Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 20 ное 2017 23:13

Къв е тоя забавен отбор горе? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 21 ное 2017 00:44

Най-добрия за 21 век, според тези от уефа. :lol: Каква грехота е, че не са сложили Роналдиньо, нали заради него изкараха маса пари и поставиха Барселона на футболната карта...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 21 ное 2017 00:53

Тва са глупости... Сигурно има общо с тези измислени отбори за които гласуват "фенове" всяка година.
При цялото ми уважение, но само като видиш вратаря и е редно да спреш да четеш.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 21 ное 2017 11:51

Съвсем "случайно" двата най-успешни английски отбора от 2001 до 2017 в Европа - Манчестър Юнайтед и Челси нямат нито един представител.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 21 ное 2017 12:27

smoothc написа:Съвсем "случайно" двата най-успешни английски отбора от 2001 до 2017 в Европа - Манчестър Юнайтед и Челси нямат нито един представител.


Роналдо какъв е?

Бих казал че Тери трябва да е там, може би и Лампард.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 21 ное 2017 13:00

За Тери не знам, но Фърдинанд и Видич определено, Скоулс...Евра... Марсело...Карвахал... Даниел Алвеш, все пак има твърде много качествени футболисти за да може една такава класация да е меродавна за каквото и да е било.

Просто е жалко да буташ Касияс, който последните години в Реал се издъни толкова много, за сметка на Буфон, който на 40 играе финали и спира Меси.

Пуьол може да е мъжкар, джентълмен и много сърцат играч, но никога не се е доближавал до класата на един Видич, защото балканецът имаше и разбиране за играта, каквото малцина притежават.

От Челси, Есиен,Ашли Коул и Дрогба... а и Карвальо

Рамос е там само заради важните голове и популярността му. Мъжкар е и винаги се бори, понякога без много мисъл в главата и точно заради това взема скандални решения когато е поставен под силен натиск.

Присъствието на Пике е подигравка с футбола.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 21 ное 2017 13:21

Furious_Monk написа:За Тери не знам, но Фърдинанд и Видич определено, Скоулс...Евра... Марсело...Карвахал... Даниел Алвеш, все пак има твърде много качествени футболисти за да може една такава класация да е меродавна за каквото и да е било.

Просто е жалко да буташ Касияс, който последните години в Реал се издъни толкова много, за сметка на Буфон, който на 40 играе финали и спира Меси.

Пуьол може да е мъжкар, джентълмен и много сърцат играч, но никога не се е доближавал до класата на един Видич, защото балканецът имаше и разбиране за играта, каквото малцина притежават.

От Челси, Есиен,Ашли Коул и Дрогба... а и Карвальо

Рамос е там само заради важните голове и популярността му. Мъжкар е и винаги се бори, понякога без много мисъл в главата и точно заради това взема скандални решения когато е поставен под силен натиск.

Присъствието на Пике е подигравка с футбола.



тоя Буфон до кога ще се говори за него все 1 е ....и аз не знам кой, да добър е, ама то навсякъде само за него се пише :mrgreen: :mrgreen: аз не съм го виждал да прави кой знае какви спасявания през кариерата му.....не може да играеш 2 финала в последнитд 3 години и да ти вкарат 7 гола в тях.....не е сериозно - поне за мен Нойер е 1 класа отгоре почти във всяко отношение като вратарски качества

а това, че Видич е по-добър от Пуйол не е сериозно да се твърди - сърбинът имаше отлично партньорство с Рио и беше в златните години на Съра- не мисля, че е имал кой знае колко индивидуална класа....нали го видя в напечените мачове колко грешки правеше и колко пъти го гониха....в националия отбор и в Интер с нищо не изпъкна, а Пуйол всеки път като играеше разликата "със" и без" него в отбора беше космическа....мисълта ми е, че САФ караше всеки 1 защитник да играе дори над възможностите си - щом Еванс, Браун, О'Шей и разни герой бяха избирани за играчи на месеца и т.н.....виж сега Съндърланд ще изпадат в трета лига, ако не се лъжа Браун и О'Шей все още са там :oops: :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 21 ное 2017 13:58

Испанските отбори в последните години много рядко губят финали, а доста често ги печелят с голям резултат(освен ако не играят помежду си). Максималната концентрация и техническото превъзходство си казват думата.

Финалите са финали, но цялостният принос си е цялостен принос, а Буфон си е Буфон, небето е синьо...днес играем с Апоел. :lol:

Пуьол беше треньор на терена. За това и разликата с него или без него бе толкова забележима. Такъв футболист бе Скоулс за САФ, донякъде и Карик, такъв футболист бе Шаби Алонсо... всеки силен отбор е имал такива играчи, нещо което може да се каже, че в момента липсва сред големите отбори. Нито Кроос, нито Модрич, нито Ракитич, нито Иниеста с многото опит и блестяща техника имат това съчетание между естествено лидерство, мъжественост, технически и тактически възможности, и борбеност. Те са си специални по различен начин, но не са с такава роля на терена.

Та общо взето това прави разликата в играта на отбора без такъв тип играч, но това не значи че например Карик е по-добър от Пирло... та същата работа с Видич, като физика, като шпагати, игра в наказателното поле( своето и чуждото) за мен е по-добър от всеки един испански бранител, който съм гледал.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 21 ное 2017 15:36

Баце, всеки говори за Буфон защото 20 години е на високо ниво, нещо което никой не го е правил.
За да ти стане нагледно, когато Барса рядко завършваше на място по предно от 3-тото, а Меси не беше открил хормона на растежа и имаше на вратата си титани като Рюстю, Бонано и Дютруел, Буфон беше номер 1.
Горе-долу 15 години по-късно той отново е най-добър. Ето затова всеки говори за Джиджи Буфон.
Когато Нойер е най-добър през 2027, може да го сложим в една графа с Буфон
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 21 ное 2017 17:38

Тази класация за представяне в ШЛ от 2000 до днес ли е или като цяло за представяне? Или просто кой колко е "велик" :roll: ?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта