Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2024 11:45

smoothc написа:Опитът на Евертън ще си каже думата и ще се спасят.
Лутън или Форест е големият въпрос?
Очаквам драма в последния кръг между двата отбора, равен брой точки и Лутън отпадат заради по-лошата г.р.
18. Лутън
19. Бърнли
20. ШЮ


Колкото до Чемпиъншип
На върха лидерите едновременно изпаднаха в кризи, което изобщо не е добър индикатор за някои неща, от друга страна пък Саутхемптън се активизираха, което заплита интригата.
Така или иначе на база програмата прогнозирам:

1. Лестър
2. Ипсуич

---------------
Лийдс, Саутхемптън, Норич и УБА плейофи.
И УБА хвърлят бомбата и влизат във Висшата лига.

Не ве Смучка, стига си кълнал така. Тия дървари УБА колкото по-далеч от ВЛ стоят, толкова по-добре е за всички. Няма да забравя как в 36-37 кръг по време на КОВИД сезона тия батали бяха изпаднали вече и за нищо не играха, а трябваше Алисон да вкарва от корнер в последните секунди, че да ги бием и да си спасим сезона, зае*и. Това са едни от най-големите дървосекачи, дето съм гледал във ВЛ, не ти трябват тия. Лестър, Ипсуич и Лийдс изглежда много добре. :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16775
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 18 апр 2024 11:49

Саутхемптън пък изглежда най-добре. 8-)
Иначе загубването на шансове на всички фронтове заради неубедително представяне в последните 3 срещи го пиша на сметката на Артета. Има 6-7 играчи, които нямаше как да не пусне и срещу Вила, и срещу Байерн. За останалите той трябваше да прецени кой кога да играе и той разбира се взе предимно грешни решения за тях. :lol: И докато за Байерн не ме е толкова яд, защото в ШЛ тъй или иначе нищо не съм очаквал, то срещу Вила сгрешената тактика беше непростима и е изненадващо, че сакатлъкът стана чак след почивката. Явно преди това гостите бяха до известна степен респектирани, но Емери е дал подходящите указания. Наясно съм, че в момента няма много на брой качествени наставници, а още по-малко пък такива, които биха желали да дойдат в Арсенал, затова и не говоря за смяна, но очаквам да видя дали Артета се учи от грешките си, защото ако не, то винаги ще си остане просто приличен наставник.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43905
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2024 11:54

KOPScousers написа:Не ве Смучка, стига си кълнал така. Тия дървари УБА колкото по-далеч от ВЛ стоят, толкова по-добре е за всички. Няма да забравя как в 36-37 кръг по време на КОВИД сезона тия батали бяха изпаднали вече и за нищо не играха, а трябваше Алисон да вкарва от корнер в последните секунди, че да ги бием и да си спасим сезона, зае*и. Това са едни от най-големите дървосекачи, дето съм гледал във ВЛ, не ти трябват тия. Лестър, Ипсуич и Лийдс изглежда много добре. :roll:


Съжалявам, че ще те разочаровам, но УБА са отборът с най-малко извършени нарушения през сезона в Чемпиъншип и говорим за мач повече и 50 нарушения по-малко от Хъл, които са над тях. Около 70 по-малко от Сотон и Лестър, 90 от Лийдс и 180 по-малко от Ипсуич.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2024 12:00

rhaegar написа:
KOPScousers написа:Не ве Смучка, стига си кълнал така. Тия дървари УБА колкото по-далеч от ВЛ стоят, толкова по-добре е за всички. Няма да забравя как в 36-37 кръг по време на КОВИД сезона тия батали бяха изпаднали вече и за нищо не играха, а трябваше Алисон да вкарва от корнер в последните секунди, че да ги бием и да си спасим сезона, зае*и. Това са едни от най-големите дървосекачи, дето съм гледал във ВЛ, не ти трябват тия. Лестър, Ипсуич и Лийдс изглежда много добре. :roll:


Съжалявам, че ще те разочаровам, но УБА са отборът с най-малко извършени нарушения през сезона в Чемпиъншип и говорим за мач повече и 50 нарушения по-малко от Хъл, които са над тях. Около 70 по-малко от Сотон и Лестър, 90 от Лийдс и 180 по-малко от Ипсуич.

Е те 3 години отсъстват вече от ВЛ, вероятно нямат нищо общо с оня отбор и има шанс да са се подобрили, но спомените ми от тях не са никак добри. А и не винаги нарушенията определят дали един отбор е дърварски или не, примерно аз съм почти убеден, че ние сме отборът с най-много нарушения в настоящия Топ 6 на ВЛ, да речем. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43905
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2024 13:13

Ми значи сте най-големите дървари в топ 6, кво да ти кажа? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 13:30

KOPScousers написа:
rhaegar написа:
KOPScousers написа:Не ве Смучка, стига си кълнал така. Тия дървари УБА колкото по-далеч от ВЛ стоят, толкова по-добре е за всички. Няма да забравя как в 36-37 кръг по време на КОВИД сезона тия батали бяха изпаднали вече и за нищо не играха, а трябваше Алисон да вкарва от корнер в последните секунди, че да ги бием и да си спасим сезона, зае*и. Това са едни от най-големите дървосекачи, дето съм гледал във ВЛ, не ти трябват тия. Лестър, Ипсуич и Лийдс изглежда много добре. :roll:


Съжалявам, че ще те разочаровам, но УБА са отборът с най-малко извършени нарушения през сезона в Чемпиъншип и говорим за мач повече и 50 нарушения по-малко от Хъл, които са над тях. Около 70 по-малко от Сотон и Лестър, 90 от Лийдс и 180 по-малко от Ипсуич.

Е те 3 години отсъстват вече от ВЛ, вероятно нямат нищо общо с оня отбор и има шанс да са се подобрили, но спомените ми от тях не са никак добри. А и не винаги нарушенията определят дали един отбор е дърварски или не, примерно аз съм почти убеден, че ние сме отборът с най-много нарушения в настоящия Топ 6 на ВЛ, да речем. :lol:


Явно след Сити имате още един кошмар-УБА. :lol:
Сега като ви пребият и вас в Италия и трите отбора ще бъдат съсредоточени за титлата в в ВЛ.
И без това на тия от Острова нали им по ценна титлата в първенството :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15075
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 18 апр 2024 19:16

Ваньо, за поредната година се правуш на луд. Време е да почерпиш за четвъртата поредна.
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 20:10

miro_rz написа:Ваньо, за поредната година се правуш на луд. Време е да почерпиш за четвъртата поредна.


Нека да не слагаме каруцата пред коня, че след снощното фиаско, може да им потънат гемиите на нашите. Яд ме е и на вас, че не бихте най-омразният отбор във вселената.
Пък за черпенето ще ти пратя една лимонада:lol:
Бургаска мускатова, като акулите някога се завърнат в ефбемти лигата. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

CSKA69
Мнения: 4487
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 20 апр 2024 11:45

Джейми Карагър обвини отбора на Арсенал на Микел Артета, че прилича на вълнуващия, но лишен от трофеи отбор на Тотнъм при Маурисио Почетино. В статия за Telegraph бившият защитник на Ливърпул описа Арсенал като заплашен да си направи име на "почти отбор", точно като "шпорите" на Почетино в миналото - атрактивен и много добре трениран, но склонен да падне на финала и безуспешен откъм трофеи. "Арсенал на Микел Артета е в опасност да се превърне в шпорите на Маурисио Почетино - отбор, на който да се възхищаваме, че е почти страхотен“, написа Карагър. "Артета, точно като Почетино по време на престоя му в Тотнъм, заслужава повече уважение и признание за превръщането на Арсенал в претендент, отколкото критика в случай на неуспех. Признанието за такава добра работа няма да бъде утеха, ако историята съди за управлението на Артета без Висша лига или Шампионска лига в автобиографията му." Коментарите на Карагър идват след разочароваща седмица за Арсенал, в която те се подхлъзнаха във Висшата лига след загубата им с 2:0 от Астън Вила, предавайки контрола над надпреварата за титлата на Ман Сити, преди да отпаднат от Европа от Байерн Мюнхен.
Изображение

Изображение

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 20 апр 2024 15:36

При едва 2 точки разлика и 18 точки още за разиграване е смехотворно да се говори за решена титла, без значение кой каква програма има. Буквално един кръг може да преобърне нещата, както Сити от 3ти станаха 1ви заради грешките на конкуренцията. Ако набъбне разликата в следващите 2-3 кръга тогава може да коментираме за ясна титла.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта