Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Parmalat » 21 мар 2014 14:22

Viv.Brooke написа:Интересен двубой. С любопитство ще го гледам :)


Сега ще се види кой е по-силният отбор от двата,които ви отстраниха макар и Салах да е отслабил сериозно Базел както и няколко контузени оснвни играчи за мен Валенсия са фаворити,но Базел показа, че не трябва да бъде подценяван.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Robbery » 21 мар 2014 14:25

Дано Базел успеят да продължат! Просто е уникално това, което този отбор прави с тези ограничени възможности. В ЛЕ се хвърлят максимално и правят луди мачове. Ако не си продаваха играчите на килограм щеше да са в другата група и да ги теглят час по рано.
[center]Изображение[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Parmalat » 21 мар 2014 14:29

Robbery написа:Дано Базел успеят да продължат! Просто е уникално това, което този отбор прави с тези ограничени възможности. В ЛЕ се хвърлят максимално и правят луди мачове. Ако не си продаваха играчите на килограм щеше да са в другата група и да ги теглят час по рано.



Гледам във форума на Базел са увиснали носовете.Смятат Валенсия за непреодолим съперник
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Robbery » 21 мар 2014 14:39

Parmalat написа:
Robbery написа:Дано Базел успеят да продължат! Просто е уникално това, което този отбор прави с тези ограничени възможности. В ЛЕ се хвърлят максимално и правят луди мачове. Ако не си продаваха играчите на килограм щеше да са в другата група и да ги теглят час по рано.



Гледам във форума на Базел са увиснали носовете.Смятат Валенсия за непреодолим съперник

Къде го гледаш този форум?

Валенсия за мен са фаворит, но повече на хартия. Така беше и с Тотнъм миналата година. Бaзел още няма самочувствието да се нарече "голям" отбор, въпреки че имат качествата. При това представянето им в Европа не е много константно поради важните играчи, с които се разделят всяка година. След това им трябва известно време да влязат в ритъм и тогава са най-уязвими. Лудогорец навремето трябваше да се възползва точно от този момент, но не съумяха.
[center]Изображение[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Parmalat » 21 мар 2014 14:41

Robbery написа:
Parmalat написа:
Robbery написа:Дано Базел успеят да продължат! Просто е уникално това, което този отбор прави с тези ограничени възможности. В ЛЕ се хвърлят максимално и правят луди мачове. Ако не си продаваха играчите на килограм щеше да са в другата група и да ги теглят час по рано.



Гледам във форума на Базел са увиснали носовете.Смятат Валенсия за непреодолим съперник

Къде го гледаш този форум?

Валенсия за мен са фаворит, но повече на хартия. Така беше и с Тотнъм миналата година. Бaзел още няма самочувствието да се нарече "голям" отбор, въпреки че имат качествата. При това представянето им в Европа не е много константно поради важните играчи, с които се разделят всяка година. След това им трябва известно време да влязат в ритъм и тогава са най-уязвими. Лудогорец навремето трябваше да се възползва точно от този момент, но не съумяха.


В официалния сайт.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот dreben23 » 21 мар 2014 14:43

Готин финал се очертава- Порто- Валенсия! :) А дано! :)

Порто ще отстрани Севиля, Ювентус ако не се справи с Лион най-добре да се самоубие, а Бенфика е с класа пред Аз Алкмаар, Валенсия ще отстрани и Базел надявам се- най-желаният от мен съперник! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Robbery » 21 мар 2014 14:49

Parmalat написа:В официалния сайт.


Тоест не е български форум! Аз си помислих, че има някъе български... :roll:

dreben23 написа:Готин финал се очертава- Порто- Валенсия! :) А дано! :)

Порто ще отстрани Севиля, Ювентус ако не се справи с Лион най-добре да се самоубие, а Бенфика е с класа пред Аз Алкмаар.

Някой гледал ли е Порто срещу Наполи? Как се представиха португалците? Срещу Айнтрахт Франкфурт се цласираха с 300-та зора, а немците се борят да не отпаднат в 2-ра Бундеслига.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16895
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот Udoji90 » 21 мар 2014 16:47

Приличен жребий за Валенсия - Базел са труден отбор, но в никакъв случай непреодолим. Юве би трябвало да се справят с Лион, макар че аз се надявам французите да успеят да ги излъжат някак. Бенфика може би трябва да са най-доволни от съперника си, който според мен превъзхождат. Порто - Севиля ще е най-интересният сблъсък - наскоро пак в този турнир двата тима се срещнаха и си размениха победи навън с по 1 гол разлика, като Порто продължиха. Очаквам и сега да има доста интрига.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот fr3ak_boy » 21 мар 2014 16:52

Виждам Порто, Бенфика, Юве и Базел на 1/2 финалите.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Жребий 1/4-финали на Лига Европа

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 21 мар 2014 17:01

Moите фаворити са Бенфика, Лион, Базел и Севиля.
Изображение Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта