Лечков за Бербатов: През септември вкара 3 гола, а сега 0

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Лечков за Бербатов: През септември вкара 3 гола, а сега 0

Мнениеот luxorus » 17 ное 2010 17:13

"Да си кажа за националния отбор, защото бях обвинен, че аз съм изгонил Бербатов. От опит зная, че в световния футбол не те оставят да дишаш. Сега явно се вижда, че през септември Бербатов вкара три гола, а сега го няма. Така е и в националния отбор
...................
Наглостта на този човек край няма,възмутен съм.
Бербатов играе в най-добрия отбор в света.Лечков беше изгонен от "грандове" като Бешикташ,Хамбургер,Марсилия.
Бербатов има фондация за помощ на млади таланти,а другия е разследван за корупция и временно беше отстранен от кметския си пост.
Бербатов е скромен,умен и модерен младеж(цитирам САФ),а другия (за мен) е интригант,комисионер и заради него икликата му скоро националния отбор няма да помирише нито СП нито Европейско.
I'M BLIND!IMPRESS ME!


Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот ros » 17 ное 2010 17:18

Добре, че ти го каза... Ако го бях написал аз щеше да е много пристрастно
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот chelseabg » 17 ное 2010 17:18

Не ми ги хвали и двамата..
Куриозното е че Бербатов е по добрия футболист но Лечков е дал повече за страната си..
Иначе незнам защо ги приказва такива а и кво ви засяга..

Потребителски аватар
ЛАЗО ЛЕВСКАРА
Мнения: 297
Регистриран на: 04 авг 2010 09:46
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот ЛАЗО ЛЕВСКАРА » 17 ное 2010 17:21

По-правилно е да се каже в един от най-добрите, но иначе за всичко останало съм съгласен с теб. Само ме яд, че не вкарва повече голове.

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот Gateca » 17 ное 2010 17:22

Съгласен съм с написаното от luxorus , но Ман Юн беше най добрия отбор в светта преди време , а за това , че няма да видим нито европейско , нито световно едва ли само Лечков носи вина .
Само не разбирам , защо го е казал това Лечков ?!? Мрази Берботов , но защо ?
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

enzo
Мнения: 17
Регистриран на: 19 сеп 2008 22:06
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот enzo » 17 ное 2010 17:42

luxorus написа:"Да си кажа за националния отбор, защото бях обвинен, че аз съм изгонил Бербатов. От опит зная, че в световния футбол не те оставят да дишаш. Сега явно се вижда, че през септември Бербатов вкара три гола, а сега го няма. Така е и в националния отбор
...................
Наглостта на този човек край няма,възмутен съм.
Бербатов играе в най-добрия отбор в света.Лечков беше изгонен от "грандове" като Бешикташ,Хамбургер,Марсилия.
Бербатов има фондация за помощ на млади таланти,а другия е разследван за корупция и временно беше отстранен от кметския си пост.
Бербатов е скромен,умен и модерен младеж(цитирам САФ),а другия (за мен) е интригант,комисионер и заради него икликата му скоро националния отбор няма да помирише нито СП нито Европейско.

Много точен коментар!

death_to_death
Мнения: 19
Регистриран на: 02 юли 2010 10:57
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот death_to_death » 17 ное 2010 17:51

Лечков е куха лейка, правете сметка щом такива хора са кметове, за к'ва държава говорим.

Потребителски аватар
rbs
Мнения: 486
Регистриран на: 24 сеп 2009 11:10
Местоположение: антверпен

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот rbs » 17 ное 2010 17:59

няма как Бербо да играе след като отбора им нищо не играе този сезон.еми те са претенденти за титлата ,а като гости имат само 1 победа и другото е хиксове...е как нападател да вкарва като няма кой да му я подава :geek:
подуене е тумура на футбола ни и ражда само писатели и д'журналисти

Vlado Marinov
Мнения: 43
Регистриран на: 05 ное 2010 11:43
Контакти:

Re: Лечков за Бербатов: През септември вкара три гола, а сега го

Мнениеот Vlado Marinov » 17 ное 2010 18:04

навремето Бербатов гостуваше на Лечков в Сливен с всичките си приятели (Чомаков, Мирчев, Томаш, Кючуков)... играеха се мачове на малки вратички, пиеше се уиски, хора се играеха.... какво се промени? очевидно е. че двама от най-големите в Българския футбол не могат да се понасят до степен, че вредят на футбола ни като цяло!
интересно ми е къде е зародиша на тази омраза...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта