назад, а играчът къде е спрямо топката. Може пасът да е назад, а играчът да е пред топката :mrgreen:


Сигурно аз нямам достатъчно богато въображение, че да си го представя това. Как едновременно играчът ще е пред топката и подаването към него ще е назад, ей Богу?

Ако е просто лош пас, играчът е пред топката, дават му я леко назад той прави крачка две и я отиграва - засада.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44024
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:37

insaneboy1 написа:
rhaegar написа:
drvasko98 написа:
Няма значение дали пасът е назад, а играчът къде е спрямо топката. Може пасът да е назад, а играчът да е пред топката :mrgreen:


Сигурно аз нямам достатъчно богато въображение, че да си го представя това. Как едновременно играчът ще е пред топката и подаването към него ще е назад, ей Богу?

Ако е просто лош пас, играчът е пред топката, дават му я леко назад той прави крачка две и я отиграва - засада.


Е ако ще влизаме в хипотези на такава некадърност, че някой трябва да се връща назад за да отиграе пас към себе си.....То тогава и аз можеше да кажа на Сапио снощи "нищо че Лунин е спрял да играе, ако не беше, топката щеше да му мине през ръцете и пак да е гол".
Ясно е, че под "пас назад" имам предвид посоката, в която подаващият иска да даде топката, не някакви всевъзможни варианти.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 11:40

Между другото, за хората, които наблягат на отсъжданията в полза на Реал Мадрид, като човек, който гледа сравнително често Мадрид, бих казал , че има доста значими и в ущърб на отбора.. премълчават се, защото.просто те не са достатъчно атрактивни и не подкрепят тяхното желание да се превърнат в еквивалент на Левски от световен мащаб.

Те имат нужда от злодея с който да се борят, но преди това трябва да го създадат.

Понякога зад желанието ти за справедливост не се крие нищо друго, освен нарцисизъм и егоцентризъм, доста добре прикрит зад привидната нужда да създаваш по-добри условия за хората около теб.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44024
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 11:44

Не знам дали си забелязал, ама в последните две страници коментираме предимно отсъждането, което можеше да се окаже в сериозна вреда за Реал.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13509
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 09 май 2024 12:04

Както Сити бе по-добър от Реал в реванша, така и Реал бе по-добър от Байерн в този реванш. Разликата е, че Сити, макар тотално да държеше топката и да искаше победата, не създаде толкова чисти ситуации, докато вчера само Винисиус можеше да вкара 3, Родриго още толкова, освен двата гола на бог Хоселу. Във финала може да се случи всичко, но е факт, че това е шести финал от 2014 насам и няма хейтър, който да каже на черното бяло. Когато правиш всичко възможно да победиш, съдбата ти се усмихва. Ако искате говорете за късмет, за съдии, за магии и прочие, но всички тези странични се усмихват на по-заслужилите и готови да понесат отговорността и славата. През годините съм слушал същите истории за Барса на Пеп, за Ман Ю на САФ, сега за Сити на Пеп.

Някой ден колелото ще се завърти за неутралните фенове, които ги разбирам, че не искат един отбор да доминира. Но отдай заслуженото, не се прави на дръж ми шапката. Тухел бил правил смени, Де Лихт бил вкарал, нищо, че всички спряха да играят, а и отделно после стана ясно, че е имало засада, Нойер бил сбъркал, нищо, че направи 300 спасявания преди това. Въобще, от 100 кладенеца вода ще изкараш, само и само да не признаеш реалността.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 12:37

rhaegar написа:Не знам дали си забелязал, ама в последните две страници коментираме предимно отсъждането, което можеше да се окаже в сериозна вреда за Реал.



Да, просто съм стигнал нивото да си комуникирам през форуми. Пустия мързел , регистрация не прави. :lol:
Шегувам се, аз бих казал, че фразата победителите не ги съдят не е никак точна, поне на балканите. Тука победителите винаги ги съдят.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта