Жребий за груповата фаза на ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1845
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот locke » 25 авг 2016 21:55

Чичо Гошо ще праща Асен в пенсия :mrgreen: :mrgreen: дотука бяха осминарсенал :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

nghcvth
Мнения: 3581
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот nghcvth » 25 авг 2016 22:14

Трудна група, въпреки че имаше и много по- лоши варианти. Не ми се вярва Лудогорец да завършат 3-ти, но и съм убеден, че няма да останат капо. Но оставяме това настрана, програмата им е ужасно лоша:
13 септември
Базел - ЛУДОГОРЕЦ

28 септември
ЛУДОГОРЕЦ - Пари Сен Жермен

19 октомври
Арсенал - ЛУДОГОРЕЦ

1 ноември
ЛУДОГОРЕЦ - Арсенал

23 ноември
ЛУДОГОРЕЦ - Базел

6 декември
Пари Сен Жермен - ЛУДОГОРЕЦ

Най- добрият вариант би бил 3-и и 4-и мач с Базел и в последния кръг домакинство на ПСЖ, които има вариант тогава да не играят за нищо. Реален вариант ми изглеждат 1 победа над Базел и 1 или 2 хикса. Арсенал правят издънки и на "зелените" може да им се отвори шанс да вземат нещо от тях.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот sinqkrepost1914 » 25 авг 2016 22:21

Последно мнение пиша, което е по темата.
Не знам какво е нивото на Базел, но знам, че дядо Арсен е способен да загуби точки навсякъде от всеки,ПСЖ не ги коментираме, за мен са бетон на първото място с раазлика.
Оптимистичния вариант е около 5 точки със победа и равен с/у Базел и може би Х срещу Арсенал тук, както срещу Пуул предния път, и изразителни загуби от ПСЖ.
Реалистичния (логичния) вариант е 1 Х и 5 загуби или 1 победа и 5 загуби.
Все пак каквото и да стане ВЛ трябва да кънти, защото ШЛ отново е тук.
Стягайте вувузелите и агитката и тоя път повече пеене отколкото снимане и без знаменца по седалките след края на мача :mrgreen: :lol:
Последна промяна от sinqkrepost1914 на 25 авг 2016 22:23, променено общо 1 път.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
samocska1
Мнения: 169
Регистриран на: 14 сеп 2014 10:03
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот samocska1 » 25 авг 2016 22:22

И трите отбора са по-силни от лудогорец,не виждам какви шансове имат.На тях им стига че са в лигата,всяка точка е бонус,може да не ги харесвам меко казано,даже яко ме дразнят,но си направиха своето.Сори пичове тия ще са си шампиони още дълги години поред със топ не може да ги бутнеш от първото място.Жалко можеше по достоен град да изберат да представя България в ШЛ,тия не ги знам там населението като какви се определят повечето!

nghcvth
Мнения: 3581
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот nghcvth » 25 авг 2016 22:33

Луд Гидия 123 написа:Ко каза, ко?
Все си мислех, че не може да има такива ........... но явно съм грешал :)
Кога ще почерпиш с парите, които изкара от еврофутбол за победата на Виктория? :) 5 000 лв са това, не е шега работа!

Тука бъркаш, не 5000 лева, а 5000 бона. :mrgreen: :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 25 авг 2016 22:37

samocska1 написа:И трите отбора са по-силни от лудогорец,не виждам какви шансове имат.На тях им стига че са в лигата,всяка точка е бонус,може да не ги харесвам меко казано,даже яко ме дразнят,но си направиха своето.Сори пичове тия ще са си шампиони още дълги години поред със топ не може да ги бутнеш от първото място.Жалко можеше по достоен град да изберат да представя България в ШЛ,тия не ги знам там населението като какви се определят повечето!


И аз това се опитвам да кажа: Киро може много да дразни като поведение, като типаж, но евала му за нюха и организацията. Че въздействал на съдии и футболен съюз- ами, Гришата, Чорни, Черепа и прочие да не би да са били свети води ненапити. Просто такава ни е държавата - мутренска.
Цветан Василев също изсипа един вагон пари, ама нищо не отбираше завалията от футбол и яко го крадяха от чистачката до спортно-техническите началници. Накрая се усети, ама късно. Мисълта ми е, че само с пари не става. Иска се и акъл.

Аз не бих отишъл да подкрепя Каузата на националния. Но все пак са си Бг-клуб. Ако могат, нека си вземат своето. Лошо няма.

Потребителски аватар
IvanGit
Мнения: 423
Регистриран на: 06 мар 2011 09:49
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот IvanGit » 25 авг 2016 22:40

Само едно искам да кажа тук и дано четат футболистите на Лудогорец.Ако играят в ШЛ за собствено удоволствие,без никакви очаквания и цели и просто се забавляват ще спечелят 1вото място със сигурност.Нека никой не ги натоварва психически и ще видим още много успешни мачове от тях.Лудогорец има доста талантливи футболисти и са на нивото на останалите отбори в групата.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот Кашчей » 25 авг 2016 22:40

samocska1 написа:И трите отбора са по-силни от лудогорец,не виждам какви шансове имат.На тях им стига че са в лигата,всяка точка е бонус,може да не ги харесвам меко казано,даже яко ме дразнят,но си направиха своето.Сори пичове тия ще са си шампиони още дълги години поред със топ не може да ги бутнеш от първото място.Жалко можеше по достоен град да изберат да представя България в ШЛ,тия не ги знам там населението като какви се определят повечето!


На този етап няма как да има по-слаби от Лудогорец, иначе нашите щяха да са в по-горна урна. Това не ги прави 100%-ови аутсайдери обаче.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
TreiD
Мнения: 463
Регистриран на: 31 авг 2012 13:09
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот TreiD » 25 авг 2016 22:43

IvanGit написа:Само едно искам да кажа тук и дано четат футболистите на Лудогорец.Ако играят в ШЛ за собствено удоволствие,без никакви очаквания и цели и просто се забавляват ще спечелят 1вото място със сигурност.Нека никой не ги натоварва психически и ще видим още много успешни мачове от тях.Лудогорец има доста талантливи футболисти и са на нивото на останалите отбори в групата.

И после нека треперят Барселона и Реал, ТЕ ИДВАТ И СИ ИСКАТ КУПАТА!

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ

Мнениеот TSHABALALA » 25 авг 2016 22:45

Максимума тук е 2 точки! Това е! Все пак има вариант за третомясто, ако Базел губят с по голяма разлика от ПСЖ и Арсенал.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта