10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TYR
Мнения: 203
Регистриран на: 11 фев 2012 21:18
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот TYR » 16 фев 2012 22:57

deikata72 написа:[offtopic]Тоя TYR му е толко кеф , че сигурно няма да може да заспи тая вечер :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Нищо лично, колега ;) Наздраве![/offtopic]
[center]Във виното имa мъдрост, в бирата - сила, а във водата - бактерии.[/center]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/jdv1412677808y.jpg[/wrapimg]
Алкохолът не решавал проблемите… То и млякото не ги решава, ама никой не го прави на въпрос![/center]

Потребителски аватар
PIMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 19 окт 2011 08:12
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот PIMP » 16 фев 2012 23:04

Никой не е казал, че Ювентус има малко фенове. Просто като посещаемост отстъпват на другите големи европейски отбори.
Изображение
Sisi 1914 написа:1/8 Финалите, в един мач се излъчваше победител или в два?

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот mironi88 » 16 фев 2012 23:12

deikata72 написа:Смешно е въобще , че казвате , че отбор като Ювентус има малко фенове.Техните фенове са сред най - многото по света така, че е много смешно да се коментира отбор , чиито отличия са многобройни.Който има и успехи има и фенове то е логично ;) .


Приятелю, позоваваме се изцяло на фактите. Юве е голям отбор наистина, но е факт, че макар и многобройни и по цял свят, в ТОРИНО, на СТАДИОНА НА ЮВЕНТУС те изпитват сериозни проблеми да докажат числеността си. И все пак ако трябва да сме честни сега новия стадион се пълни сравнително прилично, което на Деле Алпи нямаше как да стане. Причини за това много - като цяло населението на Северна Италия и в частност Торино намалява, градския съперник е по-популярен в града и др. (това последното съм го чел из медиите естествено). Но няма място за сравнение между броя на феновете на Ювентус и Наполи да кажем (вторите с рекорд за най-посетен мач в историята на Серия Ц - 55 000 зрители, преди няколко сезона, по време на изгнанието на отбора в долните италиански дивизии).
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
gargamel
Мнения: 179
Регистриран на: 22 ное 2010 00:08
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот gargamel » 16 фев 2012 23:19

TYR написа:
Federer91 написа:Неграмотен ли си! Не знам как изобщо използваш компютър без да разбираш английски. А това е елементарен английски.

В България се пише на български! Иначе е хубаво, че копваш от някъде и ни снасяш информация. Обаче 237 зрители е забележително постижение :) :) :)

Точно привърженик на Байерн да ми говори за фенове е смешно.Алианц се пълни от хора от селата,а в самия Мюнхен повечето жители са от 1860.Най-евтините карти за сезона струват 120е(дневна надница в Бавария) и се продават на загуба,а на стария стадион билета за sudkurve струваше 5е.Освен това извън провинцията никой не може да ги диша.

Потребителски аватар
TYR
Мнения: 203
Регистриран на: 11 фев 2012 21:18
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот TYR » 16 фев 2012 23:24

gargamel написа:Точно привърженик на Байерн да ми говори за фенове е смешно.Алианц се пълни от хора от селата,а в самия Мюнхен повечето жители са от 1860.Най-евтините карти за сезона струват 120е(дневна надница в Бавария) и се продават на загуба,а на стария стадион билета за sudkurve струваше 5е.Освен това извън провинцията никой не може да ги диша.


На феновете на Байерн дори им се плаща, за да ходят на мачове! Това го знае всяко хлапе, но не е по темата!
Последна промяна от TYR на 16 фев 2012 23:27, променено общо 1 път.
[center]Във виното имa мъдрост, в бирата - сила, а във водата - бактерии.[/center]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/jdv1412677808y.jpg[/wrapimg]
Алкохолът не решавал проблемите… То и млякото не ги решава, ама никой не го прави на въпрос![/center]

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот mironi88 » 16 фев 2012 23:25

Точно привърженик на Байерн да ми говори за фенове е смешно.Алианц се пълни от хора от селата,а в самия Мюнхен повечето жители са от 1860.Най-евтините карти за сезона струват 120е(дневна надница в Бавария) и се продават на загуба,а на стария стадион билета за sudkurve струваше 5е.Освен това извън провинцията никой не може да ги диша.


Със средна посещаемост от 22 836 (или едва 1/3 от капацитета на стадиона) дори във Втора Бундеслига малко ми е трудно да повярвам, че жителите на Мюнхен предпочитат 1860.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот storm » 16 фев 2012 23:30

Тука нещо гледам Ювентинска дискусия а-у ? Колко пъти да ви обяснявам, че 69 000 "Деле Алпи" е на майната си от града, феновете Тотино-Юве са 70:30.. Но Ювентус като гостува ходят най много фенове от на който и да е друг италианския отбор.. А това, че Никито се заблудил горкия му е простено.. Навсякъде го пише ;)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот Vincenzo » 16 фев 2012 23:41

В Торино наистина са слаби, но като цяло гостуванията им са доста популярни. Например при гостуванията на Юве в Рим, на Лацио, билетите за "клетката" се изкупуват седмици преди това.
Изображение

Потребителски аватар
TYR
Мнения: 203
Регистриран на: 11 фев 2012 21:18
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот TYR » 16 фев 2012 23:45

Vincenzo написа:В Торино наистина са слаби, но като цяло гостуванията им са доста популярни. Например при гостуванията на Юве в Рим, на Лацио, билетите за "клетката" се изкупуват седмици преди това.

Понеже вече тотално излязохме от темата, искам да ви питам нещо. Колко билета с дават за гостуващ отбор на "Сан Сиро" и "Олимпико" в Рим? Понеже аз също съм останал с впечатление, че Юве са по- силни в гостуванията.
П.П. storm за Ники си много не прав ;)
[center]Във виното имa мъдрост, в бирата - сила, а във водата - бактерии.[/center]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/jdv1412677808y.jpg[/wrapimg]
Алкохолът не решавал проблемите… То и млякото не ги решава, ама никой не го прави на въпрос![/center]

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 10 куриозни факта, които ще обогатят познанията ви за футбол

Мнениеот storm » 16 фев 2012 23:55

TYR написа:
Vincenzo написа:В Торино наистина са слаби, но като цяло гостуванията им са доста популярни. Например при гостуванията на Юве в Рим, на Лацио, билетите за "клетката" се изкупуват седмици преди това.

Понеже вече тотално излязохме от темата, искам да ви питам нещо. Колко билета с дават за гостуващ отбор на "Сан Сиро" и "Олимпико" в Рим? Понеже аз също съм останал с впечатление, че Юве са по- силни в гостуванията.
П.П. storm за Ники си много не прав ;)

За кое по точно ?
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта