Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2018 13:17

Абе, добре е, че дръпнахме на Реал, ама ако бяхме дръпнали и на двата при един техен Х, щеше да е по-добре. :mrgreen: Ще видим днес Алавес какви ще ги свършат със Севиля. :roll:
Според Transfermarkt наказанието на Парехо е само за 1 мач. Предполагаше се, че е така, иначе нямаше да има логично обяснение, че с такава лекота си изкара картона вчера.
ЦСКА, Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains, Linkin Park...

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 17:20

Той е знаел, че го наказват за 1 мач, за да бъде срещу Реал.
Виж, че доста лековато си го изпроси.
:lol:
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2018 17:27

Явно е така. Едва ли е глупав да не знае каква ни е програмата и за колко ще го накажат. Дано ги бием другата събота палмите и без него.

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 17:31

Преди това в сряда имаме мач за купата и моята прогноза е:
1:0
:P

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2018 17:45

В тази натоварена програма ако не си помогнем сами и да си улесним нещата, няма кой да ни помогне. Та в този ред на мисли 1-0 по принцип не е лош турнирен резултат, но аз силно се надявам на минмум 2 чисти гола аванс, за да изиграем реванша по-пестеливо и да запазим сили за Реал. Че Марселино пак ще направи много промени, за мен е без никакво съмнение, но и Алавес се борят за оцеляването си в Примера, така че очаквам за Купата да има промени и в техния състав. При това положение имаме право да искаме убедителна победа.

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2018 19:05

Алавес ни удариха рамо с успех с 1-0 над Севиля. Дано за Купата да не им се получи. 8-)

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Контакти:

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 яну 2018 19:16

Udoji90 написа:Алавес ни удариха рамо с успех с 1-0 над Севиля. Дано за Купата да не им се получи. 8-)

Няма за какво да се тревожите. Явно никой не иска третото място :mrgreen: Не, в действителност и аз предполагам, че Мадрид ще си го вземе, но пък вече си имате достатъчно голям аванс и в известна степен държите нещата в свои ръце. Виляреал, ние, Ейбар, Хетафе, Жирона и т.н. са все отбори, които към момента нямат по-голям потенциал от прилепите, а и разликата в точките си е голяма. Билбао и Селта взеха да се събуждат, с всеки мач играят все по-добре, но пък те са съвсем далеч.
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 14 яну 2018 23:22

Ще видим. Твоите хора наистина доста взеха да гълтат вода напоследък. В началото бяхте горе-долу равни с нас, сега изостанахте доста. Виляреал обаче набират скорост. Биха нас, биха Реал. Добре, че се издъниха с Депортиво. Все пак след колебливото си начало успяха някак да се закачат и могат да се надяват на ШЛ. Когато Еспирито Санто ни класира в 4-ката, пак се борехме с вас и с тях, като тогава бях сигурен, че Севиля ще са по-сериозният ни конкурент, и така и стана, а Виляреал доста изостанаха. Сега обаче от двата отбора сякаш те ми се струват по-способни да ни преборят. Разбира се има и я голямата разлика, че Реал правят лош сезон и се замесиха в нетипична за тях битка. А иначе аз лично бих бил доволен и на наше участие в ЛЕ, но 9 точки аванс след половин сезон са си много добра изходна позиция, която просто задължава да се борим за ШЛ.

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 05:51

Udoji90 написа:Алавес ни удариха рамо с успех с 1-0 над Севиля. Дано за Купата да не им се получи. 8-)

На 100 процента съм сигурна, че за купата няма да им се получи.
8-)

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 05:54

Udoji90 написа:Ще видим. Твоите хора наистина доста взеха да гълтат вода напоследък. В началото бяхте горе-долу равни с нас, сега изостанахте доста. Виляреал обаче набират скорост. Биха нас, биха Реал. Добре, че се издъниха с Депортиво. Все пак след колебливото си начало успяха някак да се закачат и могат да се надяват на ШЛ. Когато Еспирито Санто ни класира в 4-ката, пак се борехме с вас и с тях, като тогава бях сигурен, че Севиля ще са по-сериозният ни конкурент, и така и стана, а Виляреал доста изостанаха. Сега обаче от двата отбора сякаш те ми се струват по-способни да ни преборят. Разбира се има и я голямата разлика, че Реал правят лош сезон и се замесиха в нетипична за тях битка. А иначе аз лично бих бил доволен и на наше участие в ЛЕ, но 9 точки аванс след половин сезон са си много добра изходна позиция, която просто задължава да се борим за ШЛ.

Ще е срамота да изпуснем този аванс, който имаме и да пропуснем класиране в Шл!
:cry:

Върни се в “Футбол - Свят”