Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 11 дек 2017 14:38

Коефицент за без испански тим на 1/4 финала? Някой? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13771
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 11 дек 2017 14:40

JackPackage написа:Коефицент за без испански тим на 1/4 финала? Някой? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Искаш да ти взимам бутилките от Граучо ли?
:mrgreen:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rmfan5 » 11 дек 2017 14:40

Интересни мачове ще се получат.

Ювентус - Тотнъм - Леко предимство за италианците,защото имат повече опит.
Базел - Манчестър Сити - Сити на 99%.
Порто - Ливърпул - Ливърпул не би трябвало да имат проблеми,но показаха че могат да се дънят.
Севиля - Манчестър Юнайтед - 70:30 за МанЮ.
Шахтьор (Донецк) - Рома - Никва идея нямам.
Челси - Барселона - 60:40 за Барса,Челси са им били винаги трудни обаче.
Байерн (Мюнхен) - Бешикташ - Байерн.

Реал Мадрид - ПСЖ - Очаквам халфовата линия на Реал да реши сблъсъка доволно в наша полза.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 11 дек 2017 14:42

Pichichi написа:
JackPackage написа:Коефицент за без испански тим на 1/4 финала? Някой? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Искаш да ти взимам бутилките от Граучо ли?
:mrgreen:

Няма да залагам аз, ама чакам някой от силните мъже на Диема да изригне :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 11 дек 2017 14:44

JackPackage написа:Коефицент за без испански тим на 1/4 финала? Някой? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kомбо с отпадане на Милан от Лудогорец :?:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 11 дек 2017 14:46

По отношение на топ сблъсъците ПСЖ-Реал, Барса-Челси и Тотнъм-Ювентус, без да съм гледал статистика, отделно, че и вероятността затова е по-голяма - с каква ли тежест ще се окаже т.нар. фактор-домакинство на реванша?
Или пък обратното - Реал, Челси и Ювентус да си оплетат кошницата още в първия мач, което не звучи много сериозно/вероятно като цяло, все пак и разликите не са кой знае колко големи?
Да не забравяме и за "вълшебния лек" - голът на чужд терен, който и нерядко е изигравал ключова роля за продължаването. Например от гл. точка на домакина, падаш 1-2 като гост, биеш 3-2 като домакин(голът пада в 90+3 от дузпа или рикошет) и въпреки маргиналното 3-3 - отпадаш много мръсно/болезнено...

Така като гледам, мисля че напрежението/по-голямото напрежение ще е при Реал, Ювентус и Челси.
Казвам го така, защото си представям как ПСЖ, Барса и Тотнъм бодват по гол(може и два) още в първия мач, въпреки и реалната възможност да паднат с 1-2.
Бонус за Реал Мадрид е, че Барселона им отвори психологическа травма на парижани и въпросът е, дали ще успеят да се възползват от тази работа?

Конте, ако нареди тактиката/схемата и мотивира с шамари играчите(тип Чоло) някак си го виждам че може да подхлъзне Каталунците, които до момента не са и толкова офанзивно настроени, както беше в предходните години, доста под 2,5 гола им се насъбраха + сухи мрежи, което в крайна сметка улеснява италианския подход.
Е, разбира се, винаги може Меси да обърка нещата с един хеттрик :)

Алегри vs Почетино ще е много любопитен тактически сблъсък, поне на хартия.
Двата отбора си приличат в някои отношения и...като нищо има вероятност(немалка и то) за нещо от рода на 1-1/1-1 и 2-1/1-2, и продължения/дузпи, а?
Не че и при останалите два няма де, но тук сякаш е една идея по-вероятно, поне според мен.
Пък и отдавна не сме гледали дузпи на 1/8 финали или аз поне нямам спомен в последните години.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 11 дек 2017 14:47

Groucho написа:Kомбо с отпадане на Милан от Лудогорец :?:


Не дърпай дявола за опашката. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10961
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 11 дек 2017 15:04

От горещите топки до студения кочан. :lol:

От Уефа пак се изгавриха със жребия, нарочно пуснаха ПСЖ на Реал, та да може вторите да оберат цялата слава. :lol:

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 11 дек 2017 15:05

ПСЖ са фаворити за продължаване срещу Реал, а Сити вече са фаворити за трофея след жребия :mrgreen:

интересното е, че Пеп е на път да си осигури титлата още януари и пролетта във ВЛ ще може да ротира и титулярите да са макс свежи в ШЛ :roll:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот doktora25 » 11 дек 2017 15:16

Аз нямам много правото да говоря, ама това е положението. :)

Добър жребий за Байерн като цяло (вкл. и другите двубои), тъй като доста от основните конкуренти взаимно ще се елиминират в тази фаза. Някои от сблъсъците (Базел-Сити, Севиля-Юнайтед, Порто-Ливърпул) по-скоро не ми харесват, защото изглеждат твърде предвидими или няма в тях отбори, на които да симпатизирам. Личи си обаче на Чаби Алонсо къде му е харесало най-много. :)

-Байерн - Бешикташ. Моите хора са изявени фаворити. Положителното на по-лекия и приемлив жребий е в 2 направления: Юп ще има повече време за работа и донастройване на машината и че 4 сериозни противника биха изморили по-скоро психически звездите на отбора, които са с доста напреднала средна възраст, при не чак толкова дълга резервна скамейка с нужното качество на нея и при решен рано шампионат.
-Ювентус - Тотнъм - 2 от най-симпатичните и силни отбори. За мен Тотнъм са лек фаворит, но Ювентус бе от най-тежките възможни съперници за англичаните в тази фаза.
-Базел - Сити - за съжаление Сити са изявени фаворити
-Порто - Ливърпул - мисля че двата отбора ще си разменят по една победа, но Ливърпул ще се класират за следващата фаза
-Реал - ПСЖ - Много ме радва този сблъсък. Очаквам много голове. Реал имат малко по-големи шансове за продължаване.
-Челси - Барселона - Също съм доволен. Най-трудният възможен съперник за Барселона (след Байерн). Челси са леки фаворити, но трябва да търсят победа с 2 гола разлика в първия мач, което не изглежда чак толкова трудно.
-Севиля - Юнайтед - Напълно равностоен сблъсък. Домакинството на реванша може да изиграе важна роля, но от друга страна английският футбол не мисля, че вече е скъсил дотолкова дистанцията си от испанския, за да бъде фаворизиран неговият представител, при положение че Севиля не е случаен отбор от средата на класирането или намиращ се в сериозна криза. Затова им давам леко преимущество. Процентно отношение 52:48.
-Шахтьор - Рома - Рома предлагат атрактивен футбол през последните години, характеризират се с постоянство и привличат бавно и методично играчи от световна класа. Мисля си че рано или късно този конкретно отбор ще остави по-значима следа в евротурнирите. Макар че от този съперник нямат добри спомени и че най-офанзивно настроеният отбор от калчото не гори от желание да се изправи срещу отбор съставен предимно от бразилци и то при лоши метеорологични условия, смятам че ще продължат, защото класата е на тяхна страна.

Рискова е малко тая прогноза 4:4, но това е положението. Ще видим в края на зимата.
Последна промяна от doktora25 на 11 дек 2017 15:51, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта