Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот saffron » 02 дек 2011 13:38

pehopeho написа:
saffron написа:напълно си заслужи шамарите тоя ... а тея дето казват ,че столицата на чечня е село... първо да се огледат в кви бърлоги живеят и след това да говорят за другите! :idea:

Ако питаш мен, малко му е. Трябваше да го побият на кол, да го убият с камъни, да го разчекнат с четири коня и накрая да го изгорят на кладата.
П.П. Тъкмо се чудих кога ще се появиш? :? Сега се питам, колко ли пъти ще те препсуват и дали ти харесва? Айде по-добре си ходи в средновековието! Иначе май беше голям защитник на човешките права по едно време!

да защитник съм на човеците а не на позиорите ! да харесва ми като ме псуват...тогава разбирам ,че съм спечелил и съм ви наврял тапите в задниците ... :) няма по голема душевна чик*я от това да гледаш как некои смазаняк те псува в и-нет ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот DALEBOTEV » 02 дек 2011 14:29

Шафране, Шафране, първо извади тапите от палестинския си задник и тогава ги предлагай на другите.
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот pehopeho » 02 дек 2011 14:59

saffron написа:
pehopeho написа:
saffron написа:напълно си заслужи шамарите тоя ... а тея дето казват ,че столицата на чечня е село... първо да се огледат в кви бърлоги живеят и след това да говорят за другите! :idea:

Ако питаш мен, малко му е. Трябваше да го побият на кол, да го убият с камъни, да го разчекнат с четири коня и накрая да го изгорят на кладата.
П.П. Тъкмо се чудих кога ще се появиш? :? Сега се питам, колко ли пъти ще те препсуват и дали ти харесва? Айде по-добре си ходи в средновековието! Иначе май беше голям защитник на човешките права по едно време!

да защитник съм на човеците а не на позиорите ! да харесва ми като ме псуват...тогава разбирам ,че съм спечелил и съм ви наврял тапите в задниците ... :) няма по голема душевна чик*я от това да гледаш как некои смазаняк те псува в и-нет ;)

А да те питам "позиорите" не са "човеци", така ли? И заслужават да бъдат бити, еб.ни и убивани и т.н. Страшен си!!!
Не е нормално да ти доставя удоволствие, когато някой те обижда. Питай някой психолог!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот saffron » 02 дек 2011 15:21

по скоро не е нормално да псуваш в и-нет... ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот Muscarin » 02 дек 2011 17:46

Страшни мъжаги! 100 срещу 1 ! Селяндури....те и едни други черно-бели от Пловдив много обичат така да скачат, по много на малко, ама когато силите са изравнени, винаги си ходят начупени!

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот DALEBOTEV » 02 дек 2011 22:35

Muscarin написа:Страшни мъжаги! 100 срещу 1 ! Селяндури....те и едни други черно-бели от Пловдив много обичат така да скачат, по много на малко, ама когато силите са изравнени, винаги си ходят начупени!


Мисля, че модата да бием мангалите отмина, от 2004 година, те започнаха да се правят на българи, като Шафранчето....
онова къдравото, черното, с очилцата. ..... Абе оня църния до Ноле.
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот saffron » 03 дек 2011 03:40

шо е маина ............ :lol:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: Шок! Пребиха футболист на Краснодар в Грозни!

Мнениеот DALEBOTEV » 03 дек 2011 09:33

saffron написа:шо е маина ............ :lol:

шо е маке....се е гюбре. :lol:
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта