Предположения за групите на световното

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Предположения за групите на световното

Мнениеот merdanski » 05 дек 2013 18:09

Предлагайте своите предположения за жребия в петък и за развитието на световното въобще!Моето е:
Група 1
Бразилия
Кот д'ивоар
Сащ
Босна

Група 2
Аржентина
Мексико
Камерун
Холандия

Група 3
Германия
Корея
Хърватска
Гана

Група 4
Колумбия
Алжир
Гърция
Иран

Група 5
Испания
Коста Рика
Еквадор
Италия

Група 6
Белгия
Англия
Чили
Хондурас

Група 7
Уругвай
Португалия
Япония
Франция

Група 8
Швейцария
Австралия
Русия
Нигерия

При този жребий като че ли победителите в групите са ясни,но ще има заплетена битка за второто място,което ще направи световното интересно!

1/8 финали-тук вече започват дербитата според мен:
Бразилия-Аржентина
Германия-Колумбия
Испания-Англия
Португалия-Нигерия
Холандия-Кот д'ивоар
Гърция-Гана
Чили-Италия
Русия-Уругвай

т.е. голяма част от супер-силите са в единия поток,докато в другия са само Холандия,Италия и Уругвай,от което следва,че пак ще има отбори сензации с минимум 1/4 финал

1/4 финали:
Аржентина-Германия
Испания-Португалия
Холандия-Гана
Италия-Уругвай

1/2 финали
Аржентина-Португалия
Холандия-Уругвай

Финал
Аржентина-Холандия и шампион Лалетата
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

oldcapital
Мнения: 192
Регистриран на: 12 ное 2013 15:35
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот oldcapital » 05 дек 2013 18:49

merdanski написа:Предлагайте своите предположения за жребия в петък и за развитието на световното въобще!Моето е:
Група 1
Бразилия
Кот д'ивоар
Сащ
Босна

Група 2
Аржентина
Мексико
Камерун
Холандия

Група 3
Германия
Корея
Хърватска
Гана

Група 4
Колумбия
Алжир
Гърция
Иран

Група 5
Испания
Коста Рика
Еквадор
Италия

Група 6
Белгия
Англия
Чили
Хондурас

Група 7
Уругвай
Португалия
Япония
Франция

Група 8
Швейцария
Австралия
Русия
Нигерия

При този жребий като че ли победителите в групите са ясни,но ще има заплетена битка за второто място,което ще направи световното интересно!

1/8 финали-тук вече започват дербитата според мен:
Бразилия-Аржентина
Германия-Колумбия
Испания-Англия
Португалия-Нигерия
Холандия-Кот д'ивоар
Гърция-Гана
Чили-Италия
Русия-Уругвай

т.е. голяма част от супер-силите са в единия поток,докато в другия са само Холандия,Италия и Уругвай,от което следва,че пак ще има отбори сензации с минимум 1/4 финал

1/4 финали:
Аржентина-Германия
Испания-Португалия
Холандия-Гана
Италия-Уругвай

1/2 финали
Аржентина-Португалия
Холандия-Уругвай

Финал
Аржентина-Холандия и шампион Лалетата


И аз съм фен на Холандия,но това което си написал звучи много оптимистично....не мисля,че лалетата имат шанс да спечелят световната титла.Колкото и да не ми се иска,май ще видим домакинска победа на това Световно
Нужно е само да имаш кураж, силата без самочувствие е безполезна.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18104
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот kingofpop » 05 дек 2013 19:16

Бразилия според мен няма да станат шампиони, в днешно време най-очакваните фаворити май не печелят големите турнири, според мен Меси ще изригне и ще поведе Аржентина ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот BadBoy » 05 дек 2013 19:58

На репетицията Испания и Англия са се паднали в една група, да видим дали и на официалния жребии няма се повтори.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот olympic teteven » 05 дек 2013 21:33

Не си спомням на кой жребий беше, ама имаше такъв случай, при който репетицията и официалното теглене съвпаднаха едно към едно. За Евро 2012 ли беше или за ШЛ този сезон? :? Няма значение. Но ако и сега вземе, че се уцели така, да ходят после от ФИФА да доказват на хиляда половината... :mrgreen:

Иначе в групите е неизбежно да има поне две или три много здрави дербита.

По моя прогноза за 1/4 финалите за ще се класират без значение в какви двойки следните отбори:

Германия, Бразилия, Холандия, Италия, Испания, Уругвай, Босна и един африкански отбор (колебая се мужду Нигерия и Гана). Като цяло стискам палци за колкото се може по-успешно представяне на Босна :twisted:

Освен това смятам, че едно от откритията на това световно ще бъде Костас Митроглу, макар че трудно бих си представил Гърция сред Топ 8 или Топ 4 на Мондиала. Звездата на Олимпиакос е змей както в ШЛ, така и в квалификациите.

:ugeek:
Последна промяна от olympic teteven на 05 дек 2013 21:42, променено общо 1 път.

oldcapital
Мнения: 192
Регистриран на: 12 ное 2013 15:35
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот oldcapital » 05 дек 2013 21:41

kingofpop написа:Бразилия според мен няма да станат шампиони, в днешно време най-очакваните фаворити май не печелят големите турнири, според мен Меси ще изригне и ще поведе Аржентина ;)


Нима Аржентина не е един от очакваните фаворити...нещо си противоречиш
Нужно е само да имаш кураж, силата без самочувствие е безполезна.

oldcapital
Мнения: 192
Регистриран на: 12 ное 2013 15:35
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот oldcapital » 05 дек 2013 21:47

olympic teteven написа:Не си спомням на кой жребий беше, ама имаше такъв случай, при който репетицията и официалното теглене съвпаднаха едно към едно. За Евро 2012 ли беше или за ШЛ този сезон? :? Няма значение. Но ако и сега вземе, че се уцели така, да ходят после от ФИФА да доказват на хиляда половината... :mrgreen:

Иначе в групите е неизбежно да има поне две или три много здрави дербита.

По моя прогноза за 1/4 финалите за ще се класират без значение в какви двойки следните отбори:

Германия, Бразилия, Холандия, Италия, Испания, Уругвай, Босна и един африкански отбор (колебая се мужду Нигерия и Гана)

:ugeek:


Май беше в ШЛ точно,няма да е учудващо наистина да се повтори....А защо отписваш Аржентина за 1/4 финал...Босна-не са лош отбор,но чак 1/4 финал,не знам....според мен Колумбия ще е изненадата на това Световно
Нужно е само да имаш кураж, силата без самочувствие е безполезна.

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот olympic teteven » 05 дек 2013 21:51

Аржентина са като Англия. Големи амбиции, големи очаквания и накрая... самолетни билети :mrgreen:

Колумбия имат сили, но не е изключено сами да си подложат "динената кора". На САЩ'94 ги сочеха за един от фаворитите, а те дори групата не прескочиха. В Италия'90 пък Рене Игита реши да се прави на интересен. Южноамерикански манталитет...

Освен това има едно неписано правило на СП: Винаги има по един (понякога и повече) фаворит, който се проваля с гръм и трясък. Както и по един отбор, който не влиза в никакви сметки, но в последствие се оказва "скрита лимонка". От Мексико'86 насам такива са: Белгия (86), Ейре (90), България (94), Хърватска (98), Турция (02), Украйна (06), Уругвай (10). Така че ще е съвсем закономерно Босна да са приятната изненада на СП'2014.

:ugeek:
Последна промяна от olympic teteven на 05 дек 2013 22:08, променено общо 1 път.

oldcapital
Мнения: 192
Регистриран на: 12 ное 2013 15:35
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот oldcapital » 05 дек 2013 22:05

olympic teteven написа:Аржентина са като Англия. Големи амбиции, големи очаквания и накрая... самолетни билети :mrgreen:

Колумбия имат сили, но не е изключено сами да си подложат "динената кора". На САЩ'94 ги сочеха за един от фаворитите, а те дори групата не прескочиха. В Италия'90 пък Рене Игита реши да се прави на интересен. Южноамерикански манталитет...

:ugeek:


Чак пък като Англия :) до 1/4 финал ще го добутат според мен поне...относно това за Колумбия-според мен то важи за всички отбори,не само за тях
Нужно е само да имаш кураж, силата без самочувствие е безполезна.

oldcapital
Мнения: 192
Регистриран на: 12 ное 2013 15:35
Контакти:

Re: Предположения за групите на световното

Мнениеот oldcapital » 05 дек 2013 22:09

група А: Бразилия, Франция, Италия, Австралия
група В: Уругвай, Нигерия, САЩ, Хърватия
група С: Аржентина, Гана, Коста Рика, Русия
Група D: Швейцария, Чили, Япония, Гърция
група Е: Испания, Кот д'Ивоар, Република Корея, Англия
група F: Колумбия, Камерун, Хондурас, Холандия
група G: Германия, Еквадор, Иран, Португалия група Н: Белгия, Алжир, Мексико, Босна и Херцеговина

сега погледнах групите от пробния жребий...не мисля,че ще се повтори-няма как да поставят Бразилия в такава група просто :)
Нужно е само да имаш кураж, силата без самочувствие е безполезна.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта