Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот Tommi » 27 апр 2014 12:19

1982 написа:
А Партизан си разпродаде отбора миналата година, няма нищо чудно в отпадането им.

Т.е. си съгласен, че пада нивото на футбола им.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот ss_killer » 27 апр 2014 12:28

не отчитате че сърбите имат носител на кеш, а ние не. Друг важен фактор, който всички забравят е е че те бяха доста време във война и колкото и да не е си е оставило отпечатък. Те за 20 години губят голяма част от територията си, школите си, отбори и т.н. смея да твърдя че вчерашния мач може да носи титлата дерби, а Левски- ЦСКА, не.
пс: имам доста приятели от звезда, които се интересуват от ЛЕВСКИ и редовно четат новините в гонг за нашият отбор.
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15243
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот miro_rz » 27 апр 2014 12:28

Някой от вас наясно ли е , че Партизан имат най-продуктивната школа след Аякс ???
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот Tommi » 27 апр 2014 12:28

1982 написа:
Балкански Орел написа:Партизан мисля, че през последните 10 години и те имат само едно влизате в групите на ШЛ като Левски, в групите на ЛЕ Левски и ЦСКА имат много по-добри участия от тях взети заедно и като прибавим Лудогорец този сезон сърбите могат само да ни ядът....


Партизан имат 2 участия в групите на ШЛ, и 4 или 5 в тези на УЕФА/ЛЕ.

Отделно в едното си участие в ШЛ имаха 3 равенства, а не 6 загуби като Левски, излезнаха и веднъж от групите на УЕФА .... пишеш си свободни съчинения.

Едното от тези две участия в ШЛ е преди 10 години.
За периода, в който Партизан има 5 участия в групите на УЕФА/ЛЕ, българските отбори имат 8 участия.
Партизан излезе веднъж от групите, а българските отбори 3 пъти.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот Tommi » 27 апр 2014 12:29

miro_rz написа:Някой от вас наясно ли е , че Партизан имат най-продуктивната школа след Аякс ???

Това с какво допринася за развитието на отбора?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот saffron » 27 апр 2014 12:32

YANTRA_FOREVER написа:А кога ние сме били 4-ти, ама то пък преди това Югославия...питам на това световно Сърбия ще играе ли? Ще играе, колкото и България, а даже българите бяха по-малко далеч от класиране. Виж Босна и Хърватия как си развиват нац.отбори. Босна де, Хърватия си е сила от много време. Сърбия има някакви трагични участия и то не на последните форуми. Сърбия, България, Македония, Албания са най-зле на Балканите. И то във всякакво отношение, не само футбол ама това е друга тема. ;)


Сърбия беше в най тежката група и за това не се класира . И само да ти кажа ,че в Сърбия баскетбола е на световно ниво , тениса е на световно ниво , водна топка на световно ниво , хандбал на световно ниво , волейбол , и тн. Та ако те са най зле на балканите , значи си някакъв лунатик! ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот Alexx » 27 апр 2014 12:41

pas написа:Сърбите ни превъзхождат категорично в едно - добрите футболни агенти. Оттам клубните мениджъри виждат къде е възможността за печалби и се ориентират.

Толкова е простичко - налагаш момчета от 18 годишни, надуваш балона по медиите и го продаваш за колкото се може повече. Като отиде на 18-19 години в Челси, Сити или друг подобен отбор, много е вероятно да се научи и да стане класен играч. Пък ако има и талант - тогава ще е звезда. Разбира се, провалите са 10 пъти повече, но за тях никой не говори, индустрията лансира успешните модели и колелото се върти. Като онзи бездарник, който купиха Манчестър Юнайтед и то май за огромна сума, а после тихомълком пласираха в Русия. Така де, като си почнал от най-високото, после поне на средно ниво ще се закрепиш.

Реално клубовете се подвеждат само от рекламата. Тези футболисти играят в отчайващо слаби първенства, в евротурнирите се появяват по-малко от нашите представители, обаче успяват да ги продадат за десетки милиони. А има и друго - като си продал играч за 15 милиона, после новият му клуб трябва да го налага, няма да си признае, че е гризнал дървото.

Това е модела и той е повече от успешен. Прилагат го сърби, хървати, босненци... Само нашите умници не разбраха как се печели от футбол.

Българското първенство никога няма да е конкурентно на английското, германското, испанско и т.н. В ШЛ повече от участие в групите е утопия. Шанса за нашия клубен футбол е да си изгради един модел на работа в школите, налагане на млади футболисти, честен и оспорван футбол. Тогава някой може да се поинтересува и да гледа нашето първенство.

Трябват, обаче, много умен мениджмънт, коректни взаимоотношения между клубовете, правилни инвестиции, време, правила важащи за всеки и всички. Затова не съм оптимист.


Викаш Видич, Иванович, Съботич, Maтич, Коларов, Настанич, Ляич са медийни звезди.

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот pas » 27 апр 2014 12:59

Alexx написа:
Викаш Видич, Иванович, Съботич, Maтич, Коларов, Настанич, Ляич са медийни звезди.


Казвам, че на всеки Видич и Иванович има по 30 ментета, които са продадени за немислими за нашето първенство пари.

Например, Тошич го продадоха в Юнайтед за 17 милиона паунда!!! По-скъп от цялото наше първенство. А е от класата на Спас Делев. След 2 години мъки в Юнайтед, накрая се отърваха от него и го пратиха в ЦСКА Москва. Но след като веднъж си бил на Олд Трафорд, после няма да паднеш до Касъмпаша. Това казвам. Пък и като тренираш всеки ден с най-добрите в света, все нещо ще научиш.

Всичко е макретинг и търговски нюх. Аз не мисля, че Неделев е по-слаб от Халилович, но първия отиде в Майнц, а втория ще ходи в Барселона. За многократно по-голяма сума, разбира се. Познай след 3 години кой ще е стигнал по-високо в развитието си, като единия ще тренира всеки ден с Меси, Шави, Иниеста, Неймар и останалите!

Колкото до изброените от теб звезди - чакам да ги видя на най-големият спортен форум - Световното първенство.

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот RealMCF » 27 апр 2014 13:39

Red Warrior написа:1982, ами стани фен на Звезда, или Партизан и престани да влизаш в български спортни форуми. Ако мислиш, че на сърбите им пука за българския футбол, колкото ти пука на теб за сръбския - много се лъжеш!

А бе, "Червен воин", то на теб като ти пука за английския футбол, дали и на ония островни дебили им пука за българския?! Аман от елементарни индивиди, жадуващи да бъдат забелязани...
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Партизан-Цървена звезда 20.00ч.

Мнениеот Red Warrior » 27 апр 2014 14:20

RealMCF написа:
Red Warrior написа:1982, ами стани фен на Звезда, или Партизан и престани да влизаш в български спортни форуми. Ако мислиш, че на сърбите им пука за българския футбол, колкото ти пука на теб за сръбския - много се лъжеш!

А бе, "Червен воин", то на теб като ти пука за английския футбол, дали и на ония островни дебили им пука за българския?! Аман от елементарни индивиди, жадуващи да бъдат забелязани...

Кой ти каза, че ми пука за английския футбол? А това, че сравняваш сръбския с английския футбол е достойно за анализ на проф. Вучков. :lol: Кога сърбите ще направят тема в техен сайт за българския клубен футбол ми кажи? Кога български треньор ще бъде треньор в Сърбия? Ние даваме шанс на сръбски ментета-треньори, които даже в Сърбия не ги щат. Винаги съм твърдял, че националното самочувствие е част от личното самочувствие.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта