Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15244
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 21 окт 2023 19:25

Бог да прости легендата на червените дяволи и английският футбол!
Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1850
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 21 окт 2023 19:45

Какво го гледа толкова време този вар, абсолютна дузпа :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 21 окт 2023 21:28

Арсенал щом днес не паднаха при 75 минути безобразна игра имат шансове

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 21 окт 2023 21:29

Трудно ми е да проумея все още как така не го загубихме този мач. Челси имат много за какво да съжаляват, тъй като бяха по-добрият отбор през цялото време. Може би само в края след изравняването бяхме малко по-добри от тях и разиграхме няколко пъти прилично в половината на домакините. Резервите ни се включиха добре, включително Хаверц.
При нас първата загуба се пече от доста време и след 2 кръга в Нюкасъл не очаквам да имаме същия късмет.
А на Рая му се струпаха провинения и му е време малко да седне на пейката. Както критикувах Рамсдейл, така критикувам и испанеца. Дано и Артета покаже еднакъв аршин, а да не толерира сънародника си.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18117
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 21 окт 2023 22:16

добре де как може да замениш Кепа и Менди с тоя некадърник Санчес :mrgreen: тоя и в Брайтън си ги правеше същите поразии. Айде Кепа и Менди и те са правили грешки, но поне знаеш, че са класни вратари и могат да ти измъкнат някой мач с по 6-7 спасявания. Тоя е трагичеен, нито има рефлекс нито присъствие нито даже ръст има, аз не помня да е правил силен мач за Челси. Същото важи и за Рая де, за мен Рамсдейл е в пъти по-добър вратар във всяко отношение, не мога да разбера и проумея защо и как Рая го измести
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 21 окт 2023 22:28

Чак пък Рамсдейл да е в пъти по-добър вратар, е пресилено изказване за мен. И той ги прави абсолютно същите магарии. За мен с Рая са един дол дренки - и двамата правят някои уникални спасявания, ама и шарански голове им вкарват. Колкото до Санчес, не мисля, че е по-слаб от предишните вратари на Челси. Менди ми се струваше доста стабилен до един момент, но грешките му зачестиха значително с времето. Относно Кепа, самият ти си писал многократно, че и юрган не може да хване, ако му хвърлиш. :lol: Абсолютно средна ръка вратар (максимум), който най-вече стана известен с огромната трансферна сума (защото Челси бяха притиснати от напускането на Куртоа) и с това, че отказа да бъде заменен от Кабайеро във финала за Карабао. Още тогава трябваше Сари да го изрита от отбора по моето скромно мнение.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18117
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 21 окт 2023 22:54

Ами за мен е доста по-добър. Прави магарии, но знаеш, че може да ти измъкне мачовете, когато има ден. Рая кога ще направи силен мач за Арсенал с 6-7 спасявания и да си кажеш ебати вратаря :mrgreen: :mrgreen: никога според мен, но да видим. Може и да греша. Но не мисля, че това е вратар, с който може да спечелиш ВЛ. Все пак вратарят е половин отбор и това правило винаги ще е на преден план
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16894
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 21 окт 2023 23:01

Е, Рая срещу Тотнъм направи едно брутално спасяване, което беше почти невъзможно. С крака също е една идея по-добрият от двамата. А за да направи 6-7 спасявания в някоя среща, значи трябва защитата да е била леш във въпросния мач, та ако никога не направи толкова, значи бранителите са си свършили работата, а не, че той е бил слаб (освен ако не му вкарат 6-7). ;) Аз за печелене на ВЛ не смея да мечтая, но на теория е възможно такова и без някакъв топ класа вратар, стига защитата да е качествена. Вратарят в крайна сметка е последна "инстанция" и до негова намеса се стига само ако защитата се е провалила в дадената ситуация.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 22 окт 2023 05:11

Явно прилично се е развил този кръг, Ливърпул печелят, Юнайтед и те, Арсенал Челси приятелски х, няма драми, няма прерязани вени, няма кръв по пода, всичко е ок.

Когато подът не кърви, всичко е наред.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ChelseaFUN » 22 окт 2023 10:30

drvasko98 написа:Арсенал щом днес не паднаха при 75 минути безобразна игра имат шансове

Безобразна игра? Хубаво е да си отдаде заслуженото на футболистите на Челси , които затвориха почти всички пространства, а не да се говори, че играли безобразно. Всичко е благодарение на труда на футболистите и накрая тоя Санчез се изсра на труда и тичането на всички футболисти напред. Язък. А тази победа щеше да е повратен момент за сезона на Челси. Един нападател и вратар си трябват и всичко ще е ок.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта