Люпко Петрович се завърна!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот Вълчан » 06 дек 2016 19:17

Любко усети че идват по тежките и истински мачове и като няма нови играчи е нормално да избяга.По принцип Сърбите са тъпи парчета.Няма как тои да е по различен от цялата тази паплач на запад от нас....Винаги съм го споменавал че този простак не си направи труда да даде едно интервю на БЪЛГАРСКИ а е толкова години тук и езика е толкова близък.Явно колко уважава страната ни.Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.Отделно на това тук във България материала е доста кофти последните години.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот защо » 06 дек 2016 20:36

Вълчан написа:Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.

Ако можеше със специализации Лаптопа да стане като Люпко, щеше да е само въпрос на желание Скрита сила (Мъдрево) да спечели ШЛ.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот ehh » 06 дек 2016 22:15

защо написа:
ehh написа:Е каква е истината с това внезапно напускане тогава? За какво пък да го гони Пелето?

Истината е, че директорката му направи забележка, да не бие толкова, щото нема пари за премии...

Да, бе. Това е несериозно :lol:
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот RealMCF » 06 дек 2016 22:27

Вълчан написа:Любко усети че идват по тежките и истински мачове и като няма нови играчи е нормално да избяга.По принцип Сърбите са тъпи парчета.Няма как тои да е по различен от цялата тази паплач на запад от нас....Винаги съм го споменавал че този простак не си направи труда да даде едно интервю на БЪЛГАРСКИ а е толкова години тук и езика е толкова близък.Явно колко уважава страната ни.Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.Отделно на това тук във България материала е доста кофти последните години.

Абе, пичлеме недоправено! Ти като такова неосъзнато лумпеншовинистче, знаеш ли, че си напълно неграмотно на същия тоя български, за който настояваш да бъде говорен от Петрович? Той все пак е чужденец, а ти оправдание нямаш, освен божествената намеса при сътворяването ти или пък дефекта от майката природа, която е била немилосърдна спрямо теб! Дай си петте и половина реда на който и да е третокласник, и ще видиш как ще ти ги оцвети в червено! А за материала си прав, самото ти си потвърждение!
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот PSvilenov » 07 дек 2016 03:37

Нали щеше да ходи при брат му , какво стана ? :lol: :lol:

Колкото до това , че се е завърнал не му прави чест . Като се пенсионираш се пенсионирай , а не лъжи . Гонзо втори номер с тия гръмки изказвания . Относно напускането му от Левски човекът си беше много прав . Направи от този бездарен отбор играчи и играехме умен правилен и подреден футбол ,а хората се гавреха с него и дори не му признаваха труда. Аз лично се радвам , че се махна за да може отново да се види в контраст как играе Левски ,когато той беше треньор 11 кръга + 2та мача в Европа и как играе Левски в момента . Готино , а ? :lol: Айде да плюем дедо къв е некадърник сега

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот PSvilenov » 07 дек 2016 03:39

Вълчан написа:Любко усети че идват по тежките и истински мачове и като няма нови играчи е нормално да избяга.По принцип Сърбите са тъпи парчета.Няма как тои да е по различен от цялата тази паплач на запад от нас....Винаги съм го споменавал че този простак не си направи труда да даде едно интервю на БЪЛГАРСКИ а е толкова години тук и езика е толкова близък.Явно колко уважава страната ни.Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.Отделно на това тук във България материала е доста кофти последните години.

С Люпко Левски излъга Разград и ЦСКА и надигра Марибор на 2 пъти .Направи и 8 поредни победи. От какви тежки мачове е бягал ?

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот Вълчан » 07 дек 2016 15:49

RealMCF написа:
Вълчан написа:Любко усети че идват по тежките и истински мачове и като няма нови играчи е нормално да избяга.По принцип Сърбите са тъпи парчета.Няма как тои да е по различен от цялата тази паплач на запад от нас....Винаги съм го споменавал че този простак не си направи труда да даде едно интервю на БЪЛГАРСКИ а е толкова години тук и езика е толкова близък.Явно колко уважава страната ни.Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.Отделно на това тук във България материала е доста кофти последните години.

Абе, пичлеме недоправено! Ти като такова неосъзнато лумпеншовинистче, знаеш ли, че си напълно неграмотно на същия тоя български, за който настояваш да бъде говорен от Петрович? Той все пак е чужденец, а ти оправдание нямаш, освен божествената намеса при сътворяването ти или пък дефекта от майката природа, която е била немилосърдна спрямо теб! Дай си петте и половина реда на който и да е третокласник, и ще видиш как ще ти ги оцвети в червено! А за материала си прав, самото ти си потвърждение!

Само едно ще ти кажа....Можеш да ми го хванеш и поиграеш малко както прави жена ти на всички приятели около теб. :) Сега разбра ли ми Българският правопис. :) Аз не съм виновен че имаш хемороиди и ти е тегаво при сношение.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот ivan56 » 07 дек 2016 18:00

RealMCF написа:
Вълчан написа:Любко усети че идват по тежките и истински мачове и като няма нови играчи е нормално да избяга.По принцип Сърбите са тъпи парчета.Няма как тои да е по различен от цялата тази паплач на запад от нас....Винаги съм го споменавал че този простак не си направи труда да даде едно интервю на БЪЛГАРСКИ а е толкова години тук и езика е толкова близък.Явно колко уважава страната ни.Колкото и да не им се иска на някои просто трябва да си държим нашите треньори.Повече специализации и курсове на запад и ще се научат.Отделно на това тук във България материала е доста кофти последните години.

Абе, пичлеме недоправено! Ти като такова неосъзнато лумпеншовинистче, знаеш ли, че си напълно неграмотно на същия тоя български, за който настояваш да бъде говорен от Петрович? Той все пак е чужденец, а ти оправдание нямаш, освен божествената намеса при сътворяването ти или пък дефекта от майката природа, която е била немилосърдна спрямо теб! Дай си петте и половина реда на който и да е третокласник, и ще видиш как ще ти ги оцвети в червено! А за материала си прав, самото ти си потвърждение!


За сърбетата ли се засегна, хомовец недокл.тен. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Люпко Петрович се завърна!

Мнениеот защо » 07 дек 2016 21:42

ehh написа:
защо написа:
ehh написа:Е каква е истината с това внезапно напускане тогава? За какво пък да го гони Пелето?

Истината е, че директорката му направи забележка, да не бие толкова, щото нема пари за премии...

Да, бе. Това е несериозно :lol:

Май сте на едно мнение с Люпко. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта