Балканска Лига-За или Против

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Балканска Лига-За или Против

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот emo_75 » 09 окт 2011 18:22

твърдо "ЗА",това отдавна трябваше да се направи,както има скандинавска такава.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот PFC Litex » 09 окт 2011 18:24

Зависи от формата ако се стигне до подобно нещо.
Играят като едно време КЕШ на директни елиминации и все ще се намери кога да бъдат изиграни двубойте.
Изображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот JohnnieWalker » 09 окт 2011 18:26

Твърдо "За" ! По-този начин повече отбори ще свикнат да играят в сгъстен цикъл !

Потребителски аватар
magga
Мнения: 1377
Регистриран на: 28 яну 2011 23:15
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот magga » 09 окт 2011 18:30

Ние няма да откриваме топлата вода ... Това го има при балтийските страни,при скандинавските и на острова,така че щом те имат кога да играят нашите ли не могат ??? Вместо лятна подготовка се прави за 1 месец турнира всеки срещу всеки,а пари за награден фонд ще идват от реклама и тв,според вас от какво се храни ШЛ И ЛЕ? Няма да са милиони,но ако се разрасне турнира може и да стане доста интересно,по подобие на баскетболната БЛ ;) Дано да стане, а да не останем само на приказки

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 09 окт 2011 18:31

Аз съм ЗА ако участват големите отбори от Гърция и Турция но това никога няма да стане?Дори румънските отбори също не биха играли в такава лига?Лига от отбори от Сърбия и България и евентуално Хърватия не е изобщо никаква лига?Без да се заяждам с тези 2 страни но техните първенства са по-слаби дори от нашето.С изключение на Партизан и Динамо Загреб другите им отбори са МЕГА Слаби?Дори Звезда и Хайдук според мен по-слаби отбори от нашите водещи 4-ри отбори в момента!!!Дори в момента и водещите отбори в Румъния не са нищо страшно но поне са малко по-силни от нас и тяхното първенство е малко по-силно от нас и затова не биха се навили!!!

Според мен може да се организира един турнир между водещите отбори от България,Сърбия,Хърватия,Полша,Чехия,Словакия,Унгария и евентуално Румъния,Израел и Кипър ако се навият. Но за водещите отбори от страните Русия,Турция,Гърция и Украйна съм 100%, че никога няма да се навият защото те ни мислят с право за страни вече доста далече футболно от тях!!!Това е все едно ние да се навием да правим турнир с отбори от Черна Гора,Македония,Албания,Словения и Босна и Херцеговина дали наще отбори ще се навият а?Никога, та като иде реч за Балканска лига защо тези страни не искат да се поканят и тях, ами защото са много по-слаби от нас и ще ни пречат само? Затова и други няма да се навият да играят с нас и просто такава лига никога няма да се осъществи? Виж Източно-Европейска лига-турнир от средно европейски отбори от страни от централна Европа и Балканите е друга тема за която може евентуално да се мисли както казах!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
krum_futbolista
Мнения: 953
Регистриран на: 07 ное 2009 22:10
Skype: krum_futbolista
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот krum_futbolista » 09 окт 2011 18:34

Аз съм твърдо ЗА ! Представете си какво ще е на ЦСКА - Партизан или пък ЦСКА - Звезда ;) 8-)
Изображение

MagicMoments написа:
Sisi 1914 написа:Sauntpark

South_Park ли се опита да напишеш, англичанке(


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот Жоржиньо » 09 окт 2011 18:36

И кога ще играят за разлика от нашите отборите тяхните отбори играят в турнирите Шл,ЛЕ... ;)

Потребителски аватар
Vamos Campeon
Мнения: 148
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот Vamos Campeon » 09 окт 2011 18:37

ЗА, но ще има жертви!
kubik написа:Същата работа и в Кърджали,когато феновете на ботев нападнаха турците.Платено на няколко жълти фена(това е публична тайна в Пловдив) от централата на дпс да направят размирици

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот PFC Litex » 09 окт 2011 18:37

Avanti_Ragazzi написа:Според мен може да се организира един турнир между водещите отбори от България,Сърбия,Хърватия,Полша,Чехия,Словакия,Унгария и евентуално Румъния,Израел и Кипър ако се навият.

Все пак дискусията е за Балканска лига, каква Чехия, Израел и подобни намесваш?

Шампионите на държавите от Балканският полуостров е достатъчно да участват и само да решат какъв да бъде форматът и кога да се провежда турнира.

Всеки отбор дава айде не 500 но 100К лева и наградният фонд ще се формира перфектно.
Изображение

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: Балканска Лига-За или Против

Мнениеот flo » 09 окт 2011 18:39

Аз съм за ,но УЕФА никога няма да го разреши ,защото това ще е турнира с най-много безредици и мелета.

Представете си Олимпиакос-Фенербахче, тези се мразят адски много и 100% ще има ранени или убити.

Или Партизан-ДЗ...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта