/Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

/Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот Hertha_BSC » 26 юли 2017 12:14

Добър ден любители/ фенове на футбола!
Директно минавам към въпросите, защото вярвам, че не само аз си задавам такива. А те са много. Основно насочвам вниманието си на срещата между Вардар и Копенхаген. Защо? Причините не са малко!
- Македонския шампион ли е толкова силен, или съперникът е изключително слаб?
(Надявам се някой който е гледал двубоя да изкаже мнение.)
- Приемам, че Вардар е в трети кръг защото действително е заслужавал повече от шведския Малмьо. ОК! Но Копенхаген е друга класа, Копенхаген е всичко друго но не и посредствен отбор. Основните играчи от миналия сезон все още са в отбора, и знаем отлично класата им. Въпроса ми тук е: Има ли вероятност Вардар да се превърне в македонския Лудогорец? ;)
- Статистиката след мача красноречиво сочи някои любопитни факти:
1. Домакините са отправили два пъти повече удари към вратата.
2. Три пъти повече корнери в полза на домакините.
3. Копенхаген е извършил три пъти повече нарушения спрямо своя съперник.
- Или Вардар е много добър клуб, играещ качествено?! Или Копенхаген няма нищо общо с онзи отбор от миналия сезон?!
Интересно ми е да прочета трезво мнение на хора, които са гледали по един или друг начин футболната среща.
Предварително благодаря за отговорите!

navy
Мнения: 8
Регистриран на: 25 окт 2015 09:44
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот navy » 26 юли 2017 12:31

Гледах последните 10-15 мин, в които Вардар имаха 2 страхотни шанса да покачат на 2:0. Копенхаген обаче също имаха 2, но е видно, че не са във форма, за разлика от Вардар. Бившият играч на ЦСКА Луис Фелипе направо ги направи смешни в един рейд, след който по чудо не стана 2:0. Централният им нападател Балотели е анонимник, преди да иде при тях.
И с това мяй се приключва с чужденците, може да имат и 1 арменец.

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот RealMCF » 26 юли 2017 15:56

Гледах почти целия мач (с малки превключвания към "Партизан" - "Олимпиакос"), мога да споделя собственото си мнение, че мачът бе горе-долу равностоен, с постоянен лек превес на "Вардар"... Резултатът е напълно закономерен, но по-реален би бил 2:1, да речем. В последните години руският бизнесмен Самсоненко (собственик и на европейския клубен хандбален шампион РК "Вардар") налива забележими средства в клуба, предостатъчни за слабото македонско първенство, но все още недостатъчни за пробив в Европа. В основния състав има двама непознати бразилци, двама арменци и един украинец, другите са местни момчета, под ръководството на Гоце Седлоски. И дума не може да става на тоя етап за каквото и да било сравнение с "Лудогорец", просто добрата работа дава резултати. За мен лично е приятна изненада отстраняването на "Малмьо" и победата в първия мач над датчаните (които в никакъв случай не са слаби, а това ще проличи на реванша), имайки предвид колко трудно играят техничните екс-югославски отбори със скандинавците. Реваншът е напълно "отворен", а "топката е кръгла и от женски род". Пожелавам успех на момчетата на Седлоски и лично на племенника на мой приятел от Щип - Бобан Николов, доста перспективен млад футболист от школата на Георге Хаджи!
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот vg_vasilev » 26 юли 2017 16:19

ReamMC, поправи ме ако греша, но Лудогорец на 2 пъти не успя да бие Копенхаген, а Вардар ги би.

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот Hertha_BSC » 26 юли 2017 16:21

RealMCF написа:Гледах почти целия мач (с малки превключвания към "Партизан" - "Олимпиакос"), мога да споделя собственото си мнение, че мачът бе горе-долу равностоен, с постоянен лек превес на "Вардар"... Резултатът е напълно закономерен, но по-реален би бил 2:1, да речем. В последните години руският бизнесмен Самсоненко (собственик и на европейския клубен хандбален шампион РК "Вардар") налива забележими средства в клуба, предостатъчни за слабото македонско първенство, но все още недостатъчни за пробив в Европа. В основния състав има двама непознати бразилци, двама арменци и един украинец, другите са местни момчета, под ръководството на Гоце Седлоски. И дума не може да става на тоя етап за каквото и да било сравнение с "Лудогорец", просто добрата работа дава резултати. За мен лично е приятна изненада отстраняването на "Малмьо" и победата в първия мач над датчаните (които в никакъв случай не са слаби, а това ще проличи на реванша), имайки предвид колко трудно играят техничните екс-югославски отбори със скандинавците. Реваншът е напълно "отворен", а "топката е кръгла и от женски род". Пожелавам успех на момчетата на Седлоски и лично на племенника на мой приятел от Щип - Бобан Николов, доста перспективен млад футболист от школата на Георге Хаджи!


Благодаря за изчерпателния анализ. По всяка вероятност, живот и здраве, ще гледам реванша. Аз също ще се радвам отбора от Скопие да продължи. Нямам представа до къде може да стигне Вардар, но е крайно време и македонския футбол да остави значима следа на европейската сцена.

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот hhandsome » 26 юли 2017 16:22

Всяка година има по някоя изненада в плейофа или дори в групите. Вардар нещо им е вързало тоя сезон, не вярвам да са кой знае каква класа.

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот RealMCF » 26 юли 2017 18:19

Hertha_BSC написа:
RealMCF написа:Гледах почти целия мач (с малки превключвания към "Партизан" - "Олимпиакос"), мога да споделя собственото си мнение, че мачът бе горе-долу равностоен, с постоянен лек превес на "Вардар"... Резултатът е напълно закономерен, но по-реален би бил 2:1, да речем. В последните години руският бизнесмен Самсоненко (собственик и на европейския клубен хандбален шампион РК "Вардар") налива забележими средства в клуба, предостатъчни за слабото македонско първенство, но все още недостатъчни за пробив в Европа. В основния състав има двама непознати бразилци, двама арменци и един украинец, другите са местни момчета, под ръководството на Гоце Седлоски. И дума не може да става на тоя етап за каквото и да било сравнение с "Лудогорец", просто добрата работа дава резултати. За мен лично е приятна изненада отстраняването на "Малмьо" и победата в първия мач над датчаните (които в никакъв случай не са слаби, а това ще проличи на реванша), имайки предвид колко трудно играят техничните екс-югославски отбори със скандинавците. Реваншът е напълно "отворен", а "топката е кръгла и от женски род". Пожелавам успех на момчетата на Седлоски и лично на племенника на мой приятел от Щип - Бобан Николов, доста перспективен млад футболист от школата на Георге Хаджи!


Благодаря за изчерпателния анализ. По всяка вероятност, живот и здраве, ще гледам реванша. Аз също ще се радвам отбора от Скопие да продължи. Нямам представа до къде може да стигне Вардар, но е крайно време и македонския футбол да остави значима следа на европейската сцена.

"Вардар" тая година може както да влезе в групите на Лига Европа (не и на ШЛ), така и да падне от ФК "Копенхаген"... Ранен гол ще ги прекърши, а знаем колко агресивен е северният футбол, всичко е до психиката на южните народи... Иначе, атмосферата в клуба е много позитивна, Седлоски е голям мотиватор, а Самсоненко се грижи за футболистите като за свои деца! Лошото е, че македонското (както и почти всички балкански първенства) е карикатурно и не се изплаща да се вливат средства само за евротурнирите, при положение, че вътре няма конкуренция (освен шиптарска "Шкендия", която също продължава уверено в квалификациите за ЛЕ)... А следа в Европа македонският футбол има - Дарко Панчев, Илия Найдоски и Горан Пандев са европейски шампиони... ;)
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот Hertha_BSC » 27 юли 2017 11:16

RealMCF написа:
Hertha_BSC написа:
RealMCF написа:Гледах почти целия мач (с малки превключвания към "Партизан" - "Олимпиакос"), мога да споделя собственото си мнение, че мачът бе горе-долу равностоен, с постоянен лек превес на "Вардар"... Резултатът е напълно закономерен, но по-реален би бил 2:1, да речем. В последните години руският бизнесмен Самсоненко (собственик и на европейския клубен хандбален шампион РК "Вардар") налива забележими средства в клуба, предостатъчни за слабото македонско първенство, но все още недостатъчни за пробив в Европа. В основния състав има двама непознати бразилци, двама арменци и един украинец, другите са местни момчета, под ръководството на Гоце Седлоски. И дума не може да става на тоя етап за каквото и да било сравнение с "Лудогорец", просто добрата работа дава резултати. За мен лично е приятна изненада отстраняването на "Малмьо" и победата в първия мач над датчаните (които в никакъв случай не са слаби, а това ще проличи на реванша), имайки предвид колко трудно играят техничните екс-югославски отбори със скандинавците. Реваншът е напълно "отворен", а "топката е кръгла и от женски род". Пожелавам успех на момчетата на Седлоски и лично на племенника на мой приятел от Щип - Бобан Николов, доста перспективен млад футболист от школата на Георге Хаджи!


Благодаря за изчерпателния анализ. По всяка вероятност, живот и здраве, ще гледам реванша. Аз също ще се радвам отбора от Скопие да продължи. Нямам представа до къде може да стигне Вардар, но е крайно време и македонския футбол да остави значима следа на европейската сцена.

"Вардар" тая година може както да влезе в групите на Лига Европа (не и на ШЛ), така и да падне от ФК "Копенхаген"... Ранен гол ще ги прекърши, а знаем колко агресивен е северният футбол, всичко е до психиката на южните народи... Иначе, атмосферата в клуба е много позитивна, Седлоски е голям мотиватор, а Самсоненко се грижи за футболистите като за свои деца! Лошото е, че македонското (както и почти всички балкански първенства) е карикатурно и не се изплаща да се вливат средства само за евротурнирите, при положение, че вътре няма конкуренция (освен шиптарска "Шкендия", която също продължава уверено в квалификациите за ЛЕ)... А следа в Европа македонският футбол има - Дарко Панчев, Илия Найдоски и Горан Пандев са европейски шампиони... ;)


Имах предвид следа от македонски клуб. ;) Да се играе и на пролет в ЕКТ! Извинявай, не съм се изразил правилно. Иначе, ДА, имената който си споменал са оставили отпечатък в европейския футбол. Приятен ден!

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот RealMCF » 28 юли 2017 00:42

Hertha_BSC написа:
RealMCF написа:
Hertha_BSC написа:
RealMCF написа:Гледах почти целия мач (с малки превключвания към "Партизан" - "Олимпиакос"), мога да споделя собственото си мнение, че мачът бе горе-долу равностоен, с постоянен лек превес на "Вардар"... Резултатът е напълно закономерен, но по-реален би бил 2:1, да речем. В последните години руският бизнесмен Самсоненко (собственик и на европейския клубен хандбален шампион РК "Вардар") налива забележими средства в клуба, предостатъчни за слабото македонско първенство, но все още недостатъчни за пробив в Европа. В основния състав има двама непознати бразилци, двама арменци и един украинец, другите са местни момчета, под ръководството на Гоце Седлоски. И дума не може да става на тоя етап за каквото и да било сравнение с "Лудогорец", просто добрата работа дава резултати. За мен лично е приятна изненада отстраняването на "Малмьо" и победата в първия мач над датчаните (които в никакъв случай не са слаби, а това ще проличи на реванша), имайки предвид колко трудно играят техничните екс-югославски отбори със скандинавците. Реваншът е напълно "отворен", а "топката е кръгла и от женски род". Пожелавам успех на момчетата на Седлоски и лично на племенника на мой приятел от Щип - Бобан Николов, доста перспективен млад футболист от школата на Георге Хаджи!


Благодаря за изчерпателния анализ. По всяка вероятност, живот и здраве, ще гледам реванша. Аз също ще се радвам отбора от Скопие да продължи. Нямам представа до къде може да стигне Вардар, но е крайно време и македонския футбол да остави значима следа на европейската сцена.

"Вардар" тая година може както да влезе в групите на Лига Европа (не и на ШЛ), така и да падне от ФК "Копенхаген"... Ранен гол ще ги прекърши, а знаем колко агресивен е северният футбол, всичко е до психиката на южните народи... Иначе, атмосферата в клуба е много позитивна, Седлоски е голям мотиватор, а Самсоненко се грижи за футболистите като за свои деца! Лошото е, че македонското (както и почти всички балкански първенства) е карикатурно и не се изплаща да се вливат средства само за евротурнирите, при положение, че вътре няма конкуренция (освен шиптарска "Шкендия", която също продължава уверено в квалификациите за ЛЕ)... А следа в Европа македонският футбол има - Дарко Панчев, Илия Найдоски и Горан Пандев са европейски шампиони... ;)


Имах предвид следа от македонски клуб. ;) Да се играе и на пролет в ЕКТ! Извинявай, не съм се изразил правилно. Иначе, ДА, имената който си споменал са оставили отпечатък в европейския футбол. Приятен ден!

Много ми е приятно, че може да се разговаря за футбол без предразсъдъци, благодаря ти! В историята на македонския футбол само ФК "Работнички" (Скопье) е играл в ЕКТ 3 пъти по 4 кръга, а ФК "Вардар" (Скопье) само 1 път 3 кръга... В най-силните си години - между 1985 - 1988, "Вардар" се натъкна директно на шампиона на Европа "Порто" още в първия кръг през сезон 1987/88, а тогава още в същия кръг играха и "Реал" и "Наполи" (с Марадона)... Жребият провали доброто представяне на "Вардар" с Панчев, Найдоски, Станойкович, Канатларовски, Банкович, Бабунски, Джипунов, Савевски, Грошев и другите... Тогава "Вардар" и "Вележ" разчупиха статуквото на "Великата четворка"... Като си спомня и ми потичат сълзи... Тогава беше и оня незабравим двубой между "Левски" и "Вележ"... Извинявай, размечтах се "ретроградно'...
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /Вардар Скопие- ФК Копенхаген 1:0/

Мнениеот kiril.a.d » 28 юли 2017 01:05

Hertha_BSC написа:Добър ден любители/ фенове на футбола!
Директно минавам към въпросите, защото вярвам, че не само аз си задавам такива. А те са много. Основно насочвам вниманието си на срещата между Вардар и Копенхаген. Защо? Причините не са малко!
- Македонския шампион ли е толкова силен, или съперникът е изключително слаб?
(Надявам се някой който е гледал двубоя да изкаже мнение.)
- Приемам, че Вардар е в трети кръг защото действително е заслужавал повече от шведския Малмьо. ОК! Но Копенхаген е друга класа, Копенхаген е всичко друго но не и посредствен отбор. Основните играчи от миналия сезон все още са в отбора, и знаем отлично класата им. Въпроса ми тук е: Има ли вероятност Вардар да се превърне в македонския Лудогорец? ;)
- Статистиката след мача красноречиво сочи някои любопитни факти:
1. Домакините са отправили два пъти повече удари към вратата.
2. Три пъти повече корнери в полза на домакините.
3. Копенхаген е извършил три пъти повече нарушения спрямо своя съперник.
- Или Вардар е много добър клуб, играещ качествено?! Или Копенхаген няма нищо общо с онзи отбор от миналия сезон?!
Интересно ми е да прочета трезво мнение на хора, които са гледали по един или друг начин футболната среща.
Предварително благодаря за отговорите!

Не, не можем дa кaжем че Вaрдaр, ще се превърне в Лудогорец и слaвa богу, зaщото виждaме кaк Лудогорец се превръщa в евроидиотския държaвен отбор, "Левски"!
И не виждaм основaние дa ми се пените и злобеете тук, зaщото "пред фaктите и боговете мълчaт"!
A нито Домусчиев е бог, нито Бойчо...нито Вaсил Цaнов...все селяни...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта