Уникален гол на "Чичарито"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ruashh
Мнения: 392
Регистриран на: 13 окт 2009 00:01
Skype: 3DWML4
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот ruashh » 19 юни 2011 22:56

Добър си е тоя! Но най-ми хареса гола с носа(дебютния за Ман.Ю), на два метра от голлинията си уцели двуцевката.....ХА!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот Cesc Fabregas » 19 юни 2011 23:01

manutd legeng написа:Баце,нещо ми кухавееш!!!Четеш вестници на пубери-журналистчета,и ти се е отразило злеее! :mrgreen:
Първо логично Берба им го натегли и се оттегли...
Второ-Какво ще кажеш за нацупения и прехвален мълчаливец(мълчи пред журналистите като....мълчаливец де) Стенли??!!
Нали се сещаш как се разсърди,че другия Голям(Стоичков) му подвикнал на мача там...егати французина,сякаш е расъл в Сорбоната,а не по поляните....какво ще кажеш за постъпката му тогава,а :mrgreen:

Берба е голям и недостижим за комплексарите!!А ти не ме интересуваш,но се дразня от евтинията ти!

Уж си голям интелектуалец, а май си противоречиш. Да нямаш шизофрения, а? Хем не те интересувам, хем те дразня викаш? :lol:
Иначе всеки прави грешки. Стилиян не е изключение! Той обаче беше достатъчно мъж, за да се изправи, да си признае грешката и да се извини. Нещо, което Бербатов не направи май, или аз бъркам?! :mrgreen:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот Muscarin » 19 юни 2011 23:02

soilwork написа:
liga09 написа:За него си е уникален . Момчето няма никаква техника и това се направо постижение.
:lol: Топката се удари в грешният крак...случват се и такива работи :lol:


Да де,ама тоя грешен крак изяде главата на Принцесата

vladimir0v
Мнения: 17
Регистриран на: 13 мар 2010 13:20
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот vladimir0v » 19 юни 2011 23:15

Чичарито е 8 години по-млад, а и се вписва уникално добре в стила на Юнайтед.
Няма техниката на Бербатов, нито неговия поглед върху играта, но за сметка на това има нестихваща бързина, изключително добро пласиране и нюх за гола, които Митко няма. Факт е също, че продава много повече фланелки от Бербатов. Всеки уважаващ себе си треньор би предпочел да развие един млад талант, един бъдещ "Герд Мюлер" (защото великия Герд също няма гол извън наказателното поле, но това не му пречи да вкарва като разпран), който отгоре на всичко продава много много тениски в Латинска Америка, вместо не дотам успешния си трансфер за 30 млн паунда, който просто някакси не се вписва в раздвижената игра на моя любим отбор.
Та така, не оспорвам качествата нито на Бербатов, нито на Чичарито, просто единия е млад и машина за приходи, докато в другия го няма хъса и само тези 3-те гола срещу Ливърпул няма как да ни топлят цял сезон.
Все едно Аршавин да е вечен титуляр в Арсенал, само защото боцна 4 на Ливърпул ?!

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот bekono » 19 юни 2011 23:29

Хубав гол в стил Чичарито - на 1,5 метра сам срещу вратаря. Иначе изпълнението е много добро, но гола не е уникален.
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот Cesc Fabregas » 19 юни 2011 23:35

А всъщност какво значение има как е вкаран гола, след като е гол? Не дава ли едно и също гола зад центъра за крайното 1:0, и гол с глава от 20 сантима, пак за крайното 1:0? На някой от вас пука ли му как ще стане гола, стига отбора да спечели важния си мач?
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Chivas
Мнения: 137
Регистриран на: 15 сеп 2010 12:57
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот Chivas » 19 юни 2011 23:42

Само не мога да разбера едно нещо - след като сме българи сме задължени да мразим Чичарито ли ? По-идиотска логика не съм виждал.. Аз съм ЦСКА-р, но този гол и въобще темата нямат нищо общо с Бербатов... Спрете с глупавия патриотизъм. Какво е виновен Чичарито, че Сър-а му даде шанс и той се възползва възможно най-добре от него ? Или трябваше да каже: "Ааа не, пусни Берба, за да не ме намразят българите после..." Всеки хваща шанса си и се възползва от него.. така е в живота, никой никого не чака.
Въобще защо се карате на тема ЦСКА - Левски и Бербатов - Чичарито, след като темата е за съвсем друго..
Бъдете малко обективни - мексиканчето има талант, бързина, невероятен голов нюх , техника (да, точно техника, може да се разровите малко из головете му и ще разберете какво имам в предвид). Бъдещето е пред него - дали ще стане от него велик играч или не никой не може да каже, но фактите в момента са такива...
Последна промяна от Chivas на 20 юни 2011 00:02, променено общо 1 път.
ЦСКА - На терена и в живота !!!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот Cesc Fabregas » 19 юни 2011 23:58

Chivas написа:Само не мога да разбера едно нещо - след като сме българи сме задължени да мразим Чичарито ли ? По-идиотска логика не съм виждал.. Аз съм ЦСКА-р, но този гол и въобще темата нямат нищо общо с Бербатов... Спрете с глупавия патриотизъм. Какво е виновен Чичарито, че Сър-а му даде шанс и той се възползва възможно най-добре от него ? Или трябваше да каже: "Ааа не, пусни Берба, за да не ме намразят българите после..." Всеки хваща шанса си и се възползва от него.. така е в живота, никой никого не чака.
Въобще защо се карате на тема ЦСКА - левски и Бербатов - Чичарито, след като темата е за съвсем друго..
Бъдете малко обективни - мексиканчето има талант, бързина, невероятен голов нюх , техника (да, точно техника, може да се разровите малко из головете му и ще разберете какво имам в предвид). Бъдещето е пред него - дали ще стане от него велик играч или не никой не може да каже, но фактите в момента са такива...

Браво, най-накрая един обективен фен! Поздравления! :geek:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14728
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот smoothc » 20 юни 2011 00:04

Гледам,хубава тема,отново се разваля,благодарение на едни и същи хора,които освен да развалят теми ,друго нищичко не могат да направят и измислят,но така е......Та..
За гола бих казал,че е доста нестандартен,но ,за да го направиш това изпълнение се изисква и въображение ,и нюх към ситуацията!Страхотен Чичарито,водещия голмайстор на турнира,евала продължавай в същия дух! Обичаме те!

koko.pl
Мнения: 106
Регистриран на: 03 мар 2010 10:50
Контакти:

Re: Уникален гол на "Чичарито"

Мнениеот koko.pl » 20 юни 2011 00:26

Припомни ми гола на Мицански срещу Ливърпул... на нашия е по-добър,естествено :)
http://www.youtube.com/watch?v=jg95IJM1ZDM


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта