Надценени и подценени футболисти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50013
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 яну 2011 12:05

Прекалено субективни са факторите - подценен - надценен !
Тук дискусията се изроди в това - Кои футболисти харесваме и, кои не ...

Подценени и надценени, според кого ? ?
Какви са критериите ... и кой ги определя ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18114
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот kingofpop » 03 яну 2011 12:50

Надценени - Анелка, Ван дер Ваарт (колкото и странно е той няма нито 1 свестно футболно качество),Пауло ферейра, Бензема,Рууни,Малуда(като ВДВ), Шамак, Чичарито
Подсценени - Педро, Боян, Модрич, Ленън, Балотели ( :) :) )Насри, Уолкът, Ричардс, ЯЯ Туре
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
slays
Мнения: 85
Регистриран на: 25 яну 2009 08:56
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот slays » 03 яну 2011 13:13

Не съм чел всички страници, не знам дали са споменати, но ще коментирам само български футболисти или от бълг. първенство: Надценени: Бербатов, Божинов, Стилиян Петров, Димитър Рангелов, Сандриньо. Подценени: Мартин Петров, Ивелин Попов, Петър Занев, Кривия, Здравко Лазаров

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот Pichichi » 03 яну 2011 13:27

Надценени :Мисля че тук No 1 е Калу от Челси ,Савиола , Алекс(Челси) , Мамаду Диара (мисля че беше някаква космическа сумата която даде Реал М за него ) , Карик , Харгрийвс , Милнър , Бари , Елмандер , Крауч , Карагър , Пепе Рейна , А.Гомес , В.Валдес , Джилардино , Якинта ,Пепе(Реал М/ Юве) , Шамак , Кедира , .....абе много са ... :lol:

Подценени : No1 Ето'о ( спечели 2 финала на ШЛ за Барса вкара невероятен брой голове в примера и бе заменен за Ибрахимович че дори и Барса доплати :shock: ),No2 тук е Б.Иванович (No 1 играч в момента за Челси , купен за смешна сума в сравнение с други дървета от същия отбор , не отстъпва по нищо на Видич дори е по-добър според мен ) , Адриано Кореа , Гранеро , Гаго , Л.Бейнс , Дистен (чудесен защитник) , Камбиасо ...

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот samocskasamo » 03 яну 2011 13:33

Наи надцененият играч за мен завинаги е Лаиош Детари които през 1988 бе закупен от Олимпиакос за рекордната сума от 16млн марки и стана по скьп от Марадона.Наи подценени за мен са много таланти които по една или друга причина не са били допуснати да се докажат,за сметка на други врьзкари.А тук чета за надценяване на Роналдо,Бербатов,Балак,Лампард и други уникални футболисти.Та бих казал-даи Господи на всеки клуб такива футболисти
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот samocskasamo » 03 яну 2011 13:34

А подценен за тази година номер 1 е Милито-дори не влезе в троиката за Златната топка-голям смях
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот dafquezz » 03 яну 2011 13:37

СИЛНО ПОДЦЕНЕНИ: Руи Мигел, Мансур Аянда, Ноигу Демба-Нирен, Матия Матко, Алекс Пицурка, Роберт Цаха, Славко Матич, Кевин Амунике, Светльо Петров... все богове, футболни гении... :lol:

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот Ballancee » 03 яну 2011 13:37

Подценени:

Вагнер Лав , Алан Дзагоев , Алекс Пато , Тиаго Силва , Адлер , Лорис, Давид Луйз , Коентрао , Хамсик , Серхио Ромеро

Надценени:

Олич ,Гивън ,Барнета , Джилардино , Касано ,Тиаго Мота , Куарешма , Моутиньо , Кержаков , Молинаро

Потребителски аватар
chefzZ
Мнения: 72
Регистриран на: 01 мар 2010 22:09
Skype: na lichno ;]]
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот chefzZ » 03 яну 2011 13:38

Подценяван - Швайнщайгер - След време нищо чудно да е по-добър и от Шави.
Като изчетох повечето мнения, особено това, че Де Йонг е един от най-добрите халфове се пръснах..Как да не кажа, че е най-надценявания сега :lol: :lol: :lol: :)

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Надценени и подценени футболисти

Мнениеот eelche » 03 яну 2011 13:45

Искам да кажа на колегата,който нарича К.Роналдо надценен играч да ходи на село да гледа тамошните звезди как "флиртуват" с топката...

Иначе веднага давам пример за сууупер подценени играчи Марко Бориело ми напомня на младия Индзаги-също толкова повратлив с топка в краката и със същия усет към гола,та той миналата година изнесе супер продукция сам срещу Реал с Милан в ШЛ,а какво получи - трансфер в Рома :lol:

Гарет Бейл е играч от световна класа-а играе като крило,та колко човека бяха чували за него преди да изиграе онзи спектакъл сам срещу Интер?!
====================================================================================
Надценен играч ми се струва Робиньо,Нани както и Бербатов,като искам да подчертая,че всичките критики към него са насочени главно към непостоянната му форма,а от него се очакват голове,много голове ;)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта