Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 07:49

Да идват и се пробват. Реал не печели нищо от подарени трофеи, колкото по-нахъсан е врага, толкова по-лесна е мотивацията от другата страна. Важното е , че ние сме тук и чакаме, една загуба няма да ни се отрази кой знае колко., че да създаваме мелодрами, колкото и забавни да са музикалните озвучавания.

https://www.youtube.com/watch?v=90y7SFCT2os&list=RDcil4adwnbBs&index=5
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 09 май 2024 08:11

Шампионска лига 1989—2000:
1989 Милан шампион
1990 Милан шампион
1993 Милан финалист
1994 Милан шампион
1995 Милан финалист
1996 Юве шампион
1997 Юве финалист
1998 Юве финалист

Купа на Уефа 1989—2000:
1989 Наполи шампион
1990 Юве шампион 1990 Фиорентина финалист
1991 Интер шампион 1991 Рома финалист
1993 Юве шампион
1994 Интер шампион
1995 Парма шампион 1995 Юве финалист
1997 Интер финалист
1998 Интер шампион 1998 Лацио финалист
1999 Парма шампион

КНК 1989—2000:
1990 Сампдория шампион
1993 Парма шампион
1994 Парма финалист
1999 Лацио шампион


Толкова финалисти общо нямат от Англия, Испания и Германия.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 08:25

Ако още не си разбрал приятелю, шампионската лига е за момента. Всичко се случва тук и сега.

ПП , мразя алкохола, когато трябва да пиша, но вместо за залагате, пийте, много по-хубаво е.Накрая трябва да плащаш цената за това удоволствие, но си заслужава.Щом ще унищожаваме , да го направим както трябва... нали...

Тия които мразят образа на Коди, ще влизат в него...бойци за справедливост , ще разберете колко е трудно да си положителен герой в мрачен и агресивен свят, изпълнен с желание за унижение и мачкане на противника.

Хайде , кажи ми колко много мразиш Роудс и същевременно покажи ми, колко много искаш да приличаш на него.


Колкото повече фенове на БВБ, толкова повече сила за Реал Мадрид.

Мързи ме да си правя други регистрации, тук съм и чакам тия които си вярват, че могат да плюят срещу Реал Мадрид без да бъдат оплюти и те...бъди силен там, където си някакъв фактор и се радвай на мързела на противника.

.... а да добавя това, че съм под пара, вярвате, че има някаква несправедливост в това да си сред елита...е сега харесва ли ви тази доза подкрепа от която един лидер има нужда ,макар и не чак толкова видима за хората, които не мразят толкова силно... и се замислете, дали вашите хора не са я получавали когато е трябвало, от когото е трябвало...

За
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1408
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот olimpi » 09 май 2024 09:39

Заслужена побена на Реал, татко Карло просто е велик, а Тухел е пълен т...к, единствено плешо ЕТХ е по-голям и..т.

Засадата я вдигнаха заради влиянието на играта, нещо като онзи гол на Легендата, сега тълкуването е още по, но полякът е силно надценен съдия - неможач.

Дортмунд са ми били винаги симпатичен отбор, още повече след като обърнаха онзи Юве, който нямаше спирка. Играят по-стегнато от Байерн, ще са нахъсани, финал е , топка е търкаля се.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44071
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 09:47

Като цяло се видя страшната некадърност и на двамата странични, които вдигнаха засада и при втория гол на Хоселу - а то беше очевадно че няма засада, а и при това положение в края. Просто Реал имаха късмет, че главният баламурник не наду свирката и при тяхната ситуация.

Въобще съдийството от сезон на сезон става все по-трагично в глобален мащаб, а имат всичката технология на света, която да им помага. Дори не се изисква кой знае какво от тях и пак успяват да се изложат.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 09:55

Да продължим с феновете на последния образ на скалата, това е приятно нали...не е справедливо, не е честно, но е шоуто което търсите, сега Реал Мадрид ви го причини и на вас.. вече не е толкова забавно...защото ви засяга лично.Искате изрода, ще получите изрода...

https://www.youtube.com/watch?v=sXFGFWsFsLg

В последните минути не съм забелязал тази ситуация , но се извинявам за нея. Не приемам такива неща, но се случват. Няма как да се преиграе мача заради такава ситуация, но се надявам, да не се нагнети чувство за несправедливост, защото това не може да се пребори, това е най-силната част от омразата.

Само да добавя, Реал имаше потенциал да бъде огромен доминант, ако не бе Перес и неговите доста сериозни грешки през годините.

Така че, за добро или зло,животът просто не позволява да контролираш всичко в дадена сфера.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 09 май 2024 10:39

Така е, просто някои подцениха Юве и доминацията на Калчото. Същото е след 2000 спрямо Прмиера дивизион, навярно имат повече финалисти от сбора на другите първенства.
Както и да е, Реал е заслужено на финал.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 10:40

От снимката която видях, още в реално време може да се свири засада... въпросът е дали моментът е точно подбран.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Buck32
Мнения: 1635
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Buck32 » 09 май 2024 10:48

rhaegar написа:Като цяло се видя страшната некадърност и на двамата странични, които вдигнаха засада и при втория гол на Хоселу - а то беше очевадно че няма засада, а и при това положение в края. Просто Реал имаха късмет, че главният баламурник не наду свирката и при тяхната ситуация.


При гола на Реал мисля, че просто нямаше време да свирне, понеже засадата я вдигнаха при паса към Хоселу и топката вече влезе. При Байерн имаше малко повече време и той успя да свирне и Лунин, а май и някой от защитниците да спрат игра.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 09 май 2024 10:58

Аз на друго нещо бих акцентирал и ще обърна повторно внимание, защото за мен то си заслужава като изграждане на ценностна система.

Може и да е имало несправедливост, поне при отменения гол на Байерн не видях такава, но по-важното е, че ролята на феновете е да се радват, а не да се чувстват виновни за чужди грешки.

Това което най-много ме радва във вчерашната победа не е отиването на финал. Реал е велик клуб , ако не тази, ако не другата година, след време пак ще е там... а това, че публично разкри злобата и хейта стояща зад хора, които вярват в собствената си извратена логика и илюзорна справедливост.

Тази вечер ни показа, колко стойност има в образа на Роудс и какъв е смисълът от това да бъдем по-добри хора.Само с думи, много хора не биха го приели, но вчера имаше и дела.

Едно време бе скучно да си добър човек, но в днешно време, започнаха да ни липсват такива хора и като образи от професионалната борба и като такива от киното и театъра. А тях трябва да ги има, да ни припомнят колко далеч сме от положителните човешки качества.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта