Ла Лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 22 апр 2024 00:51

Ами и аз това питам - защо в Ла Лига, която се има за едно от най-силните първенства в Европа не е въведена голлайн технологията ? Това и в нашия Бантустан го има, сигурно и в държави които не сме ги чували вече е въведено, а във великата Испания го няма, сякаш сме още 20 век. Никой не може да ме убеди, че това не е съзнателно направено. Това нововъведение го има в топ първенствата поне от 7-8 години !
Последна промяна от ElCapitana_Puyol на 22 апр 2024 01:21, променено общо 1 път.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13396
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 22 апр 2024 00:52

Между другото, една основна причина, поради която Шави няма да успее в треньорската професия е фокуса на вниманието му. Почти не е имало случай при загуба или равен на неговия отбор да говори за това, че трябва да подобрят представянето си, а винаги са му виновни странични фактори, основно съдии. Ако успее да промени това и реши да остане начело на Барселона, може би ще има начин да излезе от положението, в което се намира, а то не е толкова лошо. Интересно ми е какво ще каже след поредното загубено Ел Класико от него, но отсега мога да предположа, че ще има оправдания.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23695
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот paceto » 22 апр 2024 01:07

Той непрекъснато спори със съдиите по време на мача, жестикулира, иронични ръкопляскания, псува, вика и т.н.
На мача срещу ПСЖ дори изрита огражденията, където стои оператора и правилно го изгониха.

Просто трябва да намали тези нерви, защото това влияе много на играчите на терена. Вероятно ще се научи с годините като поеме отбор с по-малки изисквания и да не се очаква да печели всичко с него. Още като пое отбора казах, че ще е твърде голяма лъжица за неговата уста на подобен етап от кариерата му, но явно се заблуди и той с "опита" си в Катар и като гледа някои други като Зидан например как се справиха.

Заприличал е много на Жозе като държане и оправдания след мачовете.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13396
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 22 апр 2024 01:08

Просто към момента е безсилен и иска Барселона да е на нивото, на което беше докато той бе играч. Е, да, но не се случват така нещата, има си преходи. Не може да губи Шави, това е, когато аз виждам.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4981
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот LaRgO » 22 апр 2024 01:15

Не е случайно, че по онова време, Иниеста беше много по-харесван и уважаван от всички неутрални фенове.
Последна промяна от LaRgO на 22 апр 2024 01:17, променено общо 1 път.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 22 апр 2024 01:16

Шави не е дошъл в момент, в който се е искало да печели всички купи от него. Все пак не сме 2010-2011г.! Така или иначе изпълни важната цел през втория си сезон (първи пълен) да върне титлата в Барселона след 4 годишна суша. С това се справи. Въпросът е че след това не последва прогрес, а регрес през 2023/2024г.! Въпреки финансовата криза в клуба, като гледам не е похарчил хич малко пари през летата на 2022г и 2023г и трябваше да видим развитие след успешната камапния в Ла Лига миналия сезон. Е, не се справи, и това го призна още януари, когато обяви че ще се оттегли. Аз титлата я бях отписал още зимата, и се бях фокусирал върху добро представяне в ШЛ, затова толкова ме е яд за нелепото отпадане от ПСЖ особено след победата в Париж. Малоумщината на Араухо след като всичко тръгна по вода и Барса създаваше положения за гол, докато ПСЖ разиграваше безцелно по ширината на терена. И особено като погледнем че на 1/2финала противник щеше да е Дортмунд (не Атлетико, които никога не сме отстранявали в евротурнирите), то това беше идеален шанс в тоя скапан сезон да се промъкнем до финал в ШЛ - там вероятно щяхме да паднем без значение от противника, но щеше да си е голям успех за отбора и лично за Шави, достигане на финал в ШЛ с този отбор и лакътушенията през целия сезон. Дортмунд както казах щеше да е напълно преодолим противник на 1/2финала. Но всичко това са хипотези и догадки, които няма как да видим как биха се развили след отпадането от ПСЖ.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9271
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 22 апр 2024 11:39

Каталунските некадърници записаха доста успешна седмица :mrgreen:. Само умората от продълженията със Сити ги спаси да си тръгнат с поне 5-6 гола във вратата.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23695
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот paceto » 22 апр 2024 23:52

Абе тези в Ла Лига цял сезон не виждат ли, че като изписват по време на мача на резултата там с лентата долу по средата и голмайсторите, то като дойде време да покажат имената на голмайсторите нямаш никакво време да ги прочетеш? Точно за 1 секунда се появяват и ако има повече голове е просто невъзможно да прочетеш имената, а какво да говорим за минутите.

Как хората, които се грижат за този графичен дизайн не ги дразни и не го проумяха, че това нещо няма четене?

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 22 апр 2024 23:56

bubka написа:Каталунските некадърници записаха доста успешна седмица :mrgreen:. Само умората от продълженията със Сити ги спаси да си тръгнат с поне 5-6 гола във вратата.

Гледай си клетото Тотнъмче, което никога не печели нищо и не коментирай големите. :)
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18063
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 23 апр 2024 00:39

bubka написа:Каталунските некадърници записаха доста успешна седмица :mrgreen:. Само умората от продълженията със Сити ги спаси да си тръгнат с поне 5-6 гола във вратата.


Написано от теб човек ще рече, че Реал са този Реал от 2016 :D просто сте по-малко слабия отбор, нищо повече. Ти се радвай, че беше Кансело да ви подари 2 гола иначе трудно го взимахте тоя мач. Само виж какво представлявахте срещу Сити, ако не те е срам не знам....наистина не знам, 70 минути не излязохте от малкото наказателно :Д то не е и за смях де, просто разликата между Ла Лига и ВЛ ще став все по-осезаема с всеки изминал сезон
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта