Димитър Бербатов - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов обратно при шпорите?!

Мнениеот cvetan » 24 апр 2011 22:00

rbs написа:
b0b1 написа:Абе да се връща в ЦСКА, стига му толкова Европа.

Абе ти още малко и ще откажеш от футбола голмайстора на най силното първенство на Планетата..Дане си от левски че така нереално гледаш на нещата и то на Великден :mrgreen:

Те в Левски така разбират голмайсторите - това Гонзо това Йолов - цяла Европа пропищя от техните голове...

Потребителски аватар
berbatov
Мнения: 2851
Регистриран на: 05 фев 2009 20:36
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот berbatov » 25 апр 2011 19:50

Димитър Бербатов остава в Manchester United и тези дето не ми вЕрват да ми пишат на ЛС ;)
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
forumx3
Мнения: 375
Регистриран на: 21 ное 2010 18:46
Skype: sharpshooter.2
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот forumx3 » 25 апр 2011 19:53

Искам да се върне в Тотнъм и да изиграе още няколко сезона в Англия , и най-важното да запуши устата на ония дъртак Сър-а защото той показа колко е безхаберен и опростял ... ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_m40k0mtMEG1qfoq6q.gif[/rimg] [rimg]http://i.minus.com/ibsrDieRFGMyR6.gif[/rimg]

FCUnitedofManchester
Мнения: 113
Регистриран на: 05 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот FCUnitedofManchester » 25 апр 2011 22:06

forumx3 написа:Искам да се върне в Тотнъм и да изиграе още няколко сезона в Англия , и най-важното да запуши устата на ония дъртак Сър-а защото той показа колко е безхаберен и опростял ... ;)

просто си сложи края на нещастния живот.

Smeshnika
Мнения: 3
Регистриран на: 26 апр 2011 16:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот Smeshnika » 26 апр 2011 16:12

Всеки има право на мнение...А моето е ,че Сър Алекс Фергюсън е в абсолютно напреднал стадий на старческа деменция.Мнението ми е продиктувано от това,че игнорира постоянно Димитър Бербатов!Прави го за сметка на недораслия по всички параграфи левак Хавиер Ернандес,който така или иначе ще се развие 6 месеца по-късно или по-рано няма никакво значение!Действията на страдащия и болен дядо Фергюсън,както разбрахте аз отдавам на неговата преклонна възраст.Все пак знаем ,че нашите баби и дядовци правят подобни детински постъпки, но те стават смешни в нашите очи,а той болния човек СЪР-а в очите на милиони фенове и най-вече в моите.Да аз НЕНАВИЖДАМ наглия дядо въпреки многобройните му успехи.Да аз искам да гледам Димитър Бербатов не само в рекламите!Да мамка му на шибания дедец.....САФ!

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот DmG » 26 апр 2011 16:23

[quote="Smeshnika"][/quote]
Да ти си ТАПАК , ДА ти злобен комплекс , ДА живота няма да ти стане по-добър !
Треньора командва и треньора на Манчестър Юнайтед е САФ ! Ти си НИКОЙ !

FCUnitedofManchester
Мнения: 113
Регистриран на: 05 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот FCUnitedofManchester » 26 апр 2011 18:11

Smeshnika написа:Всеки има право на мнение...А моето е ,че Сър Алекс Фергюсън е в абсолютно напреднал стадий на старческа деменция.Мнението ми е продиктувано от това,че игнорира постоянно Димитър Бербатов!Прави го за сметка на недораслия по всички параграфи левак Хавиер Ернандес,който така или иначе ще се развие 6 месеца по-късно или по-рано няма никакво значение!Действията на страдащия и болен дядо Фергюсън,както разбрахте аз отдавам на неговата преклонна възраст.Все пак знаем ,че нашите баби и дядовци правят подобни детински постъпки, но те стават смешни в нашите очи,а той болния човек СЪР-а в очите на милиони фенове и най-вече в моите.Да аз НЕНАВИЖДАМ наглия дядо въпреки многобройните му успехи.Да аз искам да гледам Димитър Бербатов не само в рекламите!Да мамка му на шибания дедец.....САФ!

Няма ли да си отидеш от тоя свят бе лумпен ?
Да обиждаш най-великия мениджър в историята на тая игра и тва под предтекст за неква манекенка дето САФ е създал и е работил с 15 пъти по-таланливи (и добри, защото таланта кел файда като го имаш като си женски полов орган и не можеш да вкараш от 2 метра в дерби мач) играч.

Бербатов ЩЕ подпише нов договор и ЩЕ стане 3-ти нападател.
Защото макар и нищо особенно като футболист, той е умен човек и знае че е на 31 години и пътят е само надолу при трансфер.
Също така знае че е добър, но знае че не е най-добрия нито най-постоянния футболист (а ти за Юнайтед само трябва да си най за да си уважаван, иначе си един от всички) и ще се съгласи И предвид годините си.

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот Lyubooo » 26 апр 2011 18:26

FCUnitedofManchester написа:
Smeshnika написа:Всеки има право на мнение...А моето е ,че Сър Алекс Фергюсън е в абсолютно напреднал стадий на старческа деменция.Мнението ми е продиктувано от това,че игнорира постоянно Димитър Бербатов!Прави го за сметка на недораслия по всички параграфи левак Хавиер Ернандес,който така или иначе ще се развие 6 месеца по-късно или по-рано няма никакво значение!Действията на страдащия и болен дядо Фергюсън,както разбрахте аз отдавам на неговата преклонна възраст.Все пак знаем ,че нашите баби и дядовци правят подобни детински постъпки, но те стават смешни в нашите очи,а той болния човек СЪР-а в очите на милиони фенове и най-вече в моите.Да аз НЕНАВИЖДАМ наглия дядо въпреки многобройните му успехи.Да аз искам да гледам Димитър Бербатов не само в рекламите!Да мамка му на шибания дедец.....САФ!

Няма ли да си отидеш от тоя свят бе лумпен ?
Да обиждаш най-великия мениджър в историята на тая игра и тва под предтекст за неква манекенка дето САФ е създал и е работил с 15 пъти по-таланливи (и добри, защото таланта кел файда като го имаш като си женски полов орган и не можеш да вкараш от 2 метра в дерби мач) играч.

Бербатов ЩЕ подпише нов договор и ЩЕ стане 3-ти нападател.
Защото макар и нищо особенно като футболист, той е умен човек и знае че е на 31 години и пътят е само надолу при трансфер.
Също така знае че е добър, но знае че не е най-добрия нито най-постоянния футболист (а ти за Юнайтед само трябва да си най за да си уважаван, иначе си един от всички) и ще се съгласи И предвид годините си.


явно всички други може да са посредствени и да пропускат от 2 метра, но за наш Бербатов не може! никой футболист не е толкова постоянен, а ако е такъв, го наричат ФЕНОМЕН! САФ определено се показа като странна птица, след като плати толкова пари за Бербатов, а после го държи на пейката за интересните мачове! вече 3-та година го ползва само за групите в ШЛ и му спестява сблъсъците с топ-отбори! иначе когато Бербо си играе се представя на достойно ниво и резултатите си го показват!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Smeshnika
Мнения: 3
Регистриран на: 26 апр 2011 16:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот Smeshnika » 26 апр 2011 23:42

DmG написа:
Smeshnika написа:

Да ти си ТАПАК , ДА ти злобен комплекс , ДА живота няма да ти стане по-добър !
Треньора командва и треньора на Манчестър Юнайтед е САФ ! Ти си НИКОЙ !


Виждам,че умееш да водиш разговор това може да ти се признае!Комплекс ли,как ме прецени...това ще си остане загатка!По-патриотично бих се чувствал ,ако този талантлив и интелигентен футболист Митко Бербатов играе титуляр за Ман. Юнайтед!

Smeshnika
Мнения: 3
Регистриран на: 26 апр 2011 16:07
Контакти:

Re: Димитър Бербатов ФЕН ТЕМА!

Мнениеот Smeshnika » 27 апр 2011 00:01

FCUnitedofManchester написа:
Smeshnika написа:Всеки има право на мнение...А моето е ,че Сър Алекс Фергюсън е в абсолютно напреднал стадий на старческа деменция.Мнението ми е продиктувано от това,че игнорира постоянно Димитър Бербатов!Прави го за сметка на недораслия по всички параграфи левак Хавиер Ернандес,който така или иначе ще се развие 6 месеца по-късно или по-рано няма никакво значение!Действията на страдащия и болен дядо Фергюсън,както разбрахте аз отдавам на неговата преклонна възраст.Все пак знаем ,че нашите баби и дядовци правят подобни детински постъпки, но те стават смешни в нашите очи,а той болния човек СЪР-а в очите на милиони фенове и най-вече в моите.Да аз НЕНАВИЖДАМ наглия дядо въпреки многобройните му успехи.Да аз искам да гледам Димитър Бербатов не само в рекламите!Да мамка му на шибания дедец.....САФ!

Няма ли да си отидеш от тоя свят бе лумпен ?
Да обиждаш най-великия мениджър в историята на тая игра и тва под предтекст за неква манекенка дето САФ е създал и е работил с 15 пъти по-таланливи (и добри, защото таланта кел файда като го имаш като си женски полов орган и не можеш да вкараш от 2 метра в дерби мач) играч.

Бербатов ЩЕ подпише нов договор и ЩЕ стане 3-ти нападател.
Защото макар и нищо особенно като футболист, той е умен човек и знае че е на 31 години и пътят е само надолу при трансфер.
Също така знае че е добър, но знае че не е най-добрия нито най-постоянния футболист (а ти за Юнайтед само трябва да си най за да си уважаван, иначе си един от всички) и ще се съгласи И предвид годините си.



Втората част от "поста" ти е изцяло по темата.Но за първата какво да говорим!?Не обиждам теб лично.Предполагам съм те засегнал предвид факта ,че си ултра Фен и всичко казано против отбора е абсолютно забранено.Имай в предвид Аз също съм такъв,но в частност на Димитър Бербатов!И като такъв осъждам действията на САФ в случая!PEACE MAN .....GGMU ! ;)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта