Изключителен медиен комфорт за Лудогорец !

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

fraport
Мнения: 669
Регистриран на: 05 дек 2009 12:03
Контакти:

Изключителен медиен комфорт за Лудогорец !

Мнениеот fraport » 22 сеп 2011 11:47

Платените журналистически мекерета за пореден път показват колко са смешни и жалки . Отварям сайта SPORTAL.BG и какво да видя ? Всеки ден от 5 водещи теми , 3 са за " световната футболна сила '' Лудогорец. Интервюта с техния благодетел .За невероятната им публика .За невероятният им стадион , който дори няма козирка :lol: .Как щели да се съберат 6 000 души на мача с Левски .Ами колко да се съберат ,то Левски където и да гостува по малко от 10 000 души никъде няма.Мисля ,че това започна много да досажда . Този отбор може да е интересен на Разград , но Разград е 35 000 души . Отбори като Ботев ПД , Етър ВТ , Спартак ПЛ ,които са емблемата на футбола ни и в момента са в незавидно състояние не се чува нищо за тях .Писна ми от изкуствени проекти на някакви диви селяндури с много пари .Омразна ми да гледам село Ловеч , а сега и село Разград . И това да са водещите ни отбори .А такива футболни градове и центрове ,от където са излезли футболисти като - Балъков ,Пламен Гетов и др. да мизерстват във В група.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот Unforgiven_M » 22 сеп 2011 11:52

Младеж, говори се за този отбор, колкото и да никой в БГ футбола, защото там се стори и се прави нещо. Колко ще се прави или колко ще продължи е друга тема, но в момента за разлика от абсолютно всички други отбори и отборченца - само там се строи и се прави нещо позитивно. Ако всички отбори които изброи са били някакъв фактор някога - сега като няма пари ще мизерстват. И в живота с хората е пак така - днес имаш, а утре не! Нямам нищо против Ботев, Етър и СПартак Пл

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот t0bl3ro_bg » 22 сеп 2011 11:55

Дано да стане като с Локо ПД, да фалират дано, пари за храна да нямат

fraport
Мнения: 669
Регистриран на: 05 дек 2009 12:03
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот fraport » 22 сеп 2011 11:58

Unforgiven_M написа:Младеж, говори се за този отбор, колкото и да никой в БГ футбола, защото там се стори и се прави нещо. Колко ще се прави или колко ще продължи е друга тема, но в момента за разлика от абсолютно всички други отбори и отборченца - само там се строи и се прави нещо позитивно. Ако всички отбори които изброи са били някакъв фактор някога - сега като няма пари ще мизерстват. И в живота с хората е пак така - днес имаш, а утре не! Нямам нищо против Ботев, Етър и СПартак Пл

Само да ти кажа ,че строежа на стадиона (силно казано строеж ,а ремонт) е последната тема за платените журналя. Защо не се говори за заплатите които раздава Домусчиев и в същото време за липсата на ДЮ школа .Не се прави така .Първо почваш с децата .Произвеждаш футболисти и след 6-7 год в А група .А сега какво скъпи наемници - негри с по 30 000 евро заплати .

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот Alex » 22 сеп 2011 12:16

Първо локото казаха, че много си повярвали, ама виж къде са железничарите, къде са Лудогорец.
После преди тоя мач всички казаха: "много на сериозно се взеха тия с билети по 10/25лв", ама ги разпродадоха за нула време.
Има обаче една много проста причина за медийния им комфорт - каквото излъчваш, това ти се връща. Когато хората работят и правят нещо положително, нормлано е другите да им се радват!!!

А ти ми обясни, защо изпитваш такава злоба, затова че някой работи и прави нещо хубаво?!?!?!? Какво е тва желание на българите, като видим, че някой работи и все да сме настроени срещу него?!?!?! Аргументирай се моля те с какво те дразнят Лудогорец :roll: :roll: :roll:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот Alex » 22 сеп 2011 12:19

fraport написа:
Unforgiven_M написа:Младеж, говори се за този отбор, колкото и да никой в БГ футбола, защото там се стори и се прави нещо. Колко ще се прави или колко ще продължи е друга тема, но в момента за разлика от абсолютно всички други отбори и отборченца - само там се строи и се прави нещо позитивно. Ако всички отбори които изброи са били някакъв фактор някога - сега като няма пари ще мизерстват. И в живота с хората е пак така - днес имаш, а утре не! Нямам нищо против Ботев, Етър и СПартак Пл

Само да ти кажа ,че строежа на стадиона (силно казано строеж ,а ремонт) е последната тема за платените журналя. Защо не се говори за заплатите които раздава Домусчиев и в същото време за липсата на ДЮ школа .Не се прави така .Първо почваш с децата .Произвеждаш футболисти и след 6-7 год в А група .А сега какво скъпи наемници - негри с по 30 000 евро заплати .

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Добре бееееее, дано да си някав ученик, че възрастни хора с таковам ислене ме депресират - честно...
пак казвам хората работят, а другите българи по стара родна традиция, само гледаме и ги коменираме (хейтваме) и обясняваме "кой бяха тия" "много насериозно с взеха" "еди кво си не правят като хората"

пп аз помня и за черноморец колко пъти се пишеше какво не правили като хората, но въпреки страхотните финансови проблеми, които изпитаха при раздялата в борда, вижте ги къде са сега ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 22 сеп 2011 12:22

fraport написа:
Unforgiven_M написа:Младеж, говори се за този отбор, колкото и да никой в БГ футбола, защото там се стори и се прави нещо. Колко ще се прави или колко ще продължи е друга тема, но в момента за разлика от абсолютно всички други отбори и отборченца - само там се строи и се прави нещо позитивно. Ако всички отбори които изброи са били някакъв фактор някога - сега като няма пари ще мизерстват. И в живота с хората е пак така - днес имаш, а утре не! Нямам нищо против Ботев, Етър и СПартак Пл

Само да ти кажа ,че строежа на стадиона (силно казано строеж ,а ремонт) е последната тема за платените журналя. Защо не се говори за заплатите които раздава Домусчиев и в същото време за липсата на ДЮ школа .Не се прави така .Първо почваш с децата .Произвеждаш футболисти и след 6-7 год в А група .А сега какво скъпи наемници - негри с по 30 000 евро заплати .

Мдаа, подкрепям това мнение. Като си обновил някакъв стадион,купил си 30 футболиста за 1 година и си създал изкуствено отбор,който се оказва "фактор" в елита ни е всичко друго, но не и някакво развитие на спорта ни. За мен си е далавераджийски отбор и нищо повече. Днес ги има, утре никой няма и да ги помни
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

fraport
Мнения: 669
Регистриран на: 05 дек 2009 12:03
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот fraport » 22 сеп 2011 12:27

Alex написа:
fraport написа:
Unforgiven_M написа:Младеж, говори се за този отбор, колкото и да никой в БГ футбола, защото там се стори и се прави нещо. Колко ще се прави или колко ще продължи е друга тема, но в момента за разлика от абсолютно всички други отбори и отборченца - само там се строи и се прави нещо позитивно. Ако всички отбори които изброи са били някакъв фактор някога - сега като няма пари ще мизерстват. И в живота с хората е пак така - днес имаш, а утре не! Нямам нищо против Ботев, Етър и СПартак Пл

Само да ти кажа ,че строежа на стадиона (силно казано строеж ,а ремонт) е последната тема за платените журналя. Защо не се говори за заплатите които раздава Домусчиев и в същото време за липсата на ДЮ школа .Не се прави така .Първо почваш с децата .Произвеждаш футболисти и след 6-7 год в А група .А сега какво скъпи наемници - негри с по 30 000 евро заплати .

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Добре бееееее, дано да си някав ученик, че възрастни хора с таковам ислене ме депресират - честно...
пак казвам хората работят, а другите българи по стара родна традиция, само гледаме и ги коменираме (хейтваме) и обясняваме "кой бяха тия" "много насериозно с взеха" "еди кво си не правят като хората"

пп аз помня и за черноморец колко пъти се пишеше какво не правили като хората, но въпреки страхотните финансови проблеми, които изпитаха при раздялата в борда, вижте ги къде са сега ;)

Момче имаш някакво чуство за хумор ,ноедва ли ще ти помогне пред някоя мацка.Сега сериозно .Ти наистина ли смяташ ,че когато един човек с много пари за пране реши да си вземе един селски отбор ,да купи 20 наемника с по 30000 евро заплата помага нещо на Българския футбол ? Пак ти казвам не е това начина .Щях да им сваля шапка ако бяха направили ДЮШ като в Етрополе на Стоичков .А те какво идва Домусчиев , обзет от идеята да си начеши егото и казва " Искам да съм Шампион " ............. За това ще сме в 5-та урна ! Защото парите в България се раздават неправилно .И нищо не се инвестира в децата

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот Kerer » 22 сеп 2011 12:31

Ам то това тяхното стадион ли дето ще е ?
Исках да отида на Мач на Левски, то няма Билети.
А Защо няма, като Чух че дали едва 650 Билета на Левски ми стана ясно за какъв стадион говорим от порядъка на 5-6 000. То това стадион ли е?
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Изключителен медиен конфорт за Лудогорец !

Мнениеот staria » 22 сеп 2011 12:34

fraport написа:Платените журналистически мекерета за пореден път показват колко са смешни и жалки . Отварям сайта SPORTAL.BG и какво да видя ? Всеки ден от 5 водещи теми , 3 са за " световната футболна сила '' Лудогорец. Интервюта с техния благодетел .За невероятната им публика .За невероятният им стадион , който дори няма козирка :lol: .Как щели да се съберат 6 000 души на мача с Левски .Ами колко да се съберат ,то Левски където и да гостува по малко от 10 000 души никъде няма.Мисля ,че това започна много да досажда . Този отбор може да е интересен на Разград , но Разград е 35 000 души . Отбори като Ботев ПД , Етър ВТ , Спартак ПЛ ,които са емблемата на футбола ни и в момента са в незавидно състояние не се чува нищо за тях .Писна ми от изкуствени проекти на някакви диви селяндури с много пари .Омразна ми да гледам село Ловеч , а сега и село Разград . И това да са водещите ни отбори .А такива футболни градове и центрове ,от където са излезли футболисти като - Балъков ,Пламен Гетов и др. да мизерстват във В група.

Ха, 60/70 години ни досаждахте вие, кога Гонзо пръдна, кога Йовов се насра, кога Мюлдер се надупи, сега някой написал нещо друго и голям проблем. Нали преди като се оплаквахме от червено-синята мъгла, такива като теб ни обясняваха как всичко е пазарна икономика и се пише това което четат хората... тогава замълчи и чети само за Лудогорец. Дано утре не 3 от 5, а 5 от 5 са за Лудогорец. И да, сигурен съм, че на мачовете на Лудогорец ще има повече публика отколкото на Герена, а ако ви сложат и 25 лева билети, май и роднините на футболистите ви няма да ходят на мач.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта