Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 19 яну 2018 17:48

Furious_Monk написа:За какво му е на един терорист да прилича на такъв и визуално... те тези с брадите са им стратезите(логистите) и шефовете. Балъците които се взривяват не изглеждат много по-различно от теб и мен, с тази разлика че все пак имат характерните арабски черти.


П.П

За Лаказет не знам, на мен ми изглежда като чернокож с брада, но представяш ли си основния им стратег да е Салах, който играе в популярен европейски клуб и ниже гол след гол пред погледа на цял свят. :lol:



Салахката, ако така пуска бомбите, както и шутира като излезе 1 в 1 с вратаря - щяха да са го разстреляли отдавна.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 яну 2018 17:51

https://gong.bg/football-sviat/anglia/m ... ite-467658


Тоя плешив наркоман все успява да ме накара да го намразя още повече. Как го прави ми е чудно :lol:
Сега освен наркоман, сеператист и разрушител на играта.... и либерал защитник на мюсюлмански терористи и пришълци. Направо страхотно! Да вземат да му направят един дом за бежанци пред тях и да си живеят заедно.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tiberius » 19 яну 2018 19:15

Просто е решил да се подмаже на шефовете. :lol:
Най-добре ще е да си гледа отбора и да не се занимава с въпроси, които не му влизат в компетенцията.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 яну 2018 21:38

Да бе дал поне някоя стотинка в тяхна подкрепа, че да не изглежда толкова нелепо и комично.


Да ходи лично да тики-таква онея диваци, за благородна кауза ще е. Ще им показва как да задържат бомбите по дълго време в свое притежание. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 19 яну 2018 21:51

Furious_Monk написа:Да бе дал поне някоя стотинка в тяхна подкрепа, че да не изглежда толкова нелепо и комично.


Да ходи лично да тики-таква онея диваци, за благородна кауза ще е. Ще им показва как да задържат бомбите по дълго време в свое притежание. :lol:


Статистически погледната, шансът един от тях да има бомба е доста нисък.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 19 яну 2018 22:22

Колкото и да е нисък, за този на който му се случи да удари джакпота ще се окаже че е бил висок.



Доста стряскащо звучи: от Етихад пуснаха поредната бомба( макар и да става дума за трансферна такава).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 19 яну 2018 22:51

Furious_Monk написа:Колкото и да е нисък, за този на който му се случи да удари джакпота ще се окаже че е бил висок.



Доста стряскащо звучи: от Етихад пуснаха поредната бомба( макар и да става дума за трансферна такава).


Точно по темата за ВЛ е, но ако трябва да бъда честес - по ме е страх от кучетата и колите в София, отколкото арабите (не мога, да го пропусна този спор просто :) )

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 яну 2018 23:54

sunscres92 написа:
Furious_Monk написа:Колкото и да е нисък, за този на който му се случи да удари джакпота ще се окаже че е бил висок.



Доста стряскащо звучи: от Етихад пуснаха поредната бомба( макар и да става дума за трансферна такава).


Точно по темата за ВЛ е, но ако трябва да бъда честес - по ме е страх от кучетата, отколкото арабите )

И палестинците ли замесихме? : )


пп Още една контра на Моуриньо и на неговите фашистки корени : ) :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 20 яну 2018 08:37

sunscres92 написа:
Furious_Monk написа:Колкото и да е нисък, за този на който му се случи да удари джакпота ще се окаже че е бил висок.



Доста стряскащо звучи: от Етихад пуснаха поредната бомба( макар и да става дума за трансферна такава).


Точно по темата за ВЛ е, но ако трябва да бъда честес - по ме е страх от кучетата и колите в София, отколкото арабите (не мога, да го пропусна този спор просто :) )


При тероризма трудно се реагира. Кучетата малко или много показват признаци на бяс, а при колите, при някои обстоятелства може да реагираш дори и само чрез рефлекс. Докато при терористите, между Аллах Акбар и взрива ти остават няколко секунди да осмислиш че вече си мъртъв...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот NOMER14 » 20 яну 2018 14:45

Тоя италианец най-после пусна заедно Азар и Вилиан и резултатът е налице.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта